Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy dokarmjac juzefka na forum
#31
Aga.. a pod jakim względem gorsze typy ? Czy aby w wulgarnym 'jeżdzeniu' po niewinnych userach? A skoro Juzefek potrafi być jak to okresliłaś 'normalny' to chyba tamte osoby też potrafią?(;
#32
ale ruch w ulu.Miud bendzie malo slodki
#33
Widzę, że Sofijka wsadziła kij w mrowisko wątkiem, ale może i dobrze..
Agniś, twierdzisz że, są gorsze od niego typy.. Zapewne tak..Ale nie rozumiem- czy normę ustala sie drogą selekcji negatywnej? Znaczy to co złe, ale ciut lepsze od najgorszego ma być akceptowalną normą? Że skala oceny zmieniać się ma bo złe jest w większości? Ja tego do wiadomości nie przyjmuję.
Zasady miejsca czy środowiska, w którym sie chce przebywać przyjmuje się naturalną koleją rzeczy- inaczej szukajmy sobie takiego, które spełnia nasze kryteria, bądź twórzmy swe, na własną odpowiedzialność i w oczekiwaniu, że może ktoś je zaakceptuje.
Juziek ma własny sposób na zainteresowanie sobą ludzi- jak widać działa bez pudła. Ale czy w związku z założoną, pretensjonalną "kontrowersyjnościa" ma prawo by obrażać ludzi? I czy to, że ktoś powie- ale on potrafi być miły- oznacza, że nie mamy prawa czuć sie bezpiecznie i komfortowo tam, gdzie zasady zachowania to (teoretycznie jak widać) gwarantują?
Bez względu na moją dobroduszność i zrozumienie ludzi- nie zgadzam sie i po kołtuńsku czuję sie obrażana. Jeśli jesteście ponad- gratuluję.
#34
[i][color=maroon]Madzik, nie ma prawa nikogo obrażać. Kolejny raz piszę, że za takie zachowanie powinien dostawać bana. To nie podlega dyskusji. Zdarzało mu się i mnie obrażać, ale z nim jakoś potrafię się porozumieć.
Gorsze typy to dla mnie ci, z którymi mimo usilnych prób nie udało mi się dogadać. I mimo zwracania uwagi na ich naganne zachowanie opom widzącym co się dzieje nie zostają usuwani z czata.
A juzka raczej każdy op wywala za wyzwiska....
Kropka.
#35
Dyskusję, Agniś, a propos Juzka zakonczyłam. On jest tylko przykładem w tej całej rozmowie. Nie zgadzam sie z równymi i równiejsiejszymi i normami ustalanymi na spektakularne potrzeby, to tyleSmile kropka.
#36
dzwonus:-) moze on bujnał sie w tobie ale nie potrafił ci tego powiedziec wprost?:-)
#37
(30-03-2008, 23:35)m link napisał(a): dzwonus:-) moze on bujnał sie w tobie ale nie potrafił ci tego powiedziec wprost?:-)
Idac droga twojego rozumowania m zaczynam podejzewac ,ze we mnie tez sie zabujal ....i co ja biedny  teraz ku.. a zrobie  :-\?
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#38
hm powiadaja ze dobry wazelina zdziała cuda:-) ale nie doswiadczałem empirycznie:-)
#39
M postaraj sie to zmienic ....
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#40
Proponuje nie dyskutowac o tego typu czlowieczkach. O ile temat jest - jak widze - rozwojowy, to on nie. I to go rajcuje, bo ma co czytac siedzac na klopie.


Ale to zadna nowosc. Troll'a sie nie tyka i chyba o tym wiecie.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości