•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 marca?
(11-03-2008, 18:56)kk link napisał(a): No to mamy kolejna tematyczna imprezę "Bez twarzy" ,co Wy na to?Wink

Mozna tez przyjąć wariant ,wszyscy w okularach przeciwslonecznych- duzych.

[Obrazek: ballmer_zune_glasses_copy.jpg]

Panowie ,pończochy na twarz,tudzież gogle ,lub okulary do spawania.
Torba papierowa  z otworkamiSmile
Gdzies w sieci widzialam fajne okulary ,jak czarny pasek na oczach w prasie<skleroza>
...albo wydrukowac sobie swoja twarz w najbardziej korzystnym ujeciu ,przytwierdzic gumki ,wyciac otworki na oczy i na usta.

No doprawdy ,jest tyle mozliwosci.. ;D

Tej Pani za pomysły to powinni Nobla daćWink
to kiedy?Smile i nie bedzie problemu z ewentualnymi zdjęciamiSmile
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
(11-03-2008, 17:50)Borowianin link napisał(a): Dla panów też coś znalazłem Big Grin

[Obrazek: 0050_ku_klux_klan_03.jpg]

o kurcze.... zupełnie jak moja piżamka  :o 8) ;D ;D ;D ;D
plum...
[i][color=maroon]O raju... a co tu się działo?
Wiecie co?
Po dzisiejszych kilku stronach lektury na forum przestałam żałować, że ta grypa mnie dopadła i nie mogłam dojechać...                    Bo gdybym była to ze swoim aparatem i teraz dopiero miałabym problem...
A tak głowa czysta i sumienie też... a i zęby wszystkie....


Agniś, przykre, bo zabawa była całkiem..Byłam raptem na 4/5 spotkaniach i zawsze ten sam problem po...Ja Ci, Słonko, pozwalam sie fotografować do woli, nawet mój suchy tyłek, jak mawia Baj:p rozpowszechniaj ile wlezie, może choć ze względu na doopalka bede gwiazdą, a nie z powodu krzyczanych pretensjiSmile
A zabawy załuj, była naprawdę do przyjęciaSmile))
Do następnej zatem, a si_KK_orcia  ma złoty medal za pomysłSmile Ja chętnieSmile Przynajmniej skwaszonych bądź cokolwiek nie w formie facjat widać nie bedzieSmile)))))
I zdrowiej))))) A o tym jak sie bawimy decydujemy sami mySmile
Witam,

net jest anonimowy (choc to pozorne, w sumie).
Decydujemy sie na przyjscie na spotkanie, zlot - wychodzimy z tej anonimowosci.
W miare mozliwosci - nie fotografujmy tych co nie chca byc na fotkach.
Ale... co innego, jesli jest osob 20, a co innego jak 100. Wiec nie robmy dramatu, jesli gdzies sie przytrafimy na jakies fotce..

Wierzcie mi.. po ostatnich Katarzynkach spedzilam TYDZIEN, na wycinanie tych co nie chcieli, koordynowanie: ja chce, ja nie chce, z ta/tym tak, ale z tamtymi to juz nie.
W zyciu wiecej czegos takiego robila nie bede!

Do ludzi mam zasadniczo zaufanie i dopoki sie nie przekonam, ze to zaufanie zostalo naruszone, nie zamierzam nikomu imputowac zlej woli.
Wiecie, to podobnie, ze domniemuje sie niewinnosc, a nie wine Wink

Mysle, ze uczestnictwo w zlocie, to rowniez jakas konsekwencja: chce poznac ludzi, z ktorymi rozmawialam/lem do tej pory anonimowo.

NIE OZNACZA to, ze dyskryminuje osoby, ktore nie chca byc na fotkach. I NIE OZNACZA to, ze moje zdanie daje do zrozumienia, ze ktos nie jest mile widziany Smile

Ja tylko prosze: nie bierzcie siebie az tak cholernie powaznie Wink
Naprawde uwazacie, ze jestesmy az tak wazni, ze komus sie bedzie chcialo poumieszczac nasze zdjecia gdzies w necie z glupim komentarzem?? Ludzie drodzy! A co my jestesmy?? VIPy jakies??

A tak w ogole, jak ktos bedzie chcial mi dowalic, to poprzerabia jakakolwiek fotke i wyjde na przyklad na jakas zboczona, bo przeciez JA zamiescilam moja gola fotke gdzies tam w necie Smile

Nie dajmy sie zwariowac, jak rany Wink

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
Kat`koooooo, wolnaś??? bo jak tak to sie z Tobą żenieeeeeeeeeeeee ;D
Ja bede prać i gotować, a Ty robisz mi zdjęcia przy zlewie i miednicyTongue
A potem zarobim krocie na reklamie kolejnego czyścika.. I bedzie na przehulanieSmile)
Grrr... Madzia..... ubiegłaś mnie z tą próbą ożenku z Kathi  ;D
plum...
Na tego typu imprezach ludzie szaleja na parkiecie, dynamicznie przemieszczaja sie miedzy stolikami, robia dziwne miny etc. I w tym momencie niepozowane, czesto calkiem przypadkowo wykonane zdjecie trzezwego czlowieka, moze wygladac wrecz odwrotnie.

Dlatego czesciowo popieram protest. Ktos kto nie byl i zobaczy taka fote, moze sobie wyrobic niekoniecznie pozytywne zdanie... Dlatego takie zdjecia bym odrzucal w przedbiegach.


Temat zrobil sie nerwowy, ale pisanie o tym kto i gdzie ewentualnie lezal/siedzial/stal (i w jakim stanie) na publicznym forum uwazam za spora przesade, nawet, jezeli nie wskazano konkretnych osob. To czytaja ludzie spoza czatu a nawet polczatu i o negatywne opinie nietrudno.
Dlategotez mam w glebokim powazaniu kto i w jakiej sytuacji mnie pstryknal i kto zamiesci swoje dzielo fotograficzne, badz photoshopiane gdziekolwiek opatrzone jakimkolwiek komentarzem

Hough rzeklem
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(12-03-2008, 10:01)BrotherFromMars link napisał(a): Dlategotez mam w glebokim powazaniu kto i w jakiej sytuacji mnie pstryknal i kto zamiesci swoje dzielo fotograficzne, badz photoshopiane gdziekolwiek opatrzone jakimkolwiek komentarzem

Hough rzeklem

AMEN!
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32(current)
  • 33
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości