•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 38
  • 39
  • 40(current)
  • 41
  • 42
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
A mi sie wydaje ... tak czytajac ten temat, ze niektorzy wypowiadaja sie tu tylko i wylacznie po to, zeby poszukac ogniska zapalnego - bo cos nudno ostatnio na forum.

I nie - nie mam na mysli kk Smile
ja podobnie tak jak bartek, usmialem sie.. Smile

Posluze sie cytatem z Ady:
"Chodzcie cos zepsujemy" Smile

Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
bartek pamietasz ten tekst? '' Ferni.....
uwazam ze zabawa kosztem mezczyzn nie jest fajna, to po pierwsze a po drugie zdanie o "braku poczucia humoru" sprawia ze coraz mniej mi sie chce przychodzic....jakos tak niegrzecznie to zabrzmialo'' to apropos luzu i kabaretu :-) ale mnijsza z tym ...

po pierwsze nikt kasi nie potepił bo nie ma za co
po drugie jezeli juz to moglaby dostac nagrode w konkursie literackim pod warunkiem oczywiscie ze w jury nie byłoby moherowych beretow
po trzecie mozna sie smiac ze wszystkiego no problem ale gdy ktos mowi ze to go uraziło wtedy nalezy sie nad tym raczej pochylic na chwilke i wziac to pod uwage ... przynajmniej mnie tak podpowiadaja moje standary

ot cała sprawa kasia nikogo nie musi przepraszac i nikt nie powienien miec zadnego zalu natomiast po prostu pewnych rzeczy publicznie nie nalezy powtarzac jezeli ma sie swiadomośc ze to komus przeszkadza ... oczywiscie w ramach pewnych granic

no jest jeszcze inna opcja mozna miec wszystko głeboko w d... i sie nie przejmowac wychadzac z załozenia ze to problem innych nie moj ...owszem tak tez mozna :-) co tez czasami czynie ...:-) i nie pytaj mnie dlaczego ...
[i][color=brown]maniek....
Razi mnie to, że uważasz mnie za głupią blondynkę...

;D
no dobrze ostatczenie o blondynce mozemy zapomniec  Wink
[i][color=brown]Dlaczego nie umiem się na Ciebie fochać?
no.. powiem tak: generalnie to zycze wszystkim zdecydowanie wiecej dystansu..
- wobec wlasnego poczucia humoru
- wobec wlasnych odczuc religijnych
- wobec nadinterpretacji

Zgadzam sie - religia to sliski temat, mozna obrazic niechcacy czyjes uczucia, ktos moze byc rowniez przewrazliwiony na tym tle.. Zgadzam sie z Fer.. na czacie nie widac tej przesadnej wrazliwosci w odbieraniu pewnych spraw. Moze i tutaj nie badzmy przesadni? Szczegolnie w tym konkretnym wypadku. I tak, nie badzmy bardziej papiescy niz sam Papiez - Sliff, nie znasz przyslow? Czemu traktujesz to doslownie? Smile

Reasumujac, moi Drodzy: usmialam sie jak norka, czytajac wierszyk Kobiecej. Ubawila mnie tresc tego wierszyka, ale musze przyznac, ze spodobala mi sie forma. To moje zdanie Smile
Kasia przeprosila osoby ewentualnie urazone, choc slowo daje, zaskoczyliscie mnie tym swietym oburzeniem Wink Ale akceptuje to, bo kazdy ma prawo do takiego a nie innego odbioru innych ludzi.

Wazne jest to, by nie przesadzac.. w zadna strone Smile

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
kaszl kaszl  Tongue
Donald matole - wypierdalaj!
(26-02-2008, 16:22)atka_ link napisał(a): [i][color=brown]Dlaczego nie umiem się na Ciebie fochać?

kto sie lubi ten sie czubi ...:-)
Hahaha... Tez sie usmialem. :-) Ladny wierszyk, KK. :-)
Nie kazdemu jednak siana w zloby dano, tak i rozne glosy tu mamy.
Niemniej jednak podpisuje sie obydwoma rekoma pod tym, co napisala Kath; wiecej dystansu, ludziki....
Nowy temat podam chyba. Jakis kontrowersyjny i polaryzujacy.

Cos w stylu:
Spowiedz kobiety: "Lykam finaly! Jestem suka czy smakoszka ? Nie wiem sama. Pomozcie !"

Ma to szanse jakas na rozwiniecie sie do dyskusji?
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 38
  • 39
  • 40(current)
  • 41
  • 42
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
11 gości