•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
"jeszcze bedzie przepieknie, jezcze bedzie normalnie"
               Nie powinno sie tak pisac ...
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
[i][color=brown]Wrócił katolik z kościoła, gdzie był u spowiedzi, przyjął komunię, modlił się...
a po powrocie do domu pobił żonę.... "bo zupa była za słona"...
[i][color=brown]A ja uważam slifff, że kk nie ma za co przepraszać. Jeśli się komuś nie podoba taka forma żartu niech tego nie czyta i już. Gdyby każdy wymyślający/opowiadający dowcipy na temat wiary miał przepraszać urażonych byłby to absurd.

Dziwne, że owa modlitwa wisi tu sobie spokojnie dwa dni i nic...a nagle gdy pojawił się jeden sprzeciw posypała się ich lawia...
a widzisz sliwek ten post jest na temat i madrze napisany :-)
a co do ciebie i reszty swiata ... to przeciez ty sama w kazdym poscie tak pisałas:-) ja was nie kumam, ja was nie rozumiem, wy jestescie jacys dziwni, itd:-)

a skoro tak powaznie odebrałas moj post to uznaj go za niebyły i pisz do woli luz ... byle tak madrze ja teraz heh
[i][color=brown]Sliff, a ja wyraziłam SWOJE zdanie na temat przeprosin, masz rację, co zrobi kk, jej sprawa Smile I nigdzie nie napisałam, że czegoś wymagasz Smile
Pokora... następny "śliski" temat Tongue

A ja jestem agnostyczką,
i co - dlaczego niby mam się czuć urażona?

zaraz odezwie się katolik:
i co - dlaczego ktoś się wyśmiewa moją religię?

później odezwie się prawosławny
A ja odrzucam dogmat o niepokalanym poczęciu najświętszej Maryi Panny (więc i owoc "żywota" nie "ten-sam")
i co - dlaczego niby mam krytykować?

na koniec muzułmanin powie, że:
i co - ja mam Marjam - mnie to nie dotyczy..


i tak w kółko?
czy jest sens? nie wydaje mi się. popieram elvien, że wiara nie jest zbyt dobrym tematem rozmowy. (przynajmniej tutaj)
Dlaczego takie debaty nie toczą się za każdym razem, gdy w Angorze ukaże się żart religijny? Albo, gdy któreś z nas powie "o jezusie" ew. "o boże", przecież to też może obrażać - w końcu jest zdefiniowane "przykazaniowo", że tak to ujmę. Dlaczego nie skandujemy, gdy ktoś napisze coś o Mansonie - w końcu jest "antychrystem"... Dlaczego nie wywalamy nicków typu "on28_zdradzi_zone" - cudzołóstwo jest grzechem...

Prawda, że w życiu jest od groma przykładów, które potencjalnie obrażają nasze uczucia?
W związku z tym - rozmowa jest trochę... bez sensu - co dlaczego krytykować jedno, a tolerować drugie?

+ każdy z nas jest inny, mnie osobiście w kwestii wiary mało rzeczy razi - wyjaśniłam na początku dlaczego. nie mam prawa naśmiewać się z czyichś poglądów, ale mam prawo z nich czerpać tzw. inspirację.

+ nie oceniam nikogo, nie narzucam niczego - podaję przykłady. ot.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
Smile Smile

Modlitwa jest sprawa indywidualna dla kazdego z nas.
Kto i w jaki sposob sie modli ,to jego prywatna sprawa.
Zgadzam sie ze sliwą,ze religia to niebezpieczny temat,szczegolnie na takim forum jak to.

Nie sadzilam ,ze "Modlitwa" wzbudzi taki szeroki ,lecz mocno spozniony odzew.
Silą rzeczy,podzielilam forum na trzy frakcje:"za", "przeciw" i "wstrzymal sie od glosu"
Jak blisko od religii do politykiSmile

Jesli urazilam czyjes uczucia religijne - to przepraszamSmile

Ps.
To ,czy moje powyższe odduszenie sie zostanie,zostawiam decyzje moderatorom.

Pozdrawiam Smile
"jeszcze bedzie przepieknie, jezcze bedzie normalnie"
Hmmm szczesliwi Ci, ktorzy innych problemow nie maja tylko takie jak tematyka wlasnie poruszona.
A teraz ide zonie przylac bo tej zupy jesc nie mozna  ;D.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości