Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: "Katarzynki" 24 listopada
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(29-10-2007, 20:46)Kathi link napisał(a): [ -> ]Kudlata, to mile i chetnie zobaczymy rowniez osoby spoza erota, ale Katarzynki to niezupelnie zlot - to imieniny i urodziny.
Maja juz kilkuletnia tradycje i sadze, ze tak powinno pozostac.

Ostatni, wrzesniowy zlot byl 'mieszany': 40-tki, 30-tki, sadka - i to bylo fajne. I z pewnoscia to powtorzymy, ale.. kiedy indziej Smile

Czy to się tyczy również ludzi z erota, których jeszcze na zlocie nie było?   Tongue
hmm... ja się chciałam zapytac... bo... hmm... ehh.. też bym mogła wpaść... jeśli pozwolicie oczywiście...  Wink
wszystkich zapraszamy bardzo serdecznie Smile  Smile
Big Grin a więc... Tongue ja sie postaram.. mam nadzieje że sie mnie nie przestraszycie .. Wink za bardzo hi hi
U mnie nadal niezbyt dobre perspektywy co do przyjazdu.
u mnie tez zle prezerwatywy Tongue Tongue <czy jak to sie pisze>narazie jest kicha z przyjazdem
witam serdecznie... czy mogę się czuć zaproszony razem z moją lepszą połową? ostatnio jakoś nie bywałem na spotkaniach z zacnym gronem Wink  bardzo bym chciał się pojawić...
Longus, oczywiscie Smile
Jak wspomniala divi - kazdy jest serdecznie zaproszony Smile

Pozdrawiam
Kat
No właśnie!!! ale w sumie to nie takie ważne.. lokalizację ostatnich poznałem juz w wawie chyba godzinę przed imprezą... Damy radę...
Drodzy,
udało nam się, bez rozlewu krwi, dokonać ostatecznych ustaleń ;-)

otóż

Impreza odbędzie się w Klubie Casablanca, w Warszawie
start godz: 19

Impreza pod tytułem: "Lata PRL-u"  8) ;D
podczas imprezy, przygrywać będzie nasz DJ - Bartek (wyglodzony) - muza oczywiście, w klimacie tamtych czasów!

wszystkich zapraszam do przegrzebania szaf babci/lumpeksów/inny sklepów, celem przebrania!   Smile

Od nas, każdy Gość otrzyma przydział kartkowy, na zupę i piwko  8)
( dodatkowo: bar będzie otwarty całą imprezę )

tak więc...ZAPRASZAMY na szaloną imprezę przy roztańczonych rytmach muzyki tamtych czasów, sukienek z tego dziwnego materiału i do kolejki po piwo w barze!  Wink

oprócz stroju, obowiązkowe jest zabranie dobrego humoru Smile


do zobaczenia!

kath & vectra & theonka & niegrzeszna & kk & bigirl & divi
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16