•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 39
  • 40
  • 41(current)
  • 42
  • 43
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Szanse, ma zawsze, tylko ciekawe kto to łyknie i jaki będzie finał  ;D
(26-02-2008, 14:25)ups link napisał(a): Posluze sie cytatem z Ady:
"Chodzcie cos zepsujemy" Smile

no doprawdy,
rozpiera mnie duma  8)
Cytat:Przepraszam Hack za to zamieszanie. To co napisałam jest oczywiście nieprawdą. Pisałam to pod wpływem emocji, a one zawsze są złym doradcą.

Żałuję tego, jedyne o co proszę teraz operatorów to o usunięcie tych tematów.


Ktos tu rzeczywiscie jest chory,  tynga2 ... ale nie jest to Hack.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Zastanawia mnie jak długo utrzyma się tendencja do zakładania wątków na temat konkretnych osób.
Nie podoba mi się to.

A może udałoby się przyjąć zasadę że tematy zakładane na temat konkretnej osoby/osób są kasowane z miejsca*?

*Nie BLOKOWANE ale KASOWANE bez śladu.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
(31-03-2008, 12:27)_Leia_ link napisał(a): Zastanawia mnie jak długo utrzyma się tendencja do zakładania wątków na temat konkretnych osób.
Nie podoba mi się to.

A może udałoby się przyjąć zasadę że tematy zakładane na temat konkretnej osoby/osób są kasowane z miejsca*?

*Nie BLOKOWANE ale KASOWANE bez śladu.
Podobno prawdziwa sztuka krytyk sie nie boi
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(31-03-2008, 12:27)_Leia_ link napisał(a): Zastanawia mnie jak długo utrzyma się tendencja do zakładania wątków na temat konkretnych osób.
Nie podoba mi się to.

A może udałoby się przyjąć zasadę że tematy zakładane na temat konkretnej osoby/osób są kasowane z miejsca*?

*Nie BLOKOWANE ale KASOWANE bez śladu.

Jestem za blokowaniem. W wypadku kasowania zaraz sie podniesie krzyk na temat cenzury, wzglednie "powrotu do komuny". Moze lepiej tego uniknac. Moze moderator powinien napisac dwa slowa wyjasnienia i zablokowac?

Oddusiłam się we własnym imieniu.
Ot i tyle.
Monopolu na rację nie posiadam.

Zdaję sobie sprawę z tego, że i tak nic się w tej kwestii nie zmieni.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
(31-03-2008, 13:06)__Jules__ link napisał(a): Moze moderator powinien napisac dwa slowa wyjasnienia i zablokowac?

Żaden z postów nie został usunięty i żaden post nie został dotychczas zablokowany bez podania przyczny i wyjaśnienia.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
No wiem, wiem...
P

Chociaz to moze nie do konca prawda, poniewaz kilka moich postow odlecialo do wirtualnego nieba.
Ale mozliwe, ze je sam z siebie szlag trafil, wzglednie ze wstydu sie schowaly i dlatego nie moglam ich znalezc  ;D

Jeżeli chodzi o posty pisane w tematach o Hacku (zaczęte przez tyngę) - to faktycznie - tematy poleciały do wirtualnego nieba, jednak wcześniej informowałam o tym, że do czasu wyjaśnienia sprawy są zablokowane.

Hack o to prosił, uszanowałam jego decyzję
(bo tym razem to On, a nie Moderator miał "ostatnie zdanie").

i - przepraszam za brak informacji, zapomniałam. Tongue
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 39
  • 40
  • 41(current)
  • 42
  • 43
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości