Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Pranie dywanów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dzień dobry wszystkim. Nie wiem czy już mieliście okazję korzystać z usługi prania dywanów, ale ja właśnie od jakiegoś czas zacząłem to robić. Jestem także zdania, że bardzo ciekawie na stronie https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/czy...po-praniu/ została opisana kwestia tego czy dany dywan po praniu ma szansę się skurczyć.
Ja nie mam dywanów w domu
to dobre
Ogólnie jeśli jeszcze chodzi o same dywany to oczywiście warto jest je mieć zawsze czyste, ale na pewno również fajnie jest wiedzieć jakie dywany dla nas będą najlepszym wyborem. Na pewno polecam każdemu przeczytanie artykułu z https://homecarpets.pl/blog/post/114_mie...ny-perskie gdzie właśnie fajnie opisano to jak sprawdzają się dywany perskie.
Jakimi środkami czystości to robicie?
Ja też nie mam dywanów, siedlisko kurzu
Właśnie dlatego jeśli to jest siedlisko kurzu to w pralni https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/ bez najmniejszych problemów sobie poradzą z wyczyszczeniem takiego dywanu. Jestem zdania, że każdy kto posiada u siebie dywan w domu to powinien raz na jakiś czas właśnie oddać go do czyszczenia do profesjonalnej pralni.
Na pewno musisz skorzystać ze środków czystości wysokiej jakości np. https://i-posprzatane.pl/srodki-czystosci/ parę razy udało mi się doczyścić dywan z naprawdę potężnych plam.
Macie dywaniki w łazienkach
Jak już piszemy to faktycznie pranie dywanów jest świetną kwestią i muszę przyznać, że ja również właśnie czytałem niedawno o tym jak działa taka pralnia. Jeśli ktoś jest tym tematem zainteresowany to właśnie na stronie https://wiadomoscilublin.pl/202202104626...ia-dywanow bardzo ciekawie o tym napisano.
Stron: 1 2