Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowy ban czy tak mozna? :>
#21
(10-16-2007, 11:09 AM)__mgielka link napisał(a): Przyjmij do wiadomości , ze to Ty żle zrobiłeś , a inni zostali ukarani za Twoją nieodpowiedzialnośc.
Dorośnij...już pora.

Tak sobie czytam ten topic, i z tego co ja zrozumiałem to Muśkowi właśnie o to chodzi, że inni zostali ukarani za jego nieodpowiedzialność.  Sama mu w tej chwili przyznałaś rację. Ja sam rozumiem, że oberwał on, ale dlaczego inni skoro nic nie zrobili to nie wiem Smile

Poza tym na Twoim miejscu darowałbym sobie inwektywy na temat dorosłości bo sama sobie wystawiasz tym wizytówkę. I to nie najlepszą.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#22
Tak jak Fekal tu napisał, właśnie o to mi chodzi ze inni przeze mnie oberwali i nie moglem nic na to poradzic, mi to wisi i powiewa ze ja oberwałem tylko załuje ze inni przeze mnie też ;/
#23
To jednak trochę żałośnie zabawne... Facet, który narozrabiał i to niewąsko, zamiast stulić po sobie uszy i przepraszać wszystkich wokoło, wznosi się na wyżyny altruizmu w obronie uciśnionych, którzy nota bene głosu nie zabierają albo zabierają cichutko...

Jakie to ma znaczenie, czy konkretny regulamin dotyczący konkretnego pokoju był czy nie był spisany i/lub gdziekolwiek opublikowany ?! To nie jest sąd i nie prawnicy roztrząsają zasadność tych czy innych działań administratorów systemu. To są czaty. Przez lata funkcjonowały pokoje polchatu i wszystkich opów - malych, dużych i średnich - obowiązywały te same podstawowe zasady, zgodne z zasadami wzajemnego współżycia i wzajemnego poszanowania. Zgodne rownież z ogolnieprzyjętymi normami życia wśród innych ludzi. Nikt nie tolerował chamstwa, wulgarności, złośliwości i krzywdzenia. Jeżeli tolerował - przestawał być opem. Jeżeli komuś brakuje spisanych przepisów ażeby żyć i funkcjonować to proszę - 10 przykazań wnikliwie przeczytane da odpowiedź na większość wątpliwości. Są gdzieś opublikowane w Sieci, jak również tysiące wyrażonych w formie pisanej i bliższych nam duchem zasad NETYKIETY.

Jakie ma znaczenie, czy człowiek "powołany" do tego aby służyć innym ludziom nabruździł w "swoim" pokoju czy w "innym mieście" ?! Czy ochroniarz pilnujący Twojego domu, doskonale spełniający swoje obowiązki, ideał wręcz, w przypływie frustracji dokonujący grabieży gdzieś tam indziej dalej jest takim ideałem ?

Ktoś, kto wgrabia się na cudze forum, co JEST PRZESTĘPSTWEM, wpycha swoje brudne łapska do cudzych majtek, na pewno opem byc nie powinien. To trochę za duża odpowiedzialność. Zaś deliberowanie nad tym czy zachowane zostały jakieś wyimaginowane formy czy nie - zwyczajnym biciem piany.

// Człowiek na poziomie nie potrzebuje używać inwektyw w rozmowie
#24
Następna osoba co nie zrozumiała tematu  :o Jeszcze odnosi sie do innego tematu, którego też nie zrozumiała (ta osoba).

Polecam czytać dokładniej każdej osobie, która ma zamiar sie wypowiedzieć. Smile
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#25
Ja nie rozumiem jednego słowa: "wgrabiać się". Wujek gógl mówi na ten temat następująco: 'Your search - "wgrabiać się" - did not match any documents. '
Przepraszam za offtopic.

//
M, neologizm Smile
Wybacz, że napisałem to w Twoim poście, ale nie chciałem pisać offtopa.
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#26
Te posty naprawde zaczynają sie bardzo odchylać od tematu, ja juz chyba dowiedziałem sie odpowiedzi na moje pytanie wiec proponuje zamknąc owy temat a jak ktos chce cos nowego dodac to niech otworzy nowy.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości