Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Projekt Kasandra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Projekt Kasandra
http://projekt-kasandra.blogspot.com/

żałośnie-zabawne!

kk

Ano żalosne Smile dał sie wkręcic w zabawę ,którą sam wymyślilSmile
Z iluśtam babek - tylko jedna powaznie podeszla do tematu i sprawdzila zródlo jego zdjecia Smile
Ze tez jej sie chcialoWink)
[tt]Chciało nie chciało ;pp

McKee  to hmm Big Grin najpopularniejsza EMO twarz  Smile)

więc dziwne że tylko jedna osoba poznała.

teraz już chyba z tego wyrósł...

ale nadal jest gejem ;p
[/tt]
(09-09-2008, 12:12)kk link napisał(a): [ -> ]Ano żalosne Smile dał sie wkręcic w zabawę ,którą sam wymyślilSmile
Z iluśtam babek - tylko jedna powaznie podeszla do tematu i sprawdzila zródlo jego zdjecia Smile
Ze tez jej sie chcialoWink)

Żałosne w moim mniemaniu są kobiety.
A raczej zjawisko, które obecnie zapanowało...

weźcie pod uwagę że się nie wysilił skoro zaczepiał i trafiał do dziewczyn figurujących w "znajomych" kont fikcyjnych takich jak "super sexi laseczki" czy coś w tym stylu...

kk

Dla mnie to ściema.
Powodow takiego zagrania ,moze byc wiele.Nie wnikam.

Efekt uzyskal-wiele halasu o nic.
Powienien teraz wrzucic jakis baner i zarabiac na reklamie Wink
Reklame juz zrobil-Naszej Klasie Wink

Kiedyś, pewien facet powiedział mi – „Kobiety to nimfomanki słów… nieważne co zrobisz, ważne co powiesz…”
Pamiętam wtedy obruszyłam się okropnie… negowałam i szukam argumentów, żeby mu zaprzeczyć. Z biegiem czasu, widzę choćby po sobie… jak bardzo się myliłam… i jego rację.
Czasami warto przyjrzeć się swoim reakcjom.
Nie od dzisiaj twierdzę, że kobiety są zwyczajnie głupie. ;-)
I choć uderzam tym również w siebie, piszę to z pełną świadomością.

lullaby

(11-09-2008, 23:36)_KOTKA link napisał(a): [ -> ]Kiedyś, pewien facet powiedział mi – „Kobiety to nimfomanki słów… nieważne co zrobisz, ważne co powiesz…”
Pamiętam wtedy obruszyłam się okropnie… negowałam i szukam argumentów, żeby mu zaprzeczyć. Z biegiem czasu, widzę choćby po sobie… jak bardzo się myliłam… i jego rację.
Czasami warto przyjrzeć się swoim reakcjom.
Nie od dzisiaj twierdzę, że kobiety są zwyczajnie głupie. ;-)
I choć uderzam tym również w siebie, piszę to z pełną świadomością.

Albo bywają w niektórych sytuacjach głupie?Poza tym.. Stwórca musiał jakoś nas upodobnić do płci brzydkiej ;P
(11-09-2008, 23:50)lullaby link napisał(a): [ -> ]Albo bywają w niektórych sytuacjach głupie?

Mówimy o Projekcie Kasandry, a co za tym idzie o relacjach damsko-męskich.
Nie mówię, że jesteśmy głupie "życiowo" ;-)

Ubiegając kolejny wpis - generalizowanie wynika z formy prześmiewczej. ;-)

zofija

A może te kobiety wcale nie były takie głupie, tylko tworzyły swoje własne projekty Kasandra?  ;D
Stron: 1 2