Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam, wczoraj został mi usunięty przez SOP-eratora nick (tuzim), który był zarejestrowany na serwerze polchat.pl od 2002 roku i pokój, który nie był moją własnością (666), oczywiście bez podstawy. Jak pisałem wcześniej, według mnie teraźniejsi SOP-eratorzy to banda niekompetentnych osób, teraz dochodzi do tego dziecięce zachowanie w stosunku do mnie i innych użytkowników, brak respektacji regulaminu serwisu, który wiąże nie tylko użytkowników, ale też SOP-eratorów. Uprzedzając pytanie SOP-ów feki, Martina czy EvilRavena o dowody, zamieszczam je poniżej:

W poniższym obrazku widać jak SOP o nicku Martin dba o przestrzeganie regulaminu polchatu i poważne traktowanie użytkowników:
[Obrazek: nejdae.png]

Kolejny screen, w tym wyraźnie widać kiedy SOP o nicku Martin daję mute na nick 4eM, tylko dla tego iż nie ma ochoty czytać jego wypowiedźi, które są mu wybitnie nie na rękę:
[Obrazek: 4slh0y.png]

Tutaj widać SOP-eratora EvilRaven, który próbuje się skontaktować z właścicielem usuniętego pokoju, przed usunięciem.
Brak kontaktu, ponieważ właściciela nie ma od kilku dni, wcale nie przeszkodził w usunięciu pokoju

[Obrazek: 20077fc.png]
[Obrazek: 25inbx2.jpg]

Jak długo jeszcze będzie trzeba akceptować takie skandaliczne zachowanie SOP-eratorów, którzy z serwisu polchat.pl, jak i z pokoi użytkowników, robią sobie własne podwórko do zabaw w piaskownicy?
Z jakiego powodu został usunięty mój nick i pokój 666? Czemu user 4eM dostał mute?
Dlaczego SOP-eratorzy rozdają kicki, bany i mute na prawo i lewo, jeśli w pokoju widać jego trzech operatorów, a jest to pokój użytkownika, nie pokój główny?
Martin, Feki, EvilRaven: jeśli chcecie wnieść cokolwiek do tego tematu, upraszam o poparcie tego jakimkolwiek dowodem.
Tuzim, dostałeś sbana i nicka straciłeś za inwektywy między innymi skierowane w moją stronę. Uzbierałeś sobie.
Pokój został usunięty przeze mnie, dlatego, że nie przestrzegacie tam ani netykiety ani obowiązującego prawa.
Po co pytasz, skoro doskonale wiesz?
(04-02-2012, 03:00 PM)feki link napisał(a): [ -> ]Tuzim, dostałeś sbana i nicka straciłeś za inwektywy między innymi skierowane w moją stronę. Uzbierałeś sobie.
Pokój został usunięty przeze mnie, dlatego, że nie przestrzegacie tam ani netykiety ani obowiązującego prawa.
Po co pytasz, skoro doskonale wiesz?
Dowody proszę, konkretne dowody.
Inwektywy skierowane w Twoją stronę? Czy były obraźliwe, wulgarne? Nie można już krytykować?
Tak, nie przestrzegaliśmy tam netykiety o czym wiedziałeś od zawsze, bo taki jest regulamin tego pokoju, a raczej jego brak.
Nikt nie naruszał obowiązującego prawa w tym pokoju, to są pomówienia jakieś.
Co do ostatniego zdania, to pytam aby reszta też się dowiedziała jakie były te powody, jednak jak widać okazały się one bezpodstawne.
Drogi Borewiczu.. Dowody masz sam Wink Dlaczego nie dasz całego loga a jedynie jakieś urywki? Smile To oznaczać może, że masz jednak coś do ukrycia... Big Grin
(04-02-2012, 03:12 PM)EvilRaven link napisał(a): [ -> ]Drogi Borewiczu.. Dowody masz sam Wink Dlaczego nie dasz całego loga a jedynie jakieś urywki? Smile To oznaczać może, że masz jednak coś do ukrycia... Big Grin
Tak, mam dowody i je przedstawiłem. Wstawiłem urywki, ponieważ tak jest czytelniej, nie mam nic do ukrycia.
Przedstawiasz w ogóle jakieś domniemania bezpodstawne. Zasłaniasz się brakiem argumentów i dowodów, a jeśli przychodzi co do czego sam ich nie przedstawiasz.
Też posiadasz logi, jeśli uważasz że mam coś do ukrycia, bądź przeszkadzają Ci urywki, to proszę, wklej je tutaj.

Dalej proszę o konkretne dowody.
Byłeś wtedy w pokoju i doskonale wiesz. A teraz żądasz dowodów? Miarka się przebrała wraz z wsadzeniem spreparowanego zdjęcia Evila w topik pokoju. I nie nie będę tutaj dawał linka do tego.
(04-02-2012, 03:54 PM)feki link napisał(a): [ -> ]Byłeś wtedy w pokoju i doskonale wiesz. A teraz żądasz dowodów? Miarka się przebrała wraz z wsadzeniem spreparowanego zdjęcia Evila w topik pokoju. I nie nie będę tutaj dawał linka do tego.
Co do zdjęcia, to nie ja jestem jego autorem i nie ja wstawiłem to zdjęcie, ponieważ nie byłem tam operatorem.
Był 1 kwietnia, trochę dystansu do siebie. Poza tym jeśli chcecie ścigać kogoś o to zdjęcie, to proponuje serwis który to hostował lub autora. Spreparowane zdjęcie EvilRavena zostało stworzone i wrzucone PO groźbach wcześniej wymienionego pana, więc nie rozumiem czemu się tym zasłaniasz i nie podasz tych własciwych powodów.
Na koniec, czy jeden link do treści która nie była piętnowana przez prawo RP i jedna osoba, która to zrobiła, powoduje usunięcie całego pokoju?
Czy jest to adekwatna kara, jeśli to w ogóle było karalne?

Nadal oczekuję na konkretne dowody.
Jesteśmy na polchacie, nikt żadnego hostingu nie będzie po sądach ciągał. Was też nikt nie ciąga.
Po groźbach? Groził, ze Cię pobije czy co ? Proszę o konkretne dowody grożenia.

Nie jedne link powoduje usunięcie pokoju, a Wasze zachowanie, w Twoje, bo Ty w znaczniej mierze się do tego przyczyniłeś. Ponieważ link ze zdjęciem był wrzucony w temat - było przyzwolenie operatorów pokoju. Jeżeli było - cały pokój za to odpowiada.
Nie macie prawa do rozpowszechniania wizerunku osoby prywatnej, ani tym bardziej na przeróbki zdjęcia i szykanowania w ten sposób. Jest to zabronione przez Polskie prawo, które jest także respektowane na Polchacie. Kara jest adekwatna, a nawet za mała.

Koniec dyskusji.
Cytat:Jesteśmy na polchacie, nikt żadnego hostingu nie będzie po sądach ciągał. Was też nikt nie ciąga.
Po groźbach? Groził, ze Cię pobije czy co ? Proszę o konkretne dowody grożenia.
Czy ty znasz tylko groźby cielesne?
Owszem, groził usunięciem pokoju

Cytat:Nie jedne link powoduje usunięcie pokoju, a Wasze zachowanie, w Twoje, bo Ty w znaczniej mierze się do tego przyczyniłeś. Ponieważ link ze zdjęciem był wrzucony w temat - było przyzwolenie operatorów pokoju. Jeżeli było - cały pokój za to odpowiada.
Moje? Ja odpowiadam tylko za siebie. Chcesz wszystkim przypisać odpowiedzialność zbiorową?
Gdzie dowody na nasze łamanie regulaminu przed wrzuceniem linku z fotką w topic?
Cytat:Nie macie prawa do rozpowszechniania wizerunku osoby prywatnej, ani tym bardziej na przeróbki zdjęcia i szykanowania w ten sposób. Jest to zabronione przez Polskie prawo, które jest także respektowane na Polchacie. Kara jest adekwatna, a nawet za mała.
Fotografia jest umieszczona w internecie, z publicznym dostępem dla wszystkich. Nie jest napisane w miejscu gdzie jest udostępniana "© all rights reserved". Wydaje mi się że primo: żadnej kary nie powinno być, secundo: nie masz racji, a nigdy nie potrafisz się do tego przyznać, ale udowadniasz to swoim twierdzeniem iż dla Ciebie to koniec dyskusji.

Nadal czekam na odpowiedzi do pytań z postu otwierającego temat, jak i konkretne dowody.
Cytat:Fotografia jest umieszczona w internecie, z publicznym dostępem dla wszystkich. Nie jest napisane w miejscu gdzie jest udostępniana "© all rights reserved". Wydaje mi się że primo: żadnej kary nie powinno być, secundo: nie masz racji, a nigdy nie potrafisz się do tego przyznać, ale udowadniasz to swoim twierdzeniem iż dla Ciebie to koniec dyskusji.

art. 81 prawa autorskiego - przeczytaj.

i dla przypomnienia:
4. W serwisie POLCHAT.pl należy przestrzegać obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej - tyczy się to zarówno pokoi, jak i całej komunikacji odbywającej się poprzez serwis (m.in wiadomości prywatne, forum, blogi).
Stron: 1 2 3 4