Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom Samotnej Matki w Legionowie
#1
Kochani,

wracam - zgodnie z obietnica - do sprawy Domu Samotnej Matki w Legionowie.

Jak wiecie, juz od dluzszego czasu staramy sie im troszke pomoc.
Na tegorocznych Katarzynkach zebralismy dzieki Wam PLN 666 - ale wbrew tej liczbie rzeklabym, ze to anielska, a nie szatanska kwota Wink
Jeszcze raz bardzo dziekujemy.
Dodatkowo na moje konto wplynelo jeszcze PLN 150, od jednego z naszych czatowych kolegow - sliczne dzieki Smile

Tanya byla w Legionowie 2 razy.
Za pierwszym razem, na poczatku grudnia, zawiozla detergenty, kosmetyki, generalnie tzw chemie za kwote PLN 333, poniewaz zgodnie z tym, co postanowily Katarzynki i jubilatka Bigos, postanowilysmy polowe zebranej na imprezie kwoty przeznaczyc wlasnie na cos takiego.
Reszta natomiast na swiateczne jedzonko, ktore mialo zostac zawiezione tuz przed Swietami.

I dzisiaj Tanya ponownie byla w Legionowie, zawozac swiateczne jedzenie. M.in. sledzie, ryby mrozone, pomarancze, mandarynki, rozne szynki, slodycze, kawe, herbate i jakies dodatki typu musztarda, chrzan Smile
Dzieki wspomnianemu wyzej koledze - za calkowita kwote PLN 450.
Dodatkowo zawiozla kilka plaszczy, zakietow, bluzek, ktore udalo mi sie wyszperac u mnie w domu.

I tak sobie wlasnie mysle.. moze ktos z Was ma niepotrzebne juz ubranka dla maluszkow, albo swoje, w ktorych juz nie chodzi - tam naprawde potrzebuja wszystkiego. A moze ktos ma jakis drobny sprzet AGD, np w podwojnej ilosci i chcialby sie tego pozbyc?

Podsumowujac: jeszcze raz bardzo dziekuje za Wasza pomoc i melduje, ze na koncie zostalo nam PLN 33. I bardzo dobrze, poniewaz mysle, ze za jakis czas znow oglosimy akcje pomocy dla Domu Samotnej Matki w Legionowie

Dzieki serdeczne w imieniu Katarzynek, Bigosa i wlasnym!

Wesolych Swiat Smile
Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
  


Wiadomości w tym wątku
Dom Samotnej Matki w Legionowie - przez Kathi - 21-12-2007, 16:41
Odp: Dom Samotnej Matki w Legionowie - przez Tanya - 21-12-2007, 17:27
Odp: Dom Samotnej Matki w Legionowie - przez vectra - 21-12-2007, 21:23
Odp: Dom Samotnej Matki w Legionowie - przez Kathi - 21-12-2007, 21:35
Odp: Dom Samotnej Matki w Legionowie - przez kk - 07-01-2008, 12:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości