Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: "Katarzynki" 24 listopada
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(19-11-2007, 13:55)BrotherFromMars link napisał(a): [ -> ][quote author=Tanya link=topic=191.msg5906#msg5906 date=1195464878]
:Smile  :Smile Idiotów jednak nie sieją....sami rosną  :Smile :Smile
"Dwoch takich..." nie uroslo ;D
[/quote]

i chyba już nie urosną... ehhh

Co do imprezy Katarzynkowej to życzę już teraz wszystkiego najlepszego solenizantkom i jubilatkom... :-)
Czesc!!! to jak zwykle ja!!
a wienc co z tym calym zlotem maniakuw chata erotycznego?? kiedy i gdzie on sie odbendzie???
Dobrze zarlo i zdechlo, jak mawia przyslowie.

Na dzien dzisiejszy wiem, ze nie bede mogla zajac się piatkowa impreza. Dlatego prosilabym by do jutra (najdalej do srody do poludnia) zglosila się do mnie osoba która mialaby ochote mnie zastapic.
Inaczej odwolam rezerwacje.
Oczywiście sluze dalej pomoca.

Przepraszam za zamieszanie ale zycie potrafi zaskakiwac.

W piątek mnie nie będzie.

A.


mnie niestety rowniez w piatek nie bedzie.

pozdrawiam
Kat
uhum.
to trzeba tu napisać?
aha. to nie będę w piątek.

kk

W piatek odpadam .

Uwaga do Kacpra i na zaś -do Armstronga.
Kacper ,skoro musisz  szturchać patykiem ,przejdz do tematu oddusznik.
Tutaj interesują nas tylko i wylacznie sprawy związane ze spotkaniem Katarzynkowym.
Inne wpisy będą kasowane bezpowrotnie.

Arm ,bardzo proszę ,nie odpowiadaj w tym temacie .

Ps.
Mars ,Ciebie tez sie to tyczy .
Czy ktoś chce się przejechać w " doborowym towarzystwie " (  Tongue ) z ŁODZI do WARSZAWY. Data wyjazdu 24.11.2007 o godzinie 15.00 Smile
Przewidziane atrakcje w czasie podróży .. 2 x postuj na siku czy coś tam innego itp itd
Taka okazja może się nie powtórzyć ... Prosze o zgłoszenia na ahimsa22@wp.pl lub w pokoju EROTYCZNY do Panny Ahimsy Smile

ps. Dziekujemy dla Swiezosc_poranka za tak cudowna tresc ogloszeniaSmile
(20-11-2007, 12:27)kk link napisał(a): [ -> ]Mars ,Ciebie tez sie to tyczy .
Tyczy co? Nieodpowiadanie czy szturchanie? Nie krzycz, sam skasowalem. Zostawilem jeden dotyczacy miejsca i dojazdu
Gdybym się nie pojawiła - to Solenizantki i Jubilatki niech przyjmą ode mnie najlepsze życzenia Smile


Pozdrawiam.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16