Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Czy dokarmjac juzefka na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

zofija

hm?
lepiej szczury podworkowe.....  Winksa sympatyczniejsze
hmm?Może ktoś mi wyjaśni o co chodzi w tym temacie?: )

zofija

wejdz na przyklad teraz na erota, to bedziesz mial "przyjemnosc" go poznac Smile
Miałem przyjemność go poznać , i?Nie zauważyłem żadnego "wyskoku" jego , poza tym że czasem zdarza się Mu nie panować nad emocjami.
(29-03-2008, 14:57)dortmund link napisał(a): [ -> ]lepiej szczury podworkowe.....  Winksa sympatyczniejsze

Nawet jeśli to tylko żart, dla mnie takie porównanie jest bardzo niestosowne.

(29-03-2008, 13:37)zofija link napisał(a): [ -> ]hm?
Ode mnie już Juzefek otrzymał żółtą kartkę. Oby była ostatnim ostrzeżeniem.
polecam klawisz ignor, moi Kochani.. juz to mowilam na czacie.

Generalnie rzecz biorac.. za upierdliwosc nie banujemy - czyzbyscie o tym zapomnieli? Smile
Co najwyzej dajemy ostrzegawcze 2-tygodniowe bany i juzef wie, ze jak trzeba bedzie, to tez takiego oberwie.

Wiecie.. bo niedlugo dojdzie do tego, ze za krzywy nos, albo zeza bedziemy usuwac z chata czy z forum...

pozdrawiam
Kat

zofija

Kathi, dobrze wiesz, że to nie za krzywy nos albo zeza. Mi się po prostu niedobrze robi, jak wchodzę na czat, i znowu słyszę "o, ta gruba i głupia przyszła" i nic.... Często jest tak, że nikt nic nie robi, albo robi, ale na zasadzie "nie bij tatusia bo sie spocisz". I naprawdę, argumenty typu "ale on przecież czasami gada z sensem" albo "przecież on jest inteligentny" zupełnie do mnie nie trafiają. Chyba po raz pierwszy zdarza mi się poruszać w ogóle taki temat. Ale muszę, bo się uduszę. Bo zawsze mi się wydawało, że na erocie nie ma "świętych krów". A okazuje się - że owszem, są. Sami je hodujemy...
[i][color=maroon]Juzefek to całkiem sympatyczny gość, w przeciwieństwie do innych "świętych krów"

Pozdrawiam

lullaby

(29-03-2008, 18:19)Kathi link napisał(a): [ -> ]Wiecie.. bo niedlugo dojdzie do tego, ze za krzywy nos, albo zeza bedziemy usuwac z chata czy z forum...

pozdrawiam
Kat

Dojdzie.. już nawet za AHOOJ lalka banuje.:-P
Stron: 1 2 3 4 5 6