Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kasacja nicku i pokoju, skandaliczne zachowanie SOP-eratorów
#31
Temat brzmi: Kasacja nicku i pokoju. Twoje oskarżenia dotyczyły pokoju, więc jako bywalec i operator myślę, że mam pełne prawo aby te zarzuty odeprzeć i jest to właśnie pisaniem na temat. Nie był to atak na Ciebie a wyjaśnienie wszystkiego co zawarłaś w swoich postach. Wiq podobnie jak 4em mogłaś dać ignora albo zwrócić się do któregoś z operatorów. Poza tym skąd operator po Twoim licznym używaniu emotikon o pozytywnym zabarwieniu i stwierdzeniach typu: Anabellaa: ale ty jesteś normalna wiktoriaTongue czy Anabellaa: wiktoria cichutko jużSmile ma wiedzieć, że jesteś urażona jej wypowiedziami? Nie posiedliśmy jeszcze umiejętności czytania w cudzych myślach.

E: zaczepił Cię pierwszy to fakt ale w momencie gdy Ty nie pozostajesz mu dłużna używanie później argumentu o zaczepianiu ku potwierdzeniu słuszności likwidacji pokoju wykazujesz się pewnym dualizmem moralnym.
#32
Za sprawą Anabellii robi się powoli mały off-topic i proponuję go wydzielić w osobny np. pod nazwą "Anabellaa vs reszta świata".

BTW Ana, rozumiem, że byłaś w szoku po pierwszej wizycie w 666 i tylko tym mogę sobie tłumaczyć fakt, że kilkakrotnie w krótkim odstępie czasu pojawiałaś się na nowo w tym pokoju (jak kapral Whitecomb w Catch 22 - wchodził do namiotu, rzucał parę kwestii i wychodził) Smile. Ludzie w szoku robią czasami rzeczy nieprzewidywalne i dziwne.
Reszty twego tłumaczenia nie skomentuję, bo nie ma po co. Koń jaki jest, każdy widzi.
Może jednak podświadomie lubisz takie klimaty, jakie były w pokoju 666, co?
I na koniec: lalka, coś mi się wydaje, że jesteś sterowana przez wiadomokogo i nawet o tym nie wiesz Smile
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#33
Powód usunięcia pokoju jest znany i roztrząsanie faktu, dlaczego Anabellaa wchodziła na ten pokój na pewno go nie przywróci. Temat zamykam, każdy następny odnośnie pokoju 666 zostanie skasowany a jego żałożyciel natychmiastowo zbanowany.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości