•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Jak ja widzę dobrego opa"
#61
(11-04-2008, 17:30)Marcin link napisał(a): a rzucaj , ale jak widzisz OP wie swoje , użytkownik wie swoje.
op to Twoj bog, jesli nie wierzysz w boga to !ban
I tak jestem ateista ;P
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#62
.....polać Wam panowie ?
#63
Myślę, że:
1. Forum nic by nie straciło, jeśli taki temat jak ten byłby dopiero dostępny po zalogowaniu - tak jak jest to w przypadku forum dla opów. Po co wszyscy mają to czytać... skoro jedni czytają i nic konstruktywnego z tego nie wynika, a drudzy tylko piszą, i też nic... Tylko złośliwości. Niech się klepią po plecach biedne skrzywdzone przez opów chłopaki, będzie im raźniej... A innym nie będą opadać ręce i wszystko inne w wyniku lektury kolejnego oddusznika.

2. Bro, gdyby nie to, że w odróżnieniu od innych nie zapisuję i nie wysyłam logów, mogłabym przytoczyć bardzo dużo takich sytuacji, kiedy właśnie czułeś się bezkarny... Ale mi się po prostu nie chce.

3. Ludzie, to jest jakiś obłęd. Robicie halo z powodu tego, że ktoś czasami poleci na jakiś czas, i kurde blaszka, nie może wejść na czat. Czy to jest naprawdę powód do tragedii? Jeśli tak, to gratuluję nałogu... I zastanawiam się CO jest wtedy powodem tragedii: Czy brak możliwości przebierania paluszkami po klawiaturze, czy tęsknota za ludźmi którzy na tym czacie siedzą. Jeżeli tęsknota za ludźmi to pół biedy - ale przecież z bliskimi znajomymi ma się też inny kontakt - osobisty, telefoniczny, mailowy, gg... I polecam wyjście na spacer, wiosna jest, ciepło i pięknie.

4. Oczywiście, stronniczość i zbytnie pobłażanie też mnie drażni, i to bardzo, o czym już pisałam, więc drugi raz nie będę.

5. Marcin, pamiętam, jak prosiłeś o zostanie opem Smile

A teraz zmykam z roboty, weeeeeekeeeend!!!!!!!!!!!!  ;D
#64
Prosiłem o zostanie opem?Powiesz mi kiedy?bo rzucać oskarżenia umie każdy , nie każdy umie to udowodnić.Zresztą jak już pisałem , nie ma sensu kontynuować w kółko tego samego , kogo prosiłem o opa?Ciebie?nie rozśmieszaj mnie.Piszcie dalej , broń dzielnie /ops ...
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#65
[i][color=maroon]Zosia.... chciałam tylko nieśmiało zauważyć, że niektórym tutaj nie chodzi o wykopanie za cośtam, ale właśnie za niewykopanie za niedozwolone zachowanie...
#66
(11-04-2008, 19:03)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Zosia.... chciałam tylko nieśmiało zauważyć, że niektórym tutaj nie chodzi o wykopanie za cośtam, ale właśnie za niewykopanie za niedozwolone zachowanie...

o to to ;D
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#67
(11-04-2008, 18:47)Marcin link napisał(a): Prosiłem o zostanie opem?Powiesz mi kiedy?bo rzucać oskarżenia umie każdy , nie każdy umie to udowodnić.Zresztą jak już pisałem , nie ma sensu kontynuować w kółko tego samego , kogo prosiłem o opa?Ciebie?nie rozśmieszaj mnie.Piszcie dalej , broń dzielnie /ops ...

luz marcin to byłem ja tzn mariusz:-) łatwo sie pomylic
#68
(11-04-2008, 19:03)atka_ link napisał(a): [color=maroon]Zosia.... chciałam tylko nieśmiało zauważyć, że niektórym tutaj nie chodzi o wykopanie za cośtam, ale właśnie za niewykopanie za niedozwolone zachowanie...


[i]mówiłam Ci już że Cie kocham? ;p
...
#69
[b] Ehhh... 5 stron bredzenia o niczym. Kazdy po kolei stara sie byc madrzejszy od drugiego i lapac innych za zdania cytujac fragmenty postow... w ten sposob mozna sie bawic do strony numer 76198658956016058680165651.

Czy naprawde nikt nie ma odwagi napisac tego co naprawde mysli ? Jesli nie to ja bede pierwszy i nie interesuje mnie to, ze kogos znam czy nie, czy jest opem czy nie. Dla mnie czat nie jest fragmentem zycia i obiektem nalogowego siedzenia i witania sie z kazdym i udawaniem, ze kazdy to "znajomy" i byc znanym uzytkownikiem bo po cholere mi to.

[19:28:19] SaveMySoul: Forum to pojeżdżalnia teraz? czy co? Big Grin   
[19:28:25] SaveMySoul: to ja też chce ;D

Nie, lepiej pisz ze wszystko jest Ok i wszystkich Kochasz, bedziesz miala duzo "przyjaciol".

Bylem 6 lat opem na dosc sporym pokoju wiec skoro to temat dotyczacych opow wyraze swoje zdanie obiektywnie i wporst jako pierwszy bez owijanie z bawelne.

Wiec mamy nastepujaca druzyne pierscienia:

kathi, _leia_, kk_

erotyczny (halfop), i___________i (halfop), tachomet (halfop), techni (halfop), cloud (halfop), _by_the_way (halfop), vectra (halfop), whiskey_tango_foxtrot (halfop), blekitna (halfop), tanya (halfop), erotyczna (halfop), banitka (halfop), extaza__ (halfop), czerwonasukienka (halfop), blinker (halfop), tene (halfop), puszysta_wwa (halfop), zabijam_za_skad_klikasz (halfop), niegrzeszna_ (halfop), niechuda40tka (halfop), zuzanka_ (halfop)


Idziemy po kolei po liscie.

Kathi fullop - poza tym ze dala halfy kolezankom od kawy i znajomym [ o czym wiele osob mowi i na co narzeka bez wzgledu jaka jest prawda ale cos w tym na pewno jest ] za ca placi teraz syfem i skloceniem ludzi nic wiekszego nie mozna jej zarzucic, jesli jest cos gorszego biorac pod uwage role fulla. "najlepszy jest op ten ktory nim nie chce byc" - to akurat jest swieta racja, a kolesiostwo ktorego sie tak wypieracie to akurat zla droga do przyznawania opow.

Leia fullop: ostra, konsekwentna i w miare stanowcza, jako jedyna wykopuje za lamanie regulaminu ktorego trzeba sie trzymac. Nie powinno byc do niej pretensji o nic. Ale powtarzam to moje zdanie. Ktos zarzuca lei ze daje tempy np: srubce. Skoro jej ufa to daje, to jej decyzja i ma do tego prawo wiec dopoki srubka nie robi nic zlego to po co to komentowac.

kk_ fullop: dopiero wrocila, jej osoby nie bede komentowal bo niewiele wiem.

I_______I halfop: Hmm, jesli nie jest dany po znajomosci to nie wiem w ogole dlaczego ma guziki, chyba dlatego ze duzo siedzi. Lubie marcina jest Ok ale jedynym operatorem czego powinien byc to swojej lodowki.

halfop: tachomet, nie jest zbyt czesto, chyba ze na tymczasach, brak zastrzezen.
halfop techni: brak zastrzezen
halfop cloud: brak zastrzezen
halfop by the way: brak zastrzezen
halfop vectra: nie jest zbyt czesto ale nigdzie nie jest napisane ze ma ciagle chatowac, ma swoje prywatne zycie ktore jest 100x wazniejsze wiec brak zastrzezen.
halfop: whiskey tango foxtrot: brak zastrzezen
halfop blekitna: odeszla [urlop ] , wiec nie ma co komentowac
halfop: tanya, nie ma jej w ogole wiec nie ma co komentowac
halfop banitka: neutralna, bya sporadycznie, brak zastrzezen
halfop czerwonasukienka: boi sie konsekwencji swoich zachowan albo nie chce nikomu podpasc, w sytuacjach konflitku najlepiej jest wejsc na tymczas i udawac ze sie nic nie widzi. Jesli ten op nie jest dany przez Kathi po znajomosci to byl bledem.
halfop blinker: niezbedny w nocy [jako jedyny obecny wtedy], solidny i konsekwentny, w czolowce najlepszych, wie co ma robic i jak sie zachowac bez obludy i wahan.
halfop tene: Kolejna znajomosc, jesli nie to dziewczyna - kobieta sie uczy bo tak mi kiedys mowila na priv, wiec duzo nauki jeszcze przed Toba.
halfop puszysta_wwa: nie radzi sobie w sytuacjach konfliktowych, nie jest konsekwentna i stanowcza. Wielu pozwala na to za co nienznane tymczasy kopie bez wahania.
halfop zabijam: od czasu konfliktu nie wchodzi na staly nick z opem, nie ma co komentowac.
halfop niegrzeszna: wiecej konsekwencji w kopaniu kazdego za lamanie regulaminu i nie patrzenia na to kto kim jest i kogo zna i bedzie ok.
halfop niechuda40: dokladnie to samo: wiecej konsekwencji w kopaniu kazdego za lamanie regulaminu i nie patrzenia na to kto kim jest i kogo zna i bedzie ok. Obydwie Panie najbardziej lubia prosic o spokoj dopuszczajac do balaganu na ogole ktory mozna bylo ugasic w zalazku.
halfop: zuzanka, ona w ogole zyje ? Nie ma co komentowac.

To tyle ode mnie. Nie bede nikogo przepraszal za swoje wypowiedziane slowa, sa osoby ktore jako userow lubie i nic do nich nie mam ale skoro mowa o opach to mowie to co mysle.

Jezeli ktos mi mowi ze nie ma kolesiostwa i wzajemnej akceptacji i pozwalania jednym na wiecej niz drugim to chyba jest oblakany. Chcecie logi ? Po co, kazdy wie jak jest, sam nie raz i nie dwa powinienem poleciec przy obecnosci 2-3-4 opow a nigdy nie wylecialem, dla mnie to najlepszy dowod ze tak wlasnie jest jak napisalem. Zawsze tak bedzie i watpie czy ktos to zmieni bo opy sa ludzmi i kieruja sie swoja sympatia badz antypatia do poszczegolnych uzytkownikow i to kieruje ich dzialaniem.

Pytacie "jak widze dobrego opa?". To pytanie moze byc jedynie pytaniem retorycznym bo kazdy ma inne zdanie i inna wizje idealnego opa, czlowiek to nie bot i nigdy nie bedzie reagowal tak samo i obiektywnie, moze sie mylic za co powinien umiec przeprosic i zycie toczy sie dalej. Poza tym nikt swojego charakteru i stylu bycia nie bedzie podporzadkowywal opiniom innych ludzi.

Podstawowym bledem opow jest dopuszczanie do dyskusji o opowaniu na ogole chata bo to nie do tego jest miejsce, i zawsze jacys prowokatorzy podlapia temat i ciagna go w nieskonczonosc co kompletnie nie ma sensu poza sianiem zametu ktorego juz chyba wystarczy. Przyklad Armstronga jest chyba wystarczajacy. Za poblazliwosc sie placi. Pomadka jak jest tak bardzo krzywdzona na erocie niech zmieni portal. Proste, po co tyle gadac... ?

Jezeli ktos mi zarzuci ze ja chcialem opa - bo tak widze bylo w wypadku SQNa - odpowiadam, NIE ! Kathi i f pytaly czy sie zgodze gdyby mnie inni wybrali, odpowiedzialem ze na drugi nick i bede tylko w nocy [gram nocami w pokera na pieniadze stad moja obecnosc na chacie ] i wyraznie podkreslilem ze towarzystwo coniektorych w ops mi nie odpowiada, i ze na pewno nie bede opem na jednej liscie /ops ze srubka. To dla wyjasnienia zeby ktos zaraz nie znalazl bzdurnego argumentu na chybiona riposte.

Na mocy obowiazującej ustawy o ochronie danych osobowych wraz ze zmianami (Dz.U.97.133.883 zm.: Dz.U.00.12.136, Dz.U.00.50.580) łamaniem prawa jest publikacja bez zgody zainteresowanego wszelkich danych personalnych umożliwiających jednoznacznie jego identyfikację."

Jak ktos uwaza sie wielce urazony, prosze mnie sadzic za wlasne opinie Smile

Rozmowa z bajkowym na priv i jego rezygnacja sklonily mnie do napisania tego posta, zastanawiajacy jest fakt ze same opy rezygnuja. Moze warto zapytac coniektorych dlaczego ?

Reasumujac, uwazam ze obecna sytuacja jest wynikiem kilku zlych opow, a przede wszystkim duzej liczby prowokatorow, osob siejacych zamet i takich ktorym sie generalnie nic nie podoba, im proponuje jedno, zmiencie sobie portal i dajcie normalnym ludziom swiety spokoj. Tyle ode mnie. Za bledy ktore moglem popelnic w pisowni przepraszam.

Pozdrawiam EA.
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
#70
No oki, ale nie qmam zupelnie dlaczego tzw. "dobrzy", Twoim zdaniem, opkowie wywalaja mnie na stalych nickach typu Hannibal, Kamikaze itd.? A o zabieraniu koloru juz nie wspomne.
Mam swoich "ulubionych" i kocham ich, :-* po same gauuki ;D normalnie  8)
Szacunek.
J.
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości