•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz przyjaciel - Penis :)
#61
ooo wlasnie Seth lepiej bym tego nie ujal ... wlasnie to mnie dziwi zachowania kobiet ktore mysla ze my to robimy namietnie i nie myslimy ale coz stereootypy gora i trudno skoro kobieta tak postrzega niech dalej trzyma sie swojego grona (i przytykiem do srbk) bez "przerosnietego ego" bo skoro ja tak nie robie jak jej grono to znak ze ci z wg. niej przerosnietym ego tego nie robia  ;D ;D ;D
#62
(12-10-2007, 17:32)Iskandir link napisał(a): ooo wlasnie Seth lepiej bym tego nie ujal ... wlasnie to mnie dziwi zachowania kobiet ktore mysla ze my to robimy namietnie i nie myslimy ale coz stereootypy gora i trudno skoro kobieta tak postrzega niech dalej trzyma sie swojego grona (i przytykiem do srbk) bez "przerosnietego ego" bo skoro ja tak nie robie jak jej grono to znak ze ci z wg. niej przerosnietym ego tego nie robia  ;D ;D ;D

Iskandir...przeczytaj raz jeszcze to co napisałem.
nadinterpretujesz i personalizujesz niewłaściwie moją wypowiedz
<mod> ... </mod>

M.
A kto umarł..ten..nie żyje..
#63
<moderator on>
Pewna porcja dygresji, ktore tu wczesniej byly, wyladowala w odduszniku.
<moderator off>
#64
<offtopic on>
blink: teraz ja powinienem poprosic o przywrocenie jednej z moich odpowiedzi ale dam sobie na luz z proszeniem poprostu odpowiem offtopic ... oczywiscie mozesz skasowac moja wypowiedz ale taki sposob ingerencji w forum sie mi nie podoba ... coz zostawmy ocene historii masz swoje prawa ja mam swoje

Seth: czytaj ze zrozumieniem "ja bym tego lepiej nie ujal" nie widze sensu w pisaniu miejwiecej tego samego, pozatym po "..." jest juz moje wlasne zdanie - i docelowe stwierdzenie wszelkie żądania/prośby kierowane do mnie o modyfikacje tego posta powyżej są skazane na niepowodzenie - jeżeli chcesz zeby modeator zaingerowal masz taki "przycisk" zgłoś do moderatora w szczegolnosci moja wypowiedz powyzej pozostaje w temacie
<offtopic off>
#65
(10-10-2007, 19:38)kk link napisał(a): W sumie nie ma co generalizowac .
Czesc porownuje ,czesc nie.

Co zawsze mnie zastanawialo.
Dlaczego w męskich lazienkach pisuary nie są odzielone przynajmniej jakims przepierzeniem?
Mężczyzni sikają ramię w ramię...odruchowo patrząc na boki.
Moze ta ocena ,juz jest w męskiej podswiadomosci?

Moze to glupi przyklad,ale sami przyznajcie-ciekawy.

Wracajac do: "ja i moj penis"
Przypomnialo mi sie przyslowie .

Co dwie glowy ,to nie jedna.

ps . Wink

No i prosze taki ciekawy temat umknal mojej uwadze....
Juz nadrabiam niedopatrzenie. No jasne, ze porownuja wielkosc penisow.
Nie wyobrazam sobie, zeby kobiety w ogole zgodnie siklaly obok siebie bez zaslony....

A moze gdyby od razu podzielic meskie toalety wg rozmiarow Panowie nie czuliby tego silnego nacisku do gapienia sie na boki? Wtedy wszystko byloby jasne!!
[Obrazek: i57765_Urinalanstehen.jpg]
#66
Nie jestem co prawda mężczyzną ale sądzę,że dorosły,normalny facet nie interesuje się penisami innych facetów(nie porównuje bo i po co),ale to normalny,dorosly facet.Bardzo mali chłopcy tacy mniej więcej w wieku 5-7 lat też raczej nie interesują się penisami innych chłopców a raczej różnicą jaka jest między chłopcem a dziewczynką i to jest normalne.Tacy starsi chłopcy porównują swoje penisy z czystej ciekawości,bardziej żeby sprawdzić czy "mój" jest taki jak inne a nie po to żeby się przekonać że inne są lepsze,większe itp. i to też jest normalne(zwykła,ludzka ciekawość).No i z tego wszystkiego się zwyczajnie wyrasta.Bywają oczywiście wyjątki.
Ja to tak widzę,po obserwacjach jakie przeprowadziałam wychowując się ze starszym bratem i podglądając zarówno jego i jak i jego kolegów Tongue
Ps.kiedyś nawet podsłyszałam jak rozmawiali o tym ze pójdą na strych zwalić konia ale za cholerę nie chcieli mi powiedzieć jak go tam wciągną ??? Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#67
(04-11-2007, 10:51)monika_ link napisał(a): Ps.kiedyś nawet podsłyszałam jak rozmawiali o tym ze pójdą na strych zwalić konia ale za cholerę nie chcieli mi powiedzieć jak go tam wciągną ??? Tongue

sie poplakalem normalnie  ;D ;D ;D
#68
(10-10-2007, 18:01)m link napisał(a): heh ... Kasiu cos nie ma brania ten temat (a szkoda bo oznacza to ze moj przyjaciel najwyrazniej nie wzbudził zainteresowania:-)) ... za bardzo intelektualnie podeszłas do ...penisa:-) a wszysko z powodu 3 literek ... nie nie nie chodzi o bład ortograficzny lecz o ''ja i'' :-) pozdrawiam

znalazlam dowod na istnienie "malego przyjaciela":-)

http://www.youtube.com/watch?v=Qski_4fBsR4
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#69
Przyjaciel ?! A taka jego krzywa mac. Gdyby byl przyjacielem to by mnie tyle razy nie zawiodl.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#70
(23-11-2007, 14:56)Muschelsucher link napisał(a): Przyjaciel ?! A taka jego krzywa mac. Gdyby byl przyjacielem to by mnie tyle razy nie zawiodl.

Przyjaciolom nalezy wybaczac ;D
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości