Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedaż zagraniczna
#1
Cześć wszystkim. Zastanawiam się właśnie nad tym aby zacząć sprzedawać moje towary na rynkach zagranicznych. Nawet niedawno natrafiłem na bardzo fajny wpis https://gmptrade.pl/co-to-jest-pan-european-fba/ z którego dowiedziałem się sporo na temat European FBA. Czy może ktoś z was prowadzi taką sprzedaż ?
#2
Niestety nie, ale sam też jestem na etapie sondowania różnych rynków zagranicznych Smile
_____________________
Centrum Opracowań Naukowych
#3
Skoro mowa tutaj o sprzedaży zagranicznej, to na pewno też i transport międzynarodowy się wam przyda. Akurat tak się składa, że kojarzę firmę Ejko http://ejko.com.pl/ , która tego typu usługi właśnie oferuje. Także im możecie zlecić takie prace, jaki transportowanie, ale i nawet nie tylko... Możecie nawet zlecić im magazynowanie, czy obsługę logistyczną.
#4
W takich sytuacjach jeśli coś sprzedajemy to na pewno musimy również posiadać jakiś magazyn. Właśnie dlatego ja od razu chciałbym każdemu polecić świetny materiał ze strony https://www.chorzowski.pl/boksy-magazyno...przestrzen i jak widać to takie boksy magazynowe charakteryzują się bardzo wysokim zapotrzebowaniem.
#5
Teraz na vinted istnieje opcja sprzedaży zagranicznej.
#6
Kiedy jeszcze chodzi o sam transport różnego rodzaju rzeczy to mnie również całkiem niedawno zainteresowało to jak go zorganizować gdy zaczyna się np. remont w mieszkaniu. Na całe szczęście po przeczytaniu artykułu http://www.kompasbiznesu.pl/remont-miesz...a-miejsce/ już teraz wiem o wiele więcej na ten temat.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości