•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 33
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 marca?
(11-03-2008, 14:03)gajowy link napisał(a): [quote author=zak link=topic=266.msg9516#msg9516 date=1205233295]
Skąd pewność, że pozuje do obcego aparatu? Nie jestem w stanie uciekać przed zdjęciami, które są robione różnymi aparatami.A jeżeli pozuje to tylko i wyłącznie do osób mi osobiśćie znanych.

No wlasnie, ja i SQN nie pozowalismy  Wink A tu masz..... niespodzianka ;P
[/quote]
Gajek.... my sie nie znamy... a po katarzynkach mialam ( bez zartow ) okolo 15 Twoich zdjec.... sam krzyczeles zebym Ci zrobila zdjecie to z tym... to z tamtym... no i co??
TerefereSmile
(11-03-2008, 14:07)Ahimsa link napisał(a): [quote author=zak link=topic=266.msg9516#msg9516 date=1205233295]
[quote author=Ahimsa link=topic=266.msg9507#msg9507 date=1205232832]


Zak... jesli ktos pozuje do zdjec "obcego aparatu " to niech sie pozniej nie dziwi....
Jesli ktos chce zachowac anonimowosc powinnien sam sie o to postarac i zadbac, a nie obarczac wszystkich zgromadzonych wina, ze jego/jej zdjecia sa to tu... to tam... Znam osoby ktora chca zachowac anonimowosc... i powiem Ci ze to nie wymaga wiekszego wysilku... i jest w 100% skuteczne...
Ahim ;-)
Skąd pewność, że pozuje do obcego aparatu? Nie jestem w stanie uciekać przed zdjęciami, które są robione różnymi aparatami.A jeżeli pozuje to tylko i wyłącznie do osób mi osobiśćie znanych.
[/quote]
Smile ja tez sie zaczelam udzielacTongue
no wiesz... ale powiem Ci ze ja zawsze mam na swoim aparacie kupe zdjec osob ktorych nie znamSmile
Widza obiektyw i juz szaleja... a co ja biedna... robie te zdjecia jesli chcaSmile
Chodzi raczej o osoby na pierwszym planie... a Ci w tle to raczej sa rozmazani... wiec hmm....
Jesli bedziesz mnie widzial z aparatem to mozesz smialo pozowac... obiecuje ze po sciagnieciu je na kompa wykasuje, jesli bedziesz sobie tego zyczylSmile
OBIECUJESmile)))))))))
[/quote]

Ahim, spoko ;-)
Prawdę należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. - Seneka.
(11-03-2008, 14:10)Ahimsa link napisał(a): [quote author=gajowy link=topic=266.msg9517#msg9517 date=1205233433]
[quote author=zak link=topic=266.msg9516#msg9516 date=1205233295]
Skąd pewność, że pozuje do obcego aparatu? Nie jestem w stanie uciekać przed zdjęciami, które są robione różnymi aparatami.A jeżeli pozuje to tylko i wyłącznie do osób mi osobiśćie znanych.

No wlasnie, ja i SQN nie pozowalismy  Wink A tu masz..... niespodzianka ;P
[/quote]
Gajek.... my sie nie znamy... a po katarzynkach mialam ( bez zartow ) okolo 15 Twoich zdjec.... sam krzyczeles zebym Ci zrobila zdjecie to z tym... to z tamtym... no i co??
[/quote]

Kaski to Kaski, ja mowie o tym spotkaniu  Wink Wtedy mialem ochote na foty, teraz nie mam.
Czy to na prawdę taki problem wyciąć 3 osoby?Bo jak dla mnie nie.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(11-03-2008, 14:14)Marcin link napisał(a): Czy to na prawdę taki problem wyciąć 3 osoby?Bo jak dla mnie nie.
i tak jest juz po zawodach, wiec uwazam ta dyskusje za calkowicie bezcelowa
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(11-03-2008, 14:12)gajowy link napisał(a): [quote author=Ahimsa link=topic=266.msg9523#msg9523 date=1205233833]
[quote author=gajowy link=topic=266.msg9517#msg9517 date=1205233433]
[quote author=zak link=topic=266.msg9516#msg9516 date=1205233295]
Skąd pewność, że pozuje do obcego aparatu? Nie jestem w stanie uciekać przed zdjęciami, które są robione różnymi aparatami.A jeżeli pozuje to tylko i wyłącznie do osób mi osobiśćie znanych.

No wlasnie, ja i SQN nie pozowalismy  Wink A tu masz..... niespodzianka ;P
[/quote]
Gajek.... my sie nie znamy... a po katarzynkach mialam ( bez zartow ) okolo 15 Twoich zdjec.... sam krzyczeles zebym Ci zrobila zdjecie to z tym... to z tamtym... no i co??
[/quote]

Kaski to Kaski, ja mowie o tym spotkaniu  Wink Wtedy mialem ochote na foty, teraz nie mam.
[/quote]
No comment.

- na tym etapie swojej wypowiedzi kończę dyskuję w tym topicu, jak widać moje podejście jest stanowczo odrzucane, komentowane i irytujące, nie mam ochoty na bezargumentowy atak, lepiej jest kogoś pojechać niż przyznać rację, choć tak na prawdę to indywidualna sprawa każdego z nas.
Życzę miłych i przyjemnych rozmów.

t.
Prawdę należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. - Seneka.
(11-03-2008, 14:14)Marcin link napisał(a): Czy to na prawdę taki problem wyciąć 3 osoby?Bo jak dla mnie nie.
nie nie jest problem jesli sie ma 10 zdjec. robi sie problem gdy ma sie ok 50 zdjec i gdzies te 3 osoby sie przewijaja..
chcemy bronic swojej prywatnosci to o to zadbajmy sami.
(11-03-2008, 14:16)zak link napisał(a): [quote author=gajowy link=topic=266.msg9525#msg9525 date=1205233941]
[quote author=Ahimsa link=topic=266.msg9523#msg9523 date=1205233833]
[quote author=gajowy link=topic=266.msg9517#msg9517 date=1205233433]
[quote author=zak link=topic=266.msg9516#msg9516 date=1205233295]
Skąd pewność, że pozuje do obcego aparatu? Nie jestem w stanie uciekać przed zdjęciami, które są robione różnymi aparatami.A jeżeli pozuje to tylko i wyłącznie do osób mi osobiśćie znanych.

No wlasnie, ja i SQN nie pozowalismy  Wink A tu masz..... niespodzianka ;P
[/quote]
Gajek.... my sie nie znamy... a po katarzynkach mialam ( bez zartow ) okolo 15 Twoich zdjec.... sam krzyczeles zebym Ci zrobila zdjecie to z tym... to z tamtym... no i co??
[/quote]

Kaski to Kaski, ja mowie o tym spotkaniu  Wink Wtedy mialem ochote na foty, teraz nie mam.
[/quote]
No comment.

- na tym etapie swojej wypowiedzi kończę dyskuję w tym topicu, jak widać moje podejście jest stanowczo odrzucane, komentowane i irytujące, nie mam ochoty na bezargumentowy atak, lepiej jest kogoś pojechać niż przyznać rację, choć tak na prawdę to indywidualna sprawa każdego z nas.
Życzę miłych i przyjemnych rozmów.

t.
[/quote]

I ja tez juz zamilkne.
A wracajac do tematu SQN'a i Gajka. Bycmoze sobie niektorzy przypominaja, jak prosilem aby nie robic im zdjec, coz bycmoze amatorow fotografii bawia takie fotki  :'(
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
o Boschhh ..... jedyny komentarz ktory przychodzi mi do glowy. Przesadziliscie troche.

Zwykle staram sie przychodzic pozniej na zloty, zeby wejsc juz po pierwszym "szale" robienia fotek. Im impreza mocniej sie rozkreca tym chec do robienia fotek u posiadajacyh aparaty maleje. I mi to odpowiada. Znajduje sie pozniej na kilku zdjeciach lub wcale.
Obserwujac te dyskusje dochodze jednak do wniosku, ze skoro problemem jest uszanowanie czyjejs prosby to rzeczywiscie nalezy zastosowac metode proponowana juz przez kogos tutaj:nie chcesz byc na fotkach=nie przychodz. Sugestie zrozumialam.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 33
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości