Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pranie dywanów
#1
Dzień dobry wszystkim. Nie wiem czy już mieliście okazję korzystać z usługi prania dywanów, ale ja właśnie od jakiegoś czas zacząłem to robić. Jestem także zdania, że bardzo ciekawie na stronie https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/czy...po-praniu/ została opisana kwestia tego czy dany dywan po praniu ma szansę się skurczyć.
#2
Ja nie mam dywanów w domu
#3
to dobre
#4
Ogólnie jeśli jeszcze chodzi o same dywany to oczywiście warto jest je mieć zawsze czyste, ale na pewno również fajnie jest wiedzieć jakie dywany dla nas będą najlepszym wyborem. Na pewno polecam każdemu przeczytanie artykułu z https://homecarpets.pl/blog/post/114_mie...ny-perskie gdzie właśnie fajnie opisano to jak sprawdzają się dywany perskie.
#5
Jakimi środkami czystości to robicie?
#6
Ja też nie mam dywanów, siedlisko kurzu
#7
Właśnie dlatego jeśli to jest siedlisko kurzu to w pralni https://www.pranie-dywanow-lublin.pl/ bez najmniejszych problemów sobie poradzą z wyczyszczeniem takiego dywanu. Jestem zdania, że każdy kto posiada u siebie dywan w domu to powinien raz na jakiś czas właśnie oddać go do czyszczenia do profesjonalnej pralni.
#8
Na pewno musisz skorzystać ze środków czystości wysokiej jakości np. https://i-posprzatane.pl/srodki-czystosci/ parę razy udało mi się doczyścić dywan z naprawdę potężnych plam.
#9
Macie dywaniki w łazienkach
#10
Jak już piszemy to faktycznie pranie dywanów jest świetną kwestią i muszę przyznać, że ja również właśnie czytałem niedawno o tym jak działa taka pralnia. Jeśli ktoś jest tym tematem zainteresowany to właśnie na stronie https://wiadomoscilublin.pl/202202104626...ia-dywanow bardzo ciekawie o tym napisano.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości