Polfan.pl - forum dyskusyjne
Sprzedaż zagraniczna - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Dyskusje (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Hyde park (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Sprzedaż zagraniczna (/showthread.php?tid=1291)Sprzedaż zagraniczna - REPORTOWICZ - 24-11-2021

Cześć wszystkim. Zastanawiam się właśnie nad tym aby zacząć sprzedawać moje towary na rynkach zagranicznych. Nawet niedawno natrafiłem na bardzo fajny wpis https://gmptrade.pl/co-to-jest-pan-european-fba/ z którego dowiedziałem się sporo na temat European FBA. Czy może ktoś z was prowadzi taką sprzedaż ?


RE: Sprzedaż zagraniczna - Karol_97 - 25-11-2021

Niestety nie, ale sam też jestem na etapie sondowania różnych rynków zagranicznych Smile
_____________________
Centrum Opracowań Naukowych


RE: Sprzedaż zagraniczna - kajeczka - 31-05-2022

Skoro mowa tutaj o sprzedaży zagranicznej, to na pewno też i transport międzynarodowy się wam przyda. Akurat tak się składa, że kojarzę firmę Ejko http://ejko.com.pl/ , która tego typu usługi właśnie oferuje. Także im możecie zlecić takie prace, jaki transportowanie, ale i nawet nie tylko... Możecie nawet zlecić im magazynowanie, czy obsługę logistyczną.


RE: Sprzedaż zagraniczna - REPORTOWICZ - 03-06-2022

W takich sytuacjach jeśli coś sprzedajemy to na pewno musimy również posiadać jakiś magazyn. Właśnie dlatego ja od razu chciałbym każdemu polecić świetny materiał ze strony https://www.chorzowski.pl/boksy-magazynowe-dla-firm-dlaczego-warto-wynajac-dodatkowa-przestrzen i jak widać to takie boksy magazynowe charakteryzują się bardzo wysokim zapotrzebowaniem.


RE: Sprzedaż zagraniczna - forky - 04-06-2022

Teraz na vinted istnieje opcja sprzedaży zagranicznej.


RE: Sprzedaż zagraniczna - REPORTOWICZ - 09-06-2022

Kiedy jeszcze chodzi o sam transport różnego rodzaju rzeczy to mnie również całkiem niedawno zainteresowało to jak go zorganizować gdy zaczyna się np. remont w mieszkaniu. Na całe szczęście po przeczytaniu artykułu http://www.kompasbiznesu.pl/remont-mieszkania-jak-przewiezc-rzeczy-na-miejsce/ już teraz wiem o wiele więcej na ten temat.