Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Dom Samotnej Matki w Legionowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kochani,

wracam - zgodnie z obietnica - do sprawy Domu Samotnej Matki w Legionowie.

Jak wiecie, juz od dluzszego czasu staramy sie im troszke pomoc.
Na tegorocznych Katarzynkach zebralismy dzieki Wam PLN 666 - ale wbrew tej liczbie rzeklabym, ze to anielska, a nie szatanska kwota Wink
Jeszcze raz bardzo dziekujemy.
Dodatkowo na moje konto wplynelo jeszcze PLN 150, od jednego z naszych czatowych kolegow - sliczne dzieki Smile

Tanya byla w Legionowie 2 razy.
Za pierwszym razem, na poczatku grudnia, zawiozla detergenty, kosmetyki, generalnie tzw chemie za kwote PLN 333, poniewaz zgodnie z tym, co postanowily Katarzynki i jubilatka Bigos, postanowilysmy polowe zebranej na imprezie kwoty przeznaczyc wlasnie na cos takiego.
Reszta natomiast na swiateczne jedzonko, ktore mialo zostac zawiezione tuz przed Swietami.

I dzisiaj Tanya ponownie byla w Legionowie, zawozac swiateczne jedzenie. M.in. sledzie, ryby mrozone, pomarancze, mandarynki, rozne szynki, slodycze, kawe, herbate i jakies dodatki typu musztarda, chrzan Smile
Dzieki wspomnianemu wyzej koledze - za calkowita kwote PLN 450.
Dodatkowo zawiozla kilka plaszczy, zakietow, bluzek, ktore udalo mi sie wyszperac u mnie w domu.

I tak sobie wlasnie mysle.. moze ktos z Was ma niepotrzebne juz ubranka dla maluszkow, albo swoje, w ktorych juz nie chodzi - tam naprawde potrzebuja wszystkiego. A moze ktos ma jakis drobny sprzet AGD, np w podwojnej ilosci i chcialby sie tego pozbyc?

Podsumowujac: jeszcze raz bardzo dziekuje za Wasza pomoc i melduje, ze na koncie zostalo nam PLN 33. I bardzo dobrze, poniewaz mysle, ze za jakis czas znow oglosimy akcje pomocy dla Domu Samotnej Matki w Legionowie

Dzieki serdeczne w imieniu Katarzynek, Bigosa i wlasnym!

Wesolych Swiat Smile
Pozdrawiam
Kat
Ubrań zawiozłam troche wiecej Smile) 5 worków 120 litrówych pełnych nowych ubrań jeszcze z metkami Smile)) Tutaj podziekowania i ukłony dla mojej przyszłej Tesciowej, ktora podarowała te wszystkie ubrania Smile)
uprzejmie przypominam, że na moim koncie służbowym znajduje się jeszcze 323,50 Smile
<może na Wielkanoc się przyda, hm? >

super, że tyle rzeczy udało się kupić
i pokłony dla Mamy Sagiego

buziaki
d.
Oj baby - nie dałyście znać że jedziecie:/ a u mnie jeszcze tyle rzeczy dla nich stoi...
Może next razem...
Veciu,

ja pamietalam, ale po prostu nie dalo rady wyrobic sie czasowo Smile
Mysle, ze za jakis czas znow pojedziemy, moze koniec stycznia i wtedy wezmiemy te siaty i wykorzystamy kaske, ktora jest u Divi jeszcze Smile

pozdrawiam
Kat
Proponuje zrobic liste rzeczy potrzebnych wraz z wykazem cen na poszczegolne artykuly oraz podac numer konta . Chetnie dolacze sie do pomocy ...
i co? wybacz, ale to chyba trochę durny pomysł.
podasz wtedy "ok, przelewam 30zł na 3kg proszku do prania!  niech nikt na to nie przelewa, bo ja daję" ?
Smile Smile
dorcik, po prostu przekaż pieniążki w takiej kwocie jak możesz, a osoby, które robią zakupy, z pewnością rozsądnie je wydadzą Smile

bardzo dziękujemy
d.
Chodzi mi o wieksze  projekty np:Kathi wspominala o kuchence dla tych kobiet .Dlaczego nie mielibysmy zrobic akcji zakupu np kuchenki ? Co w tym glupiego ??

kk

Jesli mozna ,to poprosze jeszcze raz adres pocztowy ośrodka.
Osobiscie tam nie pojade ,ale wysle paczke .
Nazbieralo sie zabawek ,ksiązeczek i ciuchow po moich chlopakach.