Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace związane z reaktwacją
#1
Witam,

Chciałbym poinformować, że od dnia dzisiejszego trwają prace nad powrotem do korzeni, czyli "Polchatu" sprzed paru ładnych ( o ile nie najpiękniejszych ) lat z nutką nowości.

Naszym celem, jest przywrócenie tego, czego nie jednemu z Was brakuje,czyli dyskusji na czacie do rana Wink. Jako pierwsza powstanie nowa strona [b]POLFAN[/b]'u zintegrowana z czatem. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze z której wersji oprogramowania będziemy korzystali, czy będzie to wersja 2 czy też 3. Testowane będą ( mamy nadzieje ) obie.

Chcielibyśmy zapoznać się również z Waszymi pomysłami... co widzielibyście na portalu nowego, lub też co chcielibyście by pozostało starego. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, jak i pomysły. Mamy nadzieje, że Nasz pomysł reaktywacji spodoba się i będziecie nas mocno wspierali w osiągnięciu celu.

Jeżeli macie jakieś pytania, śmiało piszcie - postaramy się odpowiedzieć na każde z nich, tak jak będziemy informowali o postępach w naszej pracy.
#2
Witam,

Mimo, że jestem sceptykiem, jeśli chodzi o możliwość wypromowania i spopularyzowania Polfanu, to gdzie dam radę, tam chciałbym pomóc.
Obszary, które mnie osobiście niepokoją, to:
- kwestia licencji: możliwość użycia protokołu, oprogramowania apletu i części serwerowej, obrazków
- software: możliwość zarządzania (poprawiania) kodem po stronie serwera (jak rozumiem, na razie serwer by dmc + oryginalny aplet polchat 2.0)

Co do licencji, to jeśli można, chętnie zapoznałbym się i skomentował treść tej, którą polfan posiada/posiadał, ostatni rok miałem sporo do czynienia z różnymi interpretacjami licencyjnymi. Uważam, że ten fragment jest najistotniejszy, zwłaszcza gdy przypominam sobie wypowiedzi i działania GG Networks w końcu zeszłego roku, również wobec Polfanu.
A jeśli chodzi o kod, to o ile udałoby się dotrzeć do dmc i On nie chciałby angażować się w ewentualne modyfikacje, to ja jestem gotów w ramach niezbyt wielkich ilości mego wolnego czasu ten rozwój przejąć.

Pozdrawiam
figatek aka banalny_wawa aka I_kiss_better_than_I_cook
#3
Widzę też, że bez jakiekolwiek słowa (nie wspominając o "dziękuję") pozbyliście się osób, które ogarniały to forum. Najs.
Powodzenia w każdym razie z takimi praktykami Smile
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości