•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 33
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 marca?
(25-02-2008, 23:23)extaza link napisał(a): Moniś nie płakaj tylko zbieraj się i ruszamy  ;D


Kusisz exti...oj kusisz Tongue
A tak na serio,to ja z miłą chęcią bym się z Wami pobawiła,niestety czas przedświąteczny,więc o wolnym w pracy mogę pomarzyć :-[
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
Monia, weź chorobowe  Tongue
przyjeżdzaj, ja się prześpie na podłodze, a Ty z Savecia i .... życie staje się piękne i w ogóle ach....;P
plum...
a ja z kolei życzę udanej imprezy  ;D

bo oczywiście STANDARDOWO mnie nie będzie  Smile

Pozdr ;D
A ja caly czas nie uslyszalem OD ZADNEGO mezczyzny, ze przyjmuje wyzwanie i sie przebierze lepiej ode mnie, za kobiete!
brak chetnych? chyba jednak sie przeliczylem co do odwagi waszej panowie i umiejetnosci dobrej zabawy!
CZEKAM NA RYWALA! nawet kilkuSmile
Bartosz, trzymam kciuki za Twą odwagęSmile)) Jak nikt rękawicy nie podejmie, to bedziesz nam jedyną Gwiozdą na firmamencieSmile)))
A druga sprawa- a propos muzyki... jest mnóstwo pieśni masowego rażenia z imionami damskimi w tekście...Może podrzucimy tytuły, co sie komu przypomni, a Ty spróbujesz znaleźć?Smile
Pierwszych kilka już wspomniałamSmile :
- Monika, dziewczyna ratownika..itdSmile Wały
- Andzia, oooo Andziaaaa Smile- OZ
- Kasiu, Katarzyno, kocham Cieeee ;D- Milano ;D
- najpiękniejsze są panny Marzenki  Tongue - Osiecka, ale nie pamiętam kto śpiewał
- O Magdaleeenoo, choc naprawde jestes Wink- Vox
- Panna Krysiaaa, królowała na parkietach nie od dzisiaj ;D -niesmiertelny MłynarskiSmile
- A na imiee miałas własniee Beaaataaa Big Grin- Janusz LAskowski
eee...to tyle póki coSmile
[i][color=brown]Agnieszka... już dawno tutaj nie mieszka....

albo (tylko nie wiem czy to można gdzieś jeszcze usłyszeć:
...Czy tutaj mieszka, panna Agnieszka, taka milutka, takie oczy ma jak fiołki...
Wilki mają niezły przegląd imion w jednej piosence..

i jeszcze Ela co straciła przyjaciela

Jolka Jolka pamiętasz?

Ochh Ziuta (no co  Wink)

bede dopisywac jak mi się odświeży pamięć.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Widzę, ze pomysł chwytaSmile)) ale może poczekajmy jak sie DJ Szanowny do tego...eee...ustosunkujeTongue
(26-02-2008, 11:48)po_madka link napisał(a): Widzę, ze pomysł chwytaSmile)) ale może poczekajmy jak sie DJ Szanowny do tego...eee...ustosunkujeTongue

pewnie ustosunkuje się w sposób, że każdy będzie mógł dać maks dwie propozycje  ;D
ale mogę się mylić ofc.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
[i][color=brown]Ja chciałam tylko skromnie dodać, że jeśli będę to będę urodzinowa...
Mogę z tej okazji mieć większą pulę wyboru? Tongue
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 33
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości