Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt Kasandra
#1
Projekt Kasandra
http://projekt-kasandra.blogspot.com/

żałośnie-zabawne!
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#2
Ano żalosne Smile dał sie wkręcic w zabawę ,którą sam wymyślilSmile
Z iluśtam babek - tylko jedna powaznie podeszla do tematu i sprawdzila zródlo jego zdjecia Smile
Ze tez jej sie chcialoWink)
#3
[tt]Chciało nie chciało ;pp

McKee  to hmm Big Grin najpopularniejsza EMO twarz  Smile)

więc dziwne że tylko jedna osoba poznała.

teraz już chyba z tego wyrósł...

ale nadal jest gejem ;p
[/tt]
...
#4
(09-09-2008, 12:12)kk link napisał(a): Ano żalosne Smile dał sie wkręcic w zabawę ,którą sam wymyślilSmile
Z iluśtam babek - tylko jedna powaznie podeszla do tematu i sprawdzila zródlo jego zdjecia Smile
Ze tez jej sie chcialoWink)

Żałosne w moim mniemaniu są kobiety.
A raczej zjawisko, które obecnie zapanowało...
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#5

weźcie pod uwagę że się nie wysilił skoro zaczepiał i trafiał do dziewczyn figurujących w "znajomych" kont fikcyjnych takich jak "super sexi laseczki" czy coś w tym stylu...
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#6
Dla mnie to ściema.
Powodow takiego zagrania ,moze byc wiele.Nie wnikam.

Efekt uzyskal-wiele halasu o nic.
Powienien teraz wrzucic jakis baner i zarabiac na reklamie Wink
Reklame juz zrobil-Naszej Klasie Wink

#7
Kiedyś, pewien facet powiedział mi – „Kobiety to nimfomanki słów… nieważne co zrobisz, ważne co powiesz…”
Pamiętam wtedy obruszyłam się okropnie… negowałam i szukam argumentów, żeby mu zaprzeczyć. Z biegiem czasu, widzę choćby po sobie… jak bardzo się myliłam… i jego rację.
Czasami warto przyjrzeć się swoim reakcjom.
Nie od dzisiaj twierdzę, że kobiety są zwyczajnie głupie. ;-)
I choć uderzam tym również w siebie, piszę to z pełną świadomością.
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#8
(11-09-2008, 23:36)_KOTKA link napisał(a): Kiedyś, pewien facet powiedział mi – „Kobiety to nimfomanki słów… nieważne co zrobisz, ważne co powiesz…”
Pamiętam wtedy obruszyłam się okropnie… negowałam i szukam argumentów, żeby mu zaprzeczyć. Z biegiem czasu, widzę choćby po sobie… jak bardzo się myliłam… i jego rację.
Czasami warto przyjrzeć się swoim reakcjom.
Nie od dzisiaj twierdzę, że kobiety są zwyczajnie głupie. ;-)
I choć uderzam tym również w siebie, piszę to z pełną świadomością.

Albo bywają w niektórych sytuacjach głupie?Poza tym.. Stwórca musiał jakoś nas upodobnić do płci brzydkiej ;P
#9
(11-09-2008, 23:50)lullaby link napisał(a): Albo bywają w niektórych sytuacjach głupie?

Mówimy o Projekcie Kasandry, a co za tym idzie o relacjach damsko-męskich.
Nie mówię, że jesteśmy głupie "życiowo" ;-)

Ubiegając kolejny wpis - generalizowanie wynika z formy prześmiewczej. ;-)
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#10
A może te kobiety wcale nie były takie głupie, tylko tworzyły swoje własne projekty Kasandra?  ;D
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości