Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faceci i ich ''duma''
#31
a ja jakos nie jestem dumny
ale jestem zadowolony  ;D ze swojego zycia ... moze to powod do dumy?
#32
(09-10-2007, 22:04)Mafia link napisał(a): ja to wam powiem ze mnie napawa duma i nie, nie jest to moj duzy umiesniony penis, wspaniale ogolone jajka czy tez idealne cialo a moze nawet wysoki iloraz inteligencji to co napawa mnie duma to, to w jak perfekcyjny sposob moge doprowadzic kobiete do wielokrotnego orgazmu , o tak!! <gosciu> to jest to co tygryski lubia najbardziej ;D iksDe
Coś mi się zdaje że „wysoki iloraz inteligencji” powinien wiedzieć że penis to nie mięsień, tylko ciało jamiste…o tym wielokrotnym… albo nie ;>

Dumny jestem że nie mam „umięśnionego penisa” i jestem inteligentny inaczej niż autor przytoczonego cytatu.
A tak poważnie, to dumny jestem z tego co osiągnąłem. Z tego, czego do tej pory nie uczyniłem. Dumny jestem z tego, że ktoś chce dzielić ze mną życie i że mogę cieszyć się przyjaźnią osób, które bardzo szanuję.

Pozdrawiam
];>
#33
(10-10-2007, 19:49)Iskandir link napisał(a): a ja jakos nie jestem dumny
ale jestem zadowolony  ;D ze swojego zycia ... moze to powod do dumy?
bardzo dobry

tylko pozazdrościć Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#34
odpowiem za mojego Ojca:

"Jakbym był kobietą, zatłukł bym się własnymi pięściami"

Jak patrzę na niektóre okazy, cieżko mi się nie zgodzić :-)

Z drugiej strony, gdy mówi mi, że z mężczyzny brakuje mi tylko wyglądu i nie rozczulania się to nie wiem czy cieszyć się czy płakać...

P.S. i umiarkowania w ilosci butów.
#35
Dzisiaj upadły ostatnie moje ideały!!!

Rysiek z Klanu chcę zostawić Grażynkę…

Ja pierdolę...
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#36
(15-01-2008, 15:33)_KOTKA link napisał(a): Dzisiaj upadły ostatnie moje ideały!!!

Rysiek z Klanu chcę zostawić Grażynkę…

Ja pier*olę...

To poznany przeze mnie A. vel R. tyż wziął i już upadł?  ;D
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#37




Prosze pani ?Co tu  trzeba wpisac w tej rubryce ??....(  pytanie z "Misia"  ) ......
                           
                         
                                          UWAGA KONKURS!!!

Do kogo bylo skierowane owe pytanie ,gdzie zostalo zadane i jaka brzmi prawidlowa odpowiedz ?? 
                                                               

                                              ;D ;D ;D


Pierwsze trzy  osoby ,ktore podadza prawidlowa odpowiedz otrzymaja  widokowke  z Dortmundu
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#38
(15-01-2008, 19:03)dortmund link napisał(a): Prosze pani ?Co tu  trzeba wpisac w tej rubryce ??....(  pytanie z "Misia"  ) ......
                             
                           
                                           UWAGA KONKURS!!!

Do kogo bylo skierowane owe pytanie ,gdzie zostalo zadane i jaka brzmi prawidlowa odpowiedz ?? 
                                                                 

                                               ;D ;D ;D


Pierwsze trzy  osoby ,ktore podadza prawidlowa odpowiedz otrzymaja  widokowke  z Dortmundu
To pytanie zostało zadane przez pasażerkę samolotu "chyba Kopernik", Warszawa-Londyn (nie Lądek Zdrój Tongue) która nie wiedziała jak wypełnić formularz, który kiedyś każdy lecący samolotem musiał wypisać i oddać Stewardessie. Do niej też zostało skierowane pytanie, ale nie wiem, jaka była odpowiedź.... Czy w związku z tym dostanę pół widokówki? Tongue
#39
Uderz w stol  Zofija sie odezwie    ;D  No ale pokombinuj jeszcze troche droga Zofijozo bo warto  Tongue Tongue Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#40
(16-01-2008, 17:49)dortmund link napisał(a): Uderz w stol  Zofija sie odezwie    ;D  No ale pokombinuj jeszcze troche droga Zofijozo bo warto  Tongue Tongue Tongue
"Cukierki roznoszę" ??? Ale to nie było "proszę pani", tylko "złociutka"... Tongue
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości