Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja odpowi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(23-02-2008, 12:42)__Jules__ link napisał(a): [ -> ][quote author=f link=topic=221.msg6451#msg6451 date=1196157802]
toleruje,

bo mam prawo kochac charakter, a nie plec.
i takie samo prawo maja tez inni.

Nic dodac nic ujac.
[/quote]

Tolerujesz? Czyli, szanujesz poglądy osób Biseksualnych, mimo, że Ci sie nie podobają?
(23-02-2008, 14:34)Borowianin link napisał(a): [ -> ][quote author=__Jules__ link=topic=221.msg8926#msg8926 date=1203759777]

[quote author=f link=topic=221.msg6451#msg6451 date=1196157802]
toleruje,

bo mam prawo kochac charakter, a nie plec.
i takie samo prawo maja tez inni.

Nic dodac nic ujac.
[/quote]



Tolerujesz? Czyli, szanujesz poglądy osób Biseksualnych, mimo, że Ci sie nie podobają?
[/quote]

Boro nie wiem skad Ci przyszlo do glowy, ze mi sie NIE podobaja. Odsylam do lektury moich wypowiedzi.

(22-02-2008, 09:18)__Jules__ link napisał(a): [ -> ]A na temat:
Ja bym tolerowala rozwniez na sobie. W ogole sam fakt, ze robi sie z tego temat jest zastanawiajacy, bo do tej pory zylam w przeswiadczeniu, ze to sa zupelnie normalne zjawiska. Tutaj urastaja do miana osobliwosci, zupelnie jakby biseksualisci byli stworzeniami nie z tej ziemi, posiadajacymi ze 3 penisy. I musze przyznac, ze do tej pory bylam przekonana, ze reprezentuje stanowisko wiekszosci a tu ewidentnie widac, ze bylam w bledzie, zakladajac, ze zyjemy w tolerancyjnym spoleczenstwie.

A moze to nie kwestia tolerancji tylko poteznych zahamowan sexualnych? Pruderii?

Moich wypowiedzi na ten temat jest wiecej, moze poczytaj a pozniej podyskutujemy?
odp. dot. postu f Wink
Jules, w Twoim przypadku chodzi o Akceptacje zachowań!

Tolerancja i akceptacja, to różne pojęcia Wink

(22-02-2008, 11:56)__Jules__ link napisał(a): [ -> ][quote author=gheh link=topic=221.msg8862#msg8862 date=1203664895]
M, dlaczego nazywam to problemem?
A byłeś kiedykolwiek bi? Z tego co widzę to raczej nie. A bycie takim, jest problemem, dużym.
Pawel a czemu uzywasz slowa "byles"? Orientacji seksualnych nie zmienia sie tak czesto jak skarpetek.
[/quote]

otóż, orientacja może ulegać fluktuacjom.
jak często?
cóż, w porównaniu do zmian skarpetek...eeeee to też w zasadzie cecha osobnicza...
jeżeli uznajemy, że przeciętna Kowalska/przeciętny Kowalski zmienia je codziennie...to można przyjąć, że moment switch`u orientacji jest rzadszy od zmian skarpetek.

pozdrawiam
Seth

(23-02-2008, 01:21)atka_ link napisał(a): [ -> ][i][color=maroon]Ja tam lubię oglądać dwóch facetów uprawiających seks... Smile

Zlinczujecie mnie? Big Grin

heh aga akurat w twoim przypadku obedzie sie bez kary:-)

apropos jaka pozycja najbardziej? :-)
[i][color=brown]Dlaczego w moim przypadku bez kary?

Jak to jaka? Zawsze od tyłu  ;D

P.S.
Ciężko pracuję na miano blondynki Smile
aga ciezka pracy przynosi efekty :-)
(25-02-2008, 14:12)atka_ link napisał(a): [ -> ][color=brown]Dlaczego w moim przypadku bez kary?

[i]Jak to jaka? Zawsze od tyłu  ;D


P.S.
Ciężko pracuję na miano blondynki Smile

hahahaha ;x zapewniam, że nie zawsze.
hej hej ułani ... :-)
Ja prosze jednak bez szczegolowSmile)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13