•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upozorowany włam na servery PolChatu? Jego koniec w dotychczasowej wersji.
#51
Kasowanie profili na Beta 1  ???
Nie można tego najzwyczajniej w świecie przenieść na Beta 2  :o
Rozumiem... tak jest znacznie wygodniej...wygodniej jest ˝zaznaczyć˝ wszystko i DEL, niż przenieść ˝jakiś tam plik˝
Ps. Skoro na Beta 1 nic nie jest robione, to po co jeszcze funkcjonuje?


Honesta res est laeta paupertas.
#52
hmmm,  wogole braki jakiegokolwiek info na polchacie troche sa denerwujace. ludzie rejestruja sie nagminnie. zadaja pytania i szukaja pomocy, a tu zero.
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#53
Kto niby miałby taką notkę dawać? I po co? Dla wiadomości innych? Wolne żarty.
Nie ja jeden nie rozumiem polityki własciciela PolChatu wobec userów chata. Brak forum polchatowskiego jest im najwyraźniej na rekę. Nikt nie biadoli, bo i gdzie? Na polfanie? Tu grzecznie jest. Jakieś takie forum, że niby na rece macherom od PolChatu bedą patrzeć? Rozliczać z obietnic? Niedoczekanie! Ludzie mają siedzieć cicho, podziwiać wersje beta 1 i czekać.
A w ogóle to marudzicie. Jak to kiedyś mi napisał myk [byłem nachalny i pytałem, kiedy polchat ruszy]: nie od razu Kraków zbudowano i czy wiem, co to cierpliwość. No. To było parę miesięcy temu. 
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#54
10-52-25 zicek: siemka
10-52-31 zicek: czyj to pokoj jak moge sie zapytac
10-52-33 zicek: ??
10-52-40 Anetchen: serwisu ostroda online
10-53-05 zicek: a czyj to serwis ??
10-53-18 Anetchen:  ... a co bys potrzebowal jak moge zapytac ?
10-53-26 zicek: a porozmawiac
10-53-26 zicek: Big Grin
10-53-30 Anetchen: przeniesienie na inny serwer???
10-53-40 zicek: nom moze
10-53-42 zicek: :]
10-53-42 ** przychodzi ~fiolka...
10-53-43 ~fiolka IP=
10-53-46 Anetchen:  ... z ghory dziekuje ale nie skorzystamy )))     
10-53-56 Anetchen: Fiolka witaj)))
10-53-57 zicek: hmm
10-54-01 Bocian_K: siema
10-54-03 zicek: to mozecie miec problem
10-54-03 ~fiolka: Witam
10-54-07 zicek: admini polchata nawiali
10-54-17 zicek: i to tylko kwestia czasu az cos nawali
10-54-20 zicek: Wink
10-54-21 Anetchen:  he he .....
10-54-22 zicek: no ale
10-54-25 zicek: .........
10-54-27 zicek: :]
10-54-32 zicek: powodzenia zycze Wink
10-54-34 Anetchen: spoko, mamy swoje serwery zrobimy wlasny czat
10-54-37 Anetchen: dzieki 
10-54-39 zicek: luzz
10-54-40 zicek: :]
10-55-01 Anetchen: a ta mila informacje podam na forum jak pozwolisz



takie o to ploty  i smieszne infa  chodza na polchacie.
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#55
Się uśmiałem  Big Grin
#56
To nie jest pierwszy przypadek, gdy ktoś próbuje latać po polchacie i namawiać do zmiany serwera, takie historie przydarzały się jeszcze przed feralnym padem. Oczywiście, istnieją inne serwisy (większość pewnie korzysta z pirackiego appletu polchatowego), są wśród nich i takie, które działają legalnie, w końcu aplikacji czatowych na rynku jest więcej i niektóre całkiem udane, a nawet dostępne za free. Właściciel pokoju musi sam dla siebie rozważyć, czy chce być i swoim pokojem współtworzyć Polchat, czy też woli iść gdzie indziej. (Co w końcu jest jego dobrym prawem). Mam nadzieję, że właściciel praw do kodu Polchatu poradzi sobie z piratami, ale to jego problem Smile
#57
Cóż, mnie takie rzeczy jakoś nie dziwią, szczególnie patrząc na to, jak Polchat rozwijał się przez ostatnie lata. Czyli wstecz... :]
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#58
z czystej ciekawości spytam, ale z sympatią: fekal, a może coś pozytywnego? zamiast marudzić? bo to każdy umie. a myślę, że stać Cię na więcej.
#59
Ja nie marudzę, stwierdziłem jedynie fakt. Przecież nie skłamałem Smile

Coś pozytywnego to tylko patrząc wprzód. Coś się ruszyło, może będzie lepiej ;-) W porównaniu z tym co było to i tak to przełom ;-)
kid, jakbym nie miał nadziei to by mnie już dawno tu nie było i nie pisałbym nic...
A co do robienia czegoś więcej niż marudzenia - to cóż, nie bardzo mam możliwości. Co najwyżej mogę Devvilowi "pomarudzić" moje spostrzeżenia odnośnie community Smile
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#60
Witam po mojej dość długiej przerwie w tym temacie.
Jako, że założyłem ten dość ostry w treści temat, to nie moge się nie ustosukować do wypowiedzi DEVVIL'a. Przeczytanie tego posta zmieniło mój sposób patrzenia na 'stan polchatu'. Bo choć nie musiałeś (DEVVIL) się nikomu tłumaczyć to jednak wyjaśniłeś tu wszystko bardzo dokładnie. Fakt ten na pewno wpływa pozytywnie na wiarygodność przedstawionych przez Ciebie informacji.
Umiem przyznać się do błędu, dlatego przyznaje, że przesadziłem z tymi daleko idącymi wnioskami. Jednak jak słusznie zauważyła Anetchen - stosowna informacja bezwzględnie powinna być zamieszczona w owym czasie na stronie głównej. Choćby po to by tysiącom userów Polchatu nie pracowała wyobraźnia. Wink

Cytat:PS: Autora tego tematu chyba nikt nie bierze na poważnie, jednak takie teorie spiskowe, jak już wcześniej zauważyłem, biorą się właśnie z braku wiedzy. Brak jakichkolwiek informacji i gotowe.
No więc właśnie. Z pewnością wiele osób wyciągnęło takie wnioski, ale to ja zdecydowałem się wyrazić je publicznie. Już się nie spierając od kiedy można było zdobyć jakiekolwiek informacje, faktem jest to że był okres całkowitej głuchoty i ślepoty. Stąd taki a nie inny skutek.

Cytat:Następna sprawa, która chciałem poruszyć to kwestia ludzi na Polchacie. To nie jest jedna rodzina. Jak wszędzie ludzie są różni.
Moim zdaniem jest i nie jest. Społeczność Polchatu jest zdecentralizowana w jego obrębie. Oznacza to, że są tu przyjęte są pewne elementarne zasady (które już chyba nie obowiązują...), natomiast właściwą "wielką rodzine" stanowią poszczególne pokoje. - Erotyczny, Nastolatek, BDSM. Każdy z tych pokoi posiada(ł) stałych userów, swoją historie, swoje zasady.

---------
Odnośnie Community (sorry, że nie wypowiadam się w dedykowanym temacie, ale chce zachować ciągłość tego posta): Jedni są za zmianami, inni nie. Ja jestem przeciw z powodów, które przedstawie poniżej. Oczywiście jest to moje prywatne zdanie, jednak jestem przekonany, że ktoś je podziela.

1. Polchat można nawzać pewnym ewenementem polskiego internetu. Ja postrzegam go jako niszowy o konserwatywnym charakterze od strony społeczności, a liberalnym od strony szefostwa (przykład - dowolność w tematyce pokoi). Potwerdza to sam DEVVIL w porozumieniu z szefem. Wink Polchat można również przyrównać do swoistego mikro-ekosystemu, który kształtował się przez ładny kawałek czasu. Radykalna zmiana koncepcji - jaką jest Community w moim przekonaniu zniszczy tą wyjątkową strukture (o ile to już się nie stało).

2. Jak już napisałem wcześniej, koncepcja społeczności internetowej w takim kształcie w jakim proponuje DEVVIL została już dawno wyeksplowatowana. Będzie to po prostu kolejna, wtórna kopia Fotki.pl ze zmienionym intrerfejsem i nieco silniej rozbudowanym czacie - pod względem ilości pokoi. O ile Fotka odniosła niekwestionowany sukces w wielu aspektach - także komercyjnym, to dziesiątki podobnych społeczności z punktu widzenia samego wzrostu liczby userów poniosły kompletne fiasko.

3. Kwestia kompatybilności. Siłą Polchatu była zawsze możliwość zakładania czatów na swojej stronie. Czy taka możliwość pozostanie wraz z wprowadzeniem zmian? A jeśli tak, to czy nie uważasz, że będzie się to kłuciło z Twoją koncepcją społeczności? Nie znam również odpowiedzi na pytanie dotyczące kompatybilności nowej wersji serwisu z botami oraz konsolami.

Konkludując powyższe uważam, że Community może jeszcze bardziej pogorszyczć sytuacje Polchatu. Choć szczerze to uważam że jest już po wszystkim... ;] Oczywiście z pewnością znajdą się zwolennicy zmian w postaci obecnych userów, ale czym zamierzacie przyciągnąć nowych?
DEVVIL doceniam Twoją prace i chęci, ale odbieram to troche tak jak "uszczęśliwianie na siłe". Sam zauważyłeś że ci userzy są specyficzni i niepodobni do tych z którymi współpracowałeś wcześniej. Odbudowywać coś, a budować coś nowego to dwie różne sprawy.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości