Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: "Katarzynki" 24 listopada
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
heja,
długo wyczekiwana, coroczna impreza już tuż tuż Smile

Udało nam się ustalić termin....a mianowicie
[size=10pt]24 listopada (sobota)[/size]

Jak co roku, oprócz Kaśkowych imienin, przyłączają się również jubilatki Smile

W tym roku świętujemy:

imieniny:

kath
vecia
theonka
niegi
kobieca


urodziny:
bigirl
divi



Tak więc troszku się nas zabierało  Wink

I jeszcze mamy taką małą prośbę, jeśli chodzi o prezenty. Nie to, że oczekujemy jakiś cudów na kiju, ale z pewnością, jak co roku, zechcecie przynieść jakiś drobiażdżek  8)

Dom Samotnej Matki, dla którego robiliśmy już dwie super akcje, aktualnie jest w jeszcze większej potrzebie. Mieszkańcy, wspomnianego, zostali wysiedleni z poprzedniego miejsca, przeniesieni gdzieś do Legionowa i .....jest im jeszcze bardziej ciężko Sad Postanowiłyśmy, że im pomożemy, z Waszą pomocą.

Zdajemy sobie sprawę, że dosyć ciężko byłoby, na imprezie, ogarnąć podarki w formie rzeczy. Dlatego wymyśliłyśmy, że zrobimy puszki na drobne datki. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę którąś z nas czymś odbarować, bardzo prosimy o wrzucenie, zamiast prezentu, pieniążka do puszki Smile Smile
Nawet 5zł, zamiast różyczki, będzie sfinansowaniem, dla dzieciaków, przynajmniej 4 chlebów.

Liczymy na Waszą pomoc i taki troszkę inny sposób ofiarowywania prezentów. Dajmy je tym, którzy tego bardziej potrzebują  Smile
Z zebranych pieniędzy zakupimy wszystko to, co aktualnie jest tam najbardziej potrzebne.
[size=10pt]

Wszystkich serdecznie zapraszamy!
[/size]

p.s. miejsce spotkania,  podamy w ciut późniejszym terminie <na pewno Wawa, ofc>


d.
Smile no, to tak jak myślałam (termin)
kurcze, ale się Was nazbierało...Kasiek jak psów żesz Tongue (nie bić! - kocham zwierzęta ;D)
Jak dożyję, będę Smile


Pozdrawiam.

Zamierzam być  Wink

Pozdr.,

A.
szybko podawac miejsce ..zebym mogl zaczac planowac
WARSZAWA

a jak potrzebujesz zaplanować jak dojechać, w konkretne miejsce, to my Ci już pomożemy  Wink
Wstepnie tez sie pisze ale z zastrzezeniem, ze moze sie nie udac.
Jak sie uda to wrzuce pieniazek do puszki a solenizantki moga mnie z okazji ich swieta nawet po dupce pomacac. A co tam.... niech strace  Wink.
[i][color=brown]Wypowiem się bliżej daty bo różnie być może Smile
Ale tradycyjnie planuję być Big Grin
Jak wyzdrowieje i bede mial fundusze to bede i tez cos nie cos do puszki wciepne  a  powiem wiecej jak to atka mowila blizej terminu
Mnie to raczej nie będzie,chociaż na pewno to będę wiedziała bliżej 24 listopada.I jeżeli mnie nie będzie to już żałuję bardzo,tym bardziej,że byłaby okazja poznać(wreszcie) tego Dj o najseksowniejszym głosie Tongue
(25-10-2007, 19:30)_madmar_ link napisał(a): [ -> ]Jak wyzdrowieje i bede mial fundusze to bede i tez cos nie cos do puszki wciepne  a  powiem wiecej jak to atka mowila blizej terminu

Tylko madek pamiętaj, coś mi obiecał przywieźć i PRZECHOWAĆ/OBRONIĆ/NIE DAĆ WYCHLAĆ next razem :> ja w końcu muszę tego spróbować !!


Pozdrawiam.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16