•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Jak ja widzę dobrego opa"
#51
(11-04-2008, 11:54)elvien link napisał(a): wiesz, wszyscy krzyczą dookoła (i ja też!), żeby traktować wszystkich równo... wyobraź sobie teraz sytuacje, kiedy kogoś polubiłeś na chacie i musisz go wyprosić za to, że coś zrobił źle... myślisz, że to takie proste ot tak walnąć kicka? NIE!
owszem - to jest WIELKA SZTUKA w ten sposób postępować i nie każdemu się to udaje... niestety bycie Opem wymaga pewnych wyrzeczeń .. często, z  tego co widzę, również wyrzeczeń jeśli chodzi o znajomości chatowe, bo... userzy nie są w stanie użyć własnej empatii i wczuć się w rolę drugiej strony, żeby zrozumieć postępowanie Opa, a szkoda wielka, bo to na pewno ułatwiłoby "życie" na chacie..

EMPATIA <----- naumieć się.  Wink

czy ktoś pamięta, że ja też krzyczałam?
przestałam.
dano mi nauke - w postaci bycia opem...
i dziękuję.

Odniosę się również do tego.

Śliw, co prawda nie na erocie, ale mam już za sobą "praktykę opowską".
Empatia empatią, ale sprawiedliwość jest jednak, w mojej opinii, ważniejsza. Ja rozumiem, że się znacie/znamy, czasem lubicie/lubimy. Ja to wszystko rozumiem i toleruję. Ale czy aby na pewno jest to powód do tolerowania mało sympatycznych tesktów "waszych ulubieńców"? Czy na spotkaniach/imprezie/itd. nie jest tak, że jak jakiś Wasz znajomy jest naprawdę bezczelny nie bierzecie go na stronę bądź nie mówicie wprost, że tego nie tolerujecie?
Nie wiem, może jestem dziwna, ale jak ktoś ze znajomych (bądź ja sama w towarzystwie) robi coś, co podlega pod termin "złe" to nie patrzymy na znajomości tylko prosto z mostu mówimy, co jest na rzeczy.

Tyle.

Ja po prostu patrzę przez pryzmat siebie i mojej interpretacji sprawiedliwości.
I nie, empatia nie ma z tym nic wspólnego.

I chyba w zasadzie powtórzyłam trochę Zosię za co z góry przepraszam (Ją, nie Was ;-P)
#52
(11-04-2008, 14:50)BrotherFromMars link napisał(a): Nigdy nie bylem jak to raczylas okreslic "nietykalny" i nigdy w ten sposob sie nie czulem. Jesli odnioslas takie wrazenie, to jest to jedynie efektem dzialania Opow

Bingo :-)))

W końcu się w czymś zgadzamy!

Pozdrawiam.
#53
(11-04-2008, 14:56)niezla_sztuka link napisał(a): [quote author=BrotherFromMars link=topic=300.msg10450#msg10450 date=1207914653]
Nigdy nie bylem jak to raczylas okreslic "nietykalny" i nigdy w ten sposob sie nie czulem. Jesli odnioslas takie wrazenie, to jest to jedynie efektem dzialania Opow

Bingo :-)))

W końcu się w czymś zgadzamy!

Pozdrawiam.
[/quote]
Milo, ze cos wyjasnilismy
Buzka
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#54
Bro, zadając pytanie o Twój wzorzec opa teraz, chciałam, żebyś się wypowiedział serio... bo tamto odebrałam jako żart...
#55
(11-04-2008, 15:18)zofija link napisał(a): Bro, zadając pytanie o Twój wzorzec opa teraz, chciałam, żebyś się wypowiedział serio... bo tamto odebrałam jako żart...

Troszke sie juz Zos znamy, to nie byl zart, zwlaszcza jesli chodzi o #erotyczny
W niektorych przypadkach trudno jest wymagac czegos wiecej
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#56
To ja tu nie zabiore glosu, bo nie chcialo mi sie czytac tych poematow.
Milych przepychanek.
Over.

P.S.

Ale i tak bym chciala wiedziec kto tu:
1. Koniecznie chce byc opem.
2. Z zacietoscia broni sie przed przyznaniem "praw" ;D
3. Podobnie jak ja jest skolowany.

Czy mozna prosic o odpowiedz w skrocie? Bez przepisywania encyklopedii? Zieeeeffff?
#57
To ja wybiore opcje SKOLOWANY
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#58
Można rzucać grochem o ścianę tylko co to da?prócz tego że groch sie zepsuje?
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#59
(11-04-2008, 17:27)Marcin link napisał(a): Można rzucać grochem o ścianę tylko co to da?prócz tego że groch sie zepsuje?
Kto pierwszy rzuci kamien.......
No to kurde niech to bede ja ;P
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#60
a rzucaj , ale jak widzisz OP wie swoje , UŻYTKOWNIK wie swoje.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości