•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
#51
(14-10-2007, 15:39)Mafia link napisał(a): az dziwne ze jeszcze nikt mnie nie zje**al tutaj w koncu to ja pojechalem po dzieciach specjalnej troski LOL.

xD

atka oj oj bo sie poplaczesz, uwazaj bo ci w koncu pikawka stanie a tego wszyscy bysmy nie chcieli...

;P buehehe
Mafia, czy Ci nikt nie powiedział do tej pory, że jesteś idiotą?
Przepraszam, ale muszę, bo się uduszę!  >Sad
#52
a co ja robie? Tongue przeciez to nie ja ciagle gadam na ten glupi temat jaki wczoraj sie rozpoczal. staram sie wrecz unikac tego tematu ale sa tutaj osoby ktore jak najbardziej tego nie chca(konca) nie wiem dlaczego ... moze ich to kreci takie gadanie , zbey to jeszcze mialo sens, ;D
zoha jestem idiotra i dobrze mi z tym-lol
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
#53
czy jest mozliwe danie s-bana, za tak karygodne zachowanie?
bo teraz, to juz nie jest ani smieszne, ani intrygujace
tylko po prostu niesmaczne i ponizej jakichkolwiek norm kultury i ...poziomu czlowieczenstwa, bym powiedziala
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#54
Kasiu, niestety założyciel tematu tak go skonstruował:
(06-10-2007, 00:25)blinker link napisał(a): Zycie wlasnie dowiodlo, ze ten watek jest uniwersalnie potrzebny niezaleznie od forum na ktorym jestesmy zainstalowani.

Czyli: nie moge wytrzymac, chce napisac glupote, obrazic, nawrzucac, jatrzyc, udzielic glupiej odpowiedzi na glupie pytanie, karczemnie sie poklocic - tak, ten watek jest wlasnie dla Ciebie
Jednak myślę, że są jakieś granice dobrego smaku, a panować nad sobą, to najwyższa władza.
Pamiętajcie o jednym: jak was widzą, tak was piszą.

//
(14-10-2007, 16:34)_divinity_ link napisał(a): dzieki Tatuś za odpowiedz.
wielka szkoda, acz raczej takiej odpowiedzi sie spodziewalam.
to powyzsze bylo chyba krzykiem rozpaczy i bezsilnosci.
Kasiu, obiecałem sobie nie ingerować w moderowanie erota.
Jest Zuza i Blin (sam założył ten temat).
Erot zawsze był moderowany w dość liberalny sposób, natomiast ja jestem z natury konserwatywny i moja ingerencja mogłaby być odebrana jako napaść na wolność wypowiedzi.
Ban?
Komu i za co?
Za trzymanie się zasad tematu?
Swoją drogą na starym forum był dosyć podobny temat i mimo tego, że padały tam mocne słowa nie został zamknięty.
Honesta res est laeta paupertas.
#55
dzieki Tatuś za odpowiedz.
wielka szkoda, acz raczej takiej odpowiedzi sie spodziewalam.
to powyzsze bylo chyba krzykiem rozpaczy i bezsilnosci.

no dopsz,
to ja tez edit
s-ban - pytalam, bo moze go dac tylko sop
a za co? za nietolerancje i chamstwo ( o mafii myslalam, mowiac o sbanie)
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#56
ech powiem ze mialem tu umiescic odpowiedz do mafi ale jednak jestem czlowiekiem
#57
(14-10-2007, 16:31)Hannibal link napisał(a): Jest Zuza i Blin (sam założył ten temat).

Swoją drogą na starym forum był dosyć podobny temat i mimo tego, że padały tam mocne słowa nie został zamknięty.

Ja tematu nie zamknę z dwóch powodów. Po pierwsze, jego autorem jest Blinker i założył go całkiem świadomie. To znaczy, mam nadzieję, że wiedział, a przynajmniej domyślał się, co i w jaki sposób będzie nam tu serwowane. A po    drugie miejsce takie jak "oddusznik" jest potrzebne na każdym Forum (a przynajmniej tutaj) jako swoiste katharsis. Niemniej wszelkie przejawy barku kultury i chamstwa będą napiętnowane.
Aż do skutku.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#58
Kasiu, na ludzką głupotę nic nie poradzisz.
Mafia, nie będę Cię obrażał (co miałem zamiar uczynić) , powiem tylko, że żal mi Ciebie.
Szydzisz z ludzi specjalnej troski, tylko, że coś takiego może spotkać również Ciebie.
Może urodzić Ci się chore dziecko...możesz mieć wypadek, który zrobi z Ciebie ¨roślinę¨...itp.
Czy wtedy będzie Ci do śmiechu?
Zaręczam Ci, że wtedy Twoim równie nietolerancyjni koledzy odwrócą się od Ciebie i będą się z Ciebie śmiali.
Mam pytanie, czy jesteś nacjonalistą, czy faszystą?

Honesta res est laeta paupertas.
#59
nacjonalista, jestem za swoim krajem i on jest dla mnie najwazniejszy z faszyzmem nie mam nic wspolnego(sam bym Adolfa zabil gdybym mogl) Smile

tak jak w slowach pewnej piosenki:

"Nazywaja Cie Faszysta bo kochasz swa Ojczyzne" Smile
[img]http://images22.fotosik.pl/184/6cff7ec0ce3c51a3.png[/img]

www.bxl.pl - śmieszne filmiki, włatcy móch, kreskówki ....
www.freelinkz.pl - Międzynarodowe Forum WAREZOWE
www.whitemusic.fora.pl - Biała Muzyka Dla Białych Ludzi!
#60
Piszta co chceta a moderatorom nic do tego. O!
A kto umarł..ten..nie żyje..
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości