Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: "Jak ja widzę dobrego opa"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

lullaby

Skoro są ciągłe skargi na opów i jak to Kathi napisała..w wątku już zamkniętym...że jest ciężko o DOBREGO.To może niech wszyscy użytkownicy wypowiadają się tutaj.. jaki to ich zdaniem jest DOBRY OPERATOR.
W sumie też jestem ciekawa.. bo jakoś nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy  obecnych operatorów.Choć może gdybym zaczęła spoglądać na to z perspektywy.." a ja jego/jej nie lubię ..więc on/ona nie nadaje się do tej funkcji" to być może..pojawiły by się jakieś uwagi.
No więc....?
Piszta!
No i masz co chcialas,

1) przede wszystkim nie posiadajacy kompleksow nizszosci
2) pozbawiony skrupulow (to sie chyba tak pisze) ;P
3) aseksualny

Hmmmm robocop ;P

ps. Eski naprawde gratuluje pomyslu na topic, szkoda ze tak pozno sie pojawil i to zalozony przez Opa <cmok>

lullaby

(30-03-2008, 14:56)BrotherFromMars link napisał(a): [ -> ]ps. Eski naprawde gratuluje pomyslu na topic, szkoda ze tak pozno sie pojawil i to zalozony przez Opa <cmok>[/b]

Marsik..ja opem już nie jestem od jakiegoś czasu...
(30-03-2008, 15:01)lullaby link napisał(a): [ -> ][quote author=BrotherFromMars link=topic=300.msg10035#msg10035 date=1206878168]

ps. Eski naprawde gratuluje pomyslu na topic, szkoda ze tak pozno sie pojawil i to zalozony przez Opa <cmok>[/b]

Marsik..ja opem już nie jestem od jakiegoś czasu...
[/quote]
Wybacz, macie taki ruch w interesie, ze juz nienadazam
hmmm...

przestrzegający zasad ? ;]
[i][color=maroon]Najważniejsze, op nie powinien kierować się "znajomościami" (jak to ładnie napisał Mars nie powinien mieć skrupułów)
Podam tu doskonały przykład:
f....
kiedyś przeklełam na czacie jak nie było botów, nie miało dla niej znaczenia, że mnie zna i lubi (?) dostałam zasłużonego, przepisowego bana.

Jest jeszcze parę osób, które uważam za dobrych opów, nie będę ich wymieniać personalnie bo i po co?

Trafia mnie natomiast jak trzeba niektórym po 10 razy zwracać uwagę by zrobili porządek na main.
Za ubliżanie, obrażanie innych np. (juzefek nie jest tu świętą krową jak dla mnie i też z mety powinien dostawać za takie zachowanie bana).
Często jest tak, że rozrabia na main ktoś kogo akurat jedyny będący op lubi i doopa blada.
Przykład? Partyzant, ten to jawinie mówi, że jest nietykalny....
Przykładów jest więcej...

I nie powinno się zamykać "takich" tematów i odsyłać za każdym razem do modów.
Chyba po to też jest to forum by prać na nim nasze brudy?
Tym bardziej, że niezalogowany "przypadek" tu się nie dostanie...

lullaby

żeby było jaśniej..
Nie chodzi w tym temacie o wymienianiu..kto jest dobry a kto nie.
Tylko.. jak Wy widzicie dobrze spełniającego swoją funkcję opa.
[i][color=maroon]floreski.... po lekturze poprzedniego wątku (zamkniętego) gdzie ciągle ktoś wołał: Przykłady! Przykłady!
podałam owe przykłady Tongue

niezla_sztuka

konsekwentny.

trzymający się zasad (to nie tylko regulamin chata, ale również zasady obowiązujące każdego człowieka - kultura, szacunek, itd.)

bez przynależności do jakiegokolwiek kółka adoracji ('w sumie to za gwiazdki się leci, ale ja cię przecież znam i lubię to ty nie lecisz, ale ta tylda tak.')

i po prostu sprawiedliwy NIEZALEżNIE od nie/znajomości nicka.

I co tu dużo mówić, odrzucają mnie przeklinacze z gwiazdkami, którzy wiedzą, że mogą właśnie dlatego, że siedzi ich znajomy op.
I skoro ma być bez przykładów to i nie będzie.

tyle.
kasiu (kathi) :-) twa kalka ...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10