•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasz przyjaciel - Penis :)
#21
(10-10-2007, 19:44)_divinity_ link napisał(a): [quote author=gajowy link=topic=117.msg3039#msg3039 date=1192034458]

a skad izus wiesz ze patrza na boki ? :Smile tfu kasiu a nie izus <rotfl>

na filmach pokazuja ;-)
[/quote]

divi  ??? ja nie widzialem  :o co ty za filmy ogladasz? ;P
#22
(10-10-2007, 19:50)gajowy link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=117.msg3041#msg3041 date=1192034650]
[quote author=gajowy link=topic=117.msg3039#msg3039 date=1192034458]

a skad izus wiesz ze patrza na boki ? :Smile tfu kasiu a nie izus <rotfl>

na filmach pokazuja ;-)
[/quote]

divi  ??? ja nie widzialem  :o co ty za filmy ogladasz? ;P
[/quote]

niemieckie  ;D
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#23
(10-10-2007, 19:55)srubencja link napisał(a): [quote author=atka_]

PS
I facetowi z penisem lepiej się chyba żyje i współpracuje jak się lubią i tolerują, no nie?Tongue[/b]

zaprzeczasz sama sobie!
to jest uogulnianie.... i to cie nie wkurza? hm.

istnieja jeszcze transwestyci, ktorym przeszkadza penis, bo czuja sie kobietami ktore sa zamkniete w meskim ciele.

i co?

[/quote]


[i][color=maroon]Nie zrozumiałaś... ale to chyba TWOJA specjalność
Ten temat jest dla mnie idiotyczny...

To wszystko w tym temacie.. (jednak dalej będę się stosować do cytatu mańka)
#24
Cytat:
Nie zrozumiałaś... ale to chyba TWOJA specjalność
Ten temat jest dla mnie idiotyczny...

To wszystko w tym temacie.. (jednak dalej będę się stosować do cytatu mańka)

To po co sie w ogole w to angazowalas?

Nie mam zamiaru z toba dyskutowac, bo nie ma o czym.
zmeczyla mnie ta jalowa dyskusja.

#25
Hehe, i tym sposobem kobiety się poprztykały o najlepszego przyjaciela facetów  Big Grin Czyli kto jest czyim najlepszym przyjacielem, bo się pogubiłam nieco? Tongue
#26
(10-10-2007, 21:34)zofija link napisał(a): Czyli kto jest czyim najlepszym przyjacielem, bo się pogubiłam nieco? Tongue

Zdaje mi się, że penis jednak powinien "być najlepszym przyjacielem" kobiety  Big Grin
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#27
(10-10-2007, 21:36)zuzanka link napisał(a): [quote author=zofija link=topic=117.msg3060#msg3060 date=1192041289]
Czyli kto jest czyim najlepszym przyjacielem, bo się pogubiłam nieco? Tongue

Zdaje mi się, że penis jednak powinien "być najlepszym przyjacielem" kobiety  Big Grin
[/quote]
Nene, najlepszym przyjacielem kobiety jest pies Lucek  Tongue Tongue Tongue
#28
e na filmach tez pokazuja jak Bruce Willis ratuje Swiat Big Grin
ps. pewnie dlatego nie gral w tytanicu bo by wszystkich uratowal  ;D


;D Iskandir, ubawiłam się powyższym ;D  tym bardziej, że Bruce jest moim ukochanym aktorem i ideałem faceta  :Smile - i nie dlatego, że gra role jakie gra - tym niemniej zgadzam się w całej rozciągłości z powyższym Smile

A na temat:
Nie zgadzam się z opinią, że penis jest "przyjacielem", "drugą głową" czy innym czymśtam ... podobno są mężczyźni, którzy tym się mocno przejmują, ja jednak chyba miałam dużo szczęścia, bo nie spotkałam się nigdy z taką sytuacją. Nigdy żaden mężczyzna nie pytał mnie jak wypadł w porównaniu z poprzednikami  :Smile czy miał "dłuższego/grubszego"  :o normalnie idiotyzm jakiś  :Smile

Zgadzam się jednak z opinią, że są mężczyźni, którzy działają na zasadzie/pod wpływem chemii, nie jest to jednak myślenie "fiutem" - no litości  ;D
Czasem myślę, że Oni sami wymyślili tę teorię, by tym tłumaczyć swoje "skoki w bok" czy jak to się mówi "bzykanie wszystkiego co na drzewo nie ucieka" Wink

ot i napisałam Wink

Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#29
(10-10-2007, 16:21)kk link napisał(a): Pozwolę sobie zacytowac <m>

"... dodam tylko ze ja i moj penis jestesmy prawdziwymi przyjaciołmi i kazdy z nas moze miec powod do dumy ze ma takiego przyjaciela:-)"

cóż za nierozerwalny związek Wink
Mężczyzna i penis.

Skad takie rozgraniczenie? Przecież żyjecie w symbiozie Smile

Przyjaciel ma  zazwyczaj imię - Wacek ,Johny<prosze o podpowiedzi>
Wydawalo mi sie zawsze,ze mężczyzna to jedno..a nie- On i On.

Czy slyszeliscie Panowie ,by kobieta mowila /pisala:

" Ja i moje cycki  "

" ja i moja cipka Ziutka.."  ?

Kasiu... czyżbyś nie pamietała o naszych: Jasiu, Stasiu, Wacławie czy innym Zdzisiu ;D  Tongue?

I cóż, że na baterie???!!! Toć penis jak penis tyle, że sztuczny  Big Grin ;D
a kapelusiki? (że o innych częściach "garderoby" nie wspomnę...?  Wink)

Nie przesadzałabym co prawda z nazywaniem ich przyjaciółmi... no ale każdy jak zyczy.

Buźka,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#30
(11-10-2007, 00:55)srubencja link napisał(a): [quote author=zofija link=topic=117.msg3060#msg3060 date=1192041289]
Hehe, i tym sposobem kobiety się poprztykały o najlepszego przyjaciela facetów  Big Grin Czyli kto jest czyim najlepszym przyjacielem, bo się pogubiłam nieco? Tongue

Zohus, nie, poprostu odpuscilam, bo nie bede dyskutowac z sadownikiem o podlewaniu kaktusow.
tyle mojego o tym... teraz prosze na temat. Smile

a najlepszym przyjacielem kobiety jest......... przyjaciel GEJ.
Facet... ma penisa... i wie jak sie UBIERAC!! 3 in 1. tylko sex nie wchodzi w rachube.  Big Grin

[/quote]

a so to je sadownik?> ten co sadzi czy wsadzi? a moze zasadzi? tego kaktusa? aaaaaa podleje Tongue
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości