Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Co po pracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Myślę, że wiele ludzi, w tym ja, po pracy decyduje się na zasłużony odpoczynek.
Dla mnie relaks to zabawa z dziećmi Smile
Ostatnio nie mam czasu wolnego nawet po pracy. Akurat w naszej firmie pracujemy teraz na najwyższych obrotach, żeby ogarnąć kilka ważnych rzeczy jak bezpieczeństwo. Zdecydowaliśmy się ostatnio na zakup zabezpieczeń przed kradzieżą https://www.protect-vehicle.eu/kategorie...y-morskie/ dla naszych kontenerów.
Szczerze mówiąc to jak teraz pracuję zdalnie, z domu to kompletnie nie odczuwam tego kiedy jestem w pracy, a kiedy sobie już odpoczywam. Nie jest to dobre dla mojej psychiki. 

___
Tu Europa
Po pracy idę spać, bo jutro do pracy Big Grin

---
oznakowanie ce
Po pracy najlepiej iść pobiegać, szczególnie dłuższe dystanse. Mi to zawsze oczyszcza umysł bo jednak cały czas siedzenie w domu, mieszkaniu bywa czasem męczące.

__
https://www.czaplaiczapla.pl
Co kto lubi. Ale ja lubię spędzać czas aktywnie. Także najlepszy jest dla mnie sport. Ostatnio wypatrzyłam tu https://carlsongracie.pl/ zajęcia z brazylijskiego jiu jitsu. To dla mnie coś nowego, ale na pierwszy rzut oka wygląda fajnie. Jeśli będzie okazja to chętnie spróbuję.
Z pewnością coś relaksującego, może jakieś hobby

---
negocjacje dla kupców
A jakie macie hobby? Ja lubię grzebać przy moim samochodzie Smile
Po pracy cieszę się swoim nowym samochodem. Co prawda może nie tak w pełni jest moim własnym, bo wypożyczyłem go z https://www.readytodrive.pl/, ale zabawa jest przednia. Ogólnie jakbym miał kupować za gotówkę to raczej nie byłoby mnie na to stać, a tak mogę zrobić auto wynajem Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15