•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 31
  • 32
  • 33(current)
  • 34
  • 35
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Ja akurat nie uwazam, ze bycie sedziwym automatycznie oznacza bycie godnym szacunku. Zawsze mi to tracilo bezrefleksyjna tresura w rodzaju "Slowacki wielkim poeta byl".

A wracajac do tematu: Okazywanie szacunku innym swiadczy bardziej o okazywaczu niz o obdarowanych.

Zbierasz to co posiales. Juz Ci wspolczuje WHY.

(10-12-2007, 22:09)blinker link napisał(a): Ja akurat nie uwazam, ze bycie sedziwym automatycznie oznacza bycie godnym szacunku. Zawsze mi to
Według mnie, każdy człowiek jest godny szacunku, z automatu właśnie. To czy nim w istocie jest, okazuje się dopiero później... Smile



Juz dawno wypielam sie na ten watek i przestalam go czytac....Niestety szukajac moich wypowiedzi z watka "koncze z erotem" autorstwa Armstronga ku zaskoczeniu stwierdzilam, ze zostaly przeniesione do oddusznika  :-\

(10-12-2007, 20:02)_WHY_ link napisał(a): moze mam jej jeszcze czekoladki kupic no niewydaje mnie sie i moje zdanie na ten temat sie niezmieni a za wulgaryzmy strasznie przepraszam bo zachowalem sie jak wiperz ale tylko za wulgaryzmy


Jesli to "jej" dotyczy mnie, to powiem jedynie ZBEDNA UPRZEJMOSC _Why_. Jesli te "przeprosiny" to jedyne na co sie stac, mogles sobie je kompletnie darowac, stanowczo zero skruchy. Nie powinno Cie dziwic, ze nie mam zamiaru ich przyjac. Sposob w jaki potraktowales lullaby na mainie przekracza wszelkie granice, nie powinno Cie dziwic, ze nie chce miec nic wspolnego z Twoja osoba.
_Why_ uprzejmie prosze w przyszlosci nie kierowac pod moim adresem ani jednej wypowiedzi. Prosze udawac, ze mnie nie ma. Jestem za calkowita ignorancja. Dziekuje.
Buehehehhehehe no nigdy bym nie przypuszczal, ze cos takiego tu przeczytam.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(13-12-2007, 14:05)Muschelsucher link napisał(a): Buehehehhehehe no nigdy bym nie przypuszczal, ze cos takiego tu przeczytam.

Adaaaaaaaaas:-)))))))
Uwielbiam Cie rozbawiac  Tongue Tongue
nie zaglądałam na forum za bardzo, od kilku dni, poza wątkiem teatrowo-pidżamowych,
dziś postanowiłam nadrobić
przeczytałam ten, oraz o armie i....
znowu nie mam ochoty, zaglądać tu jakiś czas...


powodzenia
d.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
A ja sobie zagladam od czasu do czasu. Dyc to lepsze niz cyrk.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(14-12-2007, 10:49)Muschelsucher link napisał(a): A ja sobie zagladam od czasu do czasu. Dyc to lepsze niz cyrk.
Wszystko jest lepsze od cyrku.....
Calusy:-)

Nienawiadzaca cyrku Ju.
Tez nie lubie cyrku. Moglem napisac ze lepsze niz sex ale chcialem byc wiarygodny.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
(17-12-2007, 11:28)Muschelsucher link napisał(a): Tez nie lubie cyrku. Moglem napisac ze lepsze niz sex ale chcialem byc wiarygodny.

ha ha ha :-)))) ;D ;D ;D
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 31
  • 32
  • 33(current)
  • 34
  • 35
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
15 gości