Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lakierowanie proszkowe
#1
Na dniach planuję pomalować alufelgi w moim samochodzie, wszystko za pomocą farb proszkowych. Zastanawiam się jednak jaki kolor zastosować, głównie celuje w odcień żółtego, jaki RAL polecacie?
#2
Też zastanawiam się aby oddać do malowania proszkowego felgi Smile
#3
Nie kojarzę tej techniki
#4
Ja jeszcze mojego auta nie miałem okazji nigdy oddawać do lakierowania ale muszę przyznać, że dość ważną sprawą jest również to aby w ogóle wiedzieć coś więcej na tematy związane z motoryzacją. Jakiś czas temu czytałem również na stronie https://blog.aparts.pl/czym-jest-skrzynia-cvt/ czym jest skrzynia CVT oraz jakie ma ona zastosowanie.
#5
Jak wygląda ta metoda?
#6
Na dobrą sprawę fajnie jest również mieć możliwość posiadania starszych modeli aut i ja jestem zdania, ze jest to przecież kawałek historii. Nawet całkiem niedawno miałem okazję przeczytać na stronie https://garbus.pl/pl/n/21 o historii samochodu Volkswagen Typ 4. Jestem zdania, że jest to świetny model auta.
#7
A co myślicie o samodzielnym lakierowaniu samochodu? Bo mój brat przykładowo tutaj https://e-lakiernik.net/lakierowanie/farba-w-sprayu znalazł farbę w sprayu i samodzielnie chce przeprowadzić odświeżanie auta. A ja nie wiem czy mam się bać, czy faktycznie można łatwo to wykonać?
#8
Kiedy chodzi jeszcze o lakierowanie samochodu to wydaje mi się, że jeśli chodzi o samochód zabytkowy to na pewno warto jest wiedzieć jak wygląda ogólnie jego naprawa. Ja jakiś czas temu czytałem o tym na stronie https://polscykierowcy.pl/wszystko-o-nap...lkswagena/ i wydaje mi się, że taka wiedza powinna się przydać każdemu z nas.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości