Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Wakacyjny zlot?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
no ja nie wiem krof Wink
Ty nie musisz frytuś, ja wiem Wink
Zachcianek zarezerwowany od 19.00 dla nas na haslo POLCHAT Smile weranda offkors;p
(11-08-2010, 22:42)vectra link napisał(a): [ -> ]Zachcianek zarezerwowany od 19.00 dla nas na haslo POLCHAT Smile weranda offkors;p
ja tam bede szukal Vectry ;ppppppp
znak orientacyjny ;p
to moze wypada, zebym po latach molestowania i ja pokazal swoja parszywa gebe Smile
(15-08-2010, 21:59)craftson link napisał(a): [ -> ]to moze wypada, zebym po latach molestowania i ja pokazal swoja parszywa gebe Smile
nie tylko wypada ale obecnosc obowiazkowa choc na chwile
hej jestem nowy czy to jest ten zlot gang-bang?? też chętnie bym wpadł ale chciałbym się dowiedzieć ile płatna wejściówkaBig Grin pozdrawiam wszystkich użytkowników strony randki sex zoneBig Grin
(16-08-2010, 05:57)matix20 link napisał(a): [ -> ]hej jestem nowy czy to jest ten zlot gang-bang?? też chętnie bym wpadł ale chciałbym się dowiedzieć ile płatna wejściówkaBig Grin pozdrawiam wszystkich użytkowników strony randki sex zoneBig Grin
po cennik obowiazujacy zgłos sie do Vectry Smile
No cóż, Amelka się melduje... na razie tu, a o Zachcianku pomyśli bardzo poważnie.

Bo jeśli nie, to mi taka jedna urwie głowę ;-P.

Przekazuję Wam znak pokoju (pompom tralalala) ;-P.
Istnieje duża szansa, że i ja się pojawię z obstawąSmile
Stron: 1 2 3 4 5