Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faceci i ich ''duma''
#1
Zawsze mnie to ciekawilo, z czego jestescie najbardziej dumni(chodzicie jak pawie)...chodzi mi o was samych, co najbardziej w sobie lubicie?
Panowie ...jak to jest z wami? Tongue
#2
Ja w sobie lubię gadulstwo  Big Grin
Honesta res est laeta paupertas.
#3
Iza..myślisz że powiedzą z czego tak naprawdę są dumni???  ;D Dumę to noszą oni w..spodniach, (haha wiem...dostanie mi się teraz)
#4
Eski, cesz w łep Tongue
Ja powiedziałem z czego jestem dumny i proszę mnie tu do misia o małym rozporkowym rozumku nie przyrównywać  Big Grin
Honesta res est laeta paupertas.
#5
Hanka ,nie bij;P Chciałam sprowokować a chyba wypłoszyłam..:/
#6
ja jestem dumny z rozmiarow mojego czlonka
#7
Oczywiscie najwieksza duma facetow sa ich kobiety:-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#8
(08-10-2007, 23:44)blinker link napisał(a): ja jestem dumny z rozmiarow mojego czlonka

zupelnie bezpodstawnie









ps. ZART!
sorry, ale ten tekst, aż się prosił o taką odpowiedź  Wink
sie nie gniewaj :*
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#9
(08-10-2007, 23:44)blinker link napisał(a): ja jestem dumny z rozmiarow mojego czlonka

A nie mówiłam ?? ;D  Ehh.A tak poważnie? ;->
#10
(09-10-2007, 00:09)CzerwonaSukienka link napisał(a): Oczywiscie najwieksza duma facetow sa ich kobiety:-)

Oj, Sukienko - zabrałaś mi całą przyjemność przyglądania się temu tematowi  Wink Sądziłam, że prędzej, czy później przeczytam to napisane - męską dłonią, zastanawiałam się tylko, który zrobi to pierwszy Wink
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości