Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów
#29
Przepychanki pomiędzy sopami a użytkownikami zaczęły mnie już nudzić. Swoje w tej kwestii już powiedziałam więc ja nawiążę tylko do wypowiedzi Anabelli, która ponoć uzasadnia słuszność usunięcia pokoju więc pragnę wyjaśnić kilka rzeczy.

Cytat:w przekazanym logu widać jak na dłoni bluzgi w moim kierunku .

- w przekazanym logu widać jak na dłoni jak robisz pyskówkę z majorem, nie pozostając mu dłużna w tych 'obelgach' po czym dajesz mu ignora i okej sprawa by sie mogła zakończyć ale nie bo ponownie próbujesz zaczepki stwierdzeniem 'Anabellaa: pare książek w internecie od tylu przeczyta i wielce 'oczytany" się znalazl' i po co ja się pytam?

Cytat:w temacie pokoju jakaś rozmowa to jest dla mnie wielce nie powazne

- Twój komentarz do tematu brzmiał Anabellaa: jaki ciekawy temat... i Anabellaa: ten temat jest zajebisty:Tongue pomijając że to nie był fragment rozmowy to kto powiedział, że musi być poważnie? Nie zamierzam sie z Tobą wdawać w dyskusje na temat tego kto ma jakie poczucie humoru i czyje jest lepsze bo to żadnego sensu nie ma, jak dla mnie po prostu argument o temacie jest inwalidą.

Cytat:sop-operatorzy  zrobili dobrze zamykając ten pokoj ,przecież na polchat wchodzą równiez dzieci,młodzież i gdyby weszły na taki pokój to aż się boję pomyslec co by się moglo stać i jaki wzor z tego by wzieli .

- młodzież sama jest nieraz bardziej wulgarna niz ludzie na czacie, natomiast nad dziećmi winni sprawować nadzór ich rodzice/opiekunowie, idąc Twoim tokiem rozumowania zamknijmy cały internet bo przecież dzieci mogą wejść na strony pornograficzne, bądź nie wybiegając tak daleko zamknijmy również czaty typu sado-maso, erotyczny czy tym podobne, przecież tam można natknąć się na tematy związane z ludzką seksualnością i to niekoniecznie w formie odpowiedniej dla młodych umysłów.

Cytat:Ale ja po wizycie na pokoju 666 dokładnie się tak czułam -urażona
//
Cytat:jeśli uznam ,że w tym momencie wchodzę na pokoj np:666 to mam do tego prawo jak kazdy uzytkownik tego serwisu
- Nie podoba Ci się wulgarność? - nie wchodzisz. Nie podobają Ci się rozmowy o seksie? - nie wchodzisz. Cóż tu jest trudnego do zrozumienia? To tak jakbym ja nie lubiąc rozmowy o aniołkach wchodziła na czat katolicki i miała pretensje że to robią. Przeklinanie nie jest zabronione a czy właściciel pokoju zezwoli na nie czy też nie to już jego sprawa, gdyby mnie coś raziło w danym miejscu po prostu bym z niego wyszła. Zresztą nazwa 666 jakby nie było powinna dać trochę do myślenia, chyba nie spodziewałaś się tam zlotu heksafobików. Czym więc tak urażona byłaś? Jak już pisałam w pyskówce z Majorem dotrzymywałaś mu kroku więc może rozmową z Wiq byłaś urażona? Nagromadzenie emotek tego nie sugerowało, jednakże jeżeli tak było można było śmiało napisać do któregoś z operatorów. I tym przechodzimy właśnie do ostatniego pkt:

Cytat:Owszem na ogóle informowałam tamtejszych operatorów co się dzieje bo byłam w wielkim szoku .
- Zdajesz sobie chyba sprawę że operatorzy mogą nie patrzeć cały czas na czat. Tak było i w tym przypadku, zresztą jeden z operatorów gdy zauważył sytuacje na mainie zwrócił uwagę użytkownikowi ale tak jak mówiłam nie zawsze musimy na ogół patrzeć. i tak wyglądało Twoje informowanie opów:
Cytat: Anabellaa: po co tu są opi jak nic nie robia
byłaś tak w wielkim szoku że nie mogłaś napisać do któregoś z opów za to przy sopie sie przemogłaś?
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów - przez pieszczoszka - 03-04-2012, 23:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości