Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Co po pracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
No to moze spróbuj dorobić jak masz trochę wolnego czasu? Big Grin Może LIDER AVON, albo jakieś inne zajęcie które możesz wykonywać z domu ? Zawsze to dodatkowy grosz, który potem możesz wydać na coś fajnego Big Grin
Zawsze można się uczyć różnego rodzaju kompetencji miękkich, języków, marketingu internetowego. W necie jest naprawdę dużo różnego rodzaju darmowych kursów, nawet tych z uczelni amerykańskich. Jeśli znasz język angielski to można znaleźć praktycznie wszystko.
Jest tyle możliwości do robienia po pracy, że naprawdę nie wiem od czego zacząć.
Może zapisz się na kurs garncarstwa? Big Grin
Polecam jazdę motocyklem. Jak się złapie bakcyla to można jeździć cały dzień Smile
Siłka jest spoko, ale biegać nie lubię. Czasami pod koniec drogi się orientuje, że jednak nie chcę tak daleko biec i co wtedy zrobić? XD
Ja po pracy najchętniej odpoczywam, ponieważ prowadzę własny biznes

_________
http://mroweczka24.pl/
ja po pracy zazwyczaj spędzam czas przed telewizorem jednak

_____
producent rękawów cipp
Po pracy siłownia albo dobry serial Smile

_______
szafy chłodnicze
Rób to co lubisz? Nie wiem co lubisz bo cie nie znam. Znajdź pasję
No ja nie rozumie. To jeżeli nie zarabiasz wystarczająco dużo pieniędzy po prostu polecam Ci zmienić pracę, a nie narzekanie i jeszcze reklamowanie jakichś pożyczek. Moim zdaniem pożyczki w ogóle powinny zostać wzięte pod większą kontrolę, bo dużo się na tym oszukuje.


_________________________________
Pluszowe króliczki dla dzieci
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15