Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Wakacyjny zlot?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
To jak ja będe mieć takiego przewodnika to może i trafie Smile Smile
To i ja może się skuszę Smile
coraz wiecej nasWink)))))))))
(04-08-2010, 15:38)vectra link napisał(a): [ -> ]coraz wiecej nasWink)))))))))

...do pieczeniaa chlebaaa <gitara>  ;D

to ja może jednak się nie pojawię <zeby> Big Grin
Plany się trochę skomplikowały... Więc raczej mnie nie będzie , ale fakt. Zachcianek to dobre miejsce , bynajmniej nie mam z nim związanych złych wspomnień. Pozostaje mi życzyć Wam miłej zabawy.

Pozdrawiam M.
Witam
Nigdy nie lubiłem tego miejsca.  28... niestety koliduje z innym spotkaniem myślałem żeby połączyc 2 spotkania ( erotyczny i radioscanner) będzie nasz 10 osob ..i robimy ognisko do rana
Pozdrawiam
Tak sobie myślę że dawno nie psułem wam krwi ;p Może może się uda wybrać... Ale najpierw w pracy trzeba się postarać o wolną sobotę i poniedziałek Wink
Oooo, jak miło. Widzę, że szykuje się spotkanko, świetny pomysł. Miejsce też odpowiednie Smile Na dzień dzisiejszy potwierdzam swoją obecność. Smile
Wariatku- minetka i piwo to jeden z najlepszych pomysłów, jakie u Ciebie czytałam ;PP Dlaczego miałabym się smucić z tego powodu? Powiem jeszcze raz, jestem ZA Big Grin


Longuś- tak, tak, popsuj nam krwi i się pojaw... z hukiem i fanfarami ;-P A ja zajmę się resztą Wink)

Fajnie-dużo nas ;D

Frytuś-przybywaj koniecznie Wink


a.
hym...sprawdze kalendarz...czy mam płodne...Tongue
Stron: 1 2 3 4 5