•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(31-10-2007, 13:18)kacper link napisał(a): W takich sytuacjach jeśli nie masz zamiaru brać udziału w akcji, masz gdzieś to żeby pomóc komuś kto tego potrzebuje to może <mod> wulgaryzmy </mod>?

Kacprze, proszę - powściągnij emocje i zapanuj nad myślami. Takie zachowanie/pisanie nie służy niczemu dobremu, ale znów może wywołać niepotrzebną "jazdę".
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
<mod on>
Dodatkowym kryterium ktore pozwolilem sobie dzisiaj wprowadzic w odduszniku jest wycinanie wulgaryzmow. Selektywne ich wycinanie bynajmniej nie bedzie zwyczajem, a jedynie przejawem dobrej woli moda, posiadajacego akurat chwile czasu, na zmozdzanie sie nad tekstami innych. Lojalnie uprzedzam, ze w przyszlosci kazdy z takich postow moze zostac zwyczajnie znikniety, wiec sugeruje samoograniczanie.

Wszystkie modyfikacje i wyczerwienienia moga byc oczywiscie przeformulowane przez autora posta.
<mod off>
widzę że jedno jest takie samo jak w starym forum...  :o

Jej Undecided//

Czytam te agresywne wypowiedzi i jedyne co mi tu przychodzi do glowy to:
Jednak zakaz posiadania broni palnej ma swoj gleboki sens.


Bardzo prawdopodobne, ze polowa ludzkosci powybijala sie w przeciagu kilku dni...

(01-11-2007, 14:41)__Jules__ link napisał(a): Jednak zakaz posiadania broni palnej ma swoj gleboki sens.
Bardzo prawdopodobne, ze polowa ludzkosci powybijala sie w przeciagu kilku dni...
I może wreszcie zapanowałby pokój na świecie  ;D ;D ;D
Dziewczyny nie mówcie że nie czytałyście tych waśni z zapartym tchem... Wink
(01-11-2007, 14:41)__Jules__ link napisał(a): Jej Undecided//

Czytam te agresywne wypowiedzi i jedyne co mi tu przychodzi do glowy to:
Jednak zakaz posiadania broni palnej ma swoj gleboki sens.


Bardzo prawdopodobne, ze polowa ludzkosci powybijala sie w przeciagu kilku dni...
Najgorszą bronią i tak jest ¨pióro¨.
Honesta res est laeta paupertas.
Fakt, mozna na przyklad wydlubac oko  Wink
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(02-11-2007, 09:31)BrotherFromMars link napisał(a): Fakt, mozna na przyklad wydlubac oko  Wink

Albo nawet dwa Tongue
(02-11-2007, 11:12)lullaby link napisał(a): [quote author=BrotherFromMars link=topic=106.msg5254#msg5254 date=1193985081]
Fakt, mozna na przyklad wydlubac oko  Wink

Albo nawet dwa Tongue
[/quote]Ze o odrobinie przyjemnosci przy innych otworach nie wspomne ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
10 gości