Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: "Katarzynki" 24 listopada
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(25-10-2007, 21:48)Dzika link napisał(a): [ -> ][quote author=_madmar_ link=topic=191.msg4982#msg4982 date=1193329825]
Jak wyzdrowieje i bede mial fundusze to bede i tez cos nie cos do puszki wciepne  a  powiem wiecej jak to atka mowila blizej terminu

Tylko madek pamiętaj, coś mi obiecał przywieźć i PRZECHOWAĆ/OBRONIĆ/NIE DAĆ WYCHLAĆ next razem :> ja w końcu muszę tego spróbować !!

Dzikus wiem wiem jednak nie wiem czy moje wątłe ciałko by sie przed atakiem łasuchów obroniło.
P.S. Jesli bede to bede bronil wlasnom pierwsiom i moze nie tylko wlasnom Big Grin

(25-10-2007, 21:43)monika_ link napisał(a): [ -> ]Mnie to raczej nie będzie,chociaż na pewno to będę wiedziała bliżej 24 listopada.I jeżeli mnie nie będzie to już żałuję bardzo,tym bardziej,że byłaby okazja poznać(wreszcie) tego Dj o najseksowniejszym głosie Tongue

monia  nie martw sie
po co ci ten negatywny szok Smile)
hmm, jeszcze nie wiem na 100% ale chyba mnie nie będzie  :'(
asso ja się lubię od czasu do czasu zszokować Tongue
O rany koguta i jeszcze madkowe wino mnie ominie :'( :o
A czy istnieje możliwość żeby dostać ten numer konta,tak żeby Ci,którzy nie mogą przyjechać a chcą pomóc mogli coś wpłacić na konto?
(26-10-2007, 11:04)monika_ link napisał(a): [ -> ]A czy istnieje możliwość żeby dostać ten numer konta,tak żeby Ci,którzy nie mogą przyjechać a chcą pomóc mogli coś wpłacić na konto?

oczywiście.

Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc dzieciaki i ich rodziców, proszę dać znać na prv. Podam numer rachunku.

bardzo dziękujemy

d.
Witam Państwa,
przepraszam, że przeszkadzam, ale chętnie pojawię sie na Katarzynkach...
ostatnio sporo mnie omija, ale katarzynki .... nie ma mowy ! Smile
Nas raczej nie będzie.
Bawcie się dobrze Smile
[b] Dobry wieczór wszystkim.  Smile    [/b] 
  Mam pytanko,  czy reflektujecie zlocik z innym  pokoikiem ?
Kudlata, to mile i chetnie zobaczymy rowniez osoby spoza erota, ale Katarzynki to niezupelnie zlot - to imieniny i urodziny.
Maja juz kilkuletnia tradycje i sadze, ze tak powinno pozostac.

Ostatni, wrzesniowy zlot byl 'mieszany': 40-tki, 30-tki, sadka - i to bylo fajne. I z pewnoscia to powtorzymy, ale.. kiedy indziej Smile

Pozdrawiam
Kat
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16