•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
#21
(13-10-2007, 22:52)srubencja link napisał(a):Moze ktos uwaza sie za malo wartego w realnym zyciu dlatego kreuje wokol siebie aure "oryginalnosci" i "wysublimowania"
Zwykle zarzucaja "brak oryginalnosci i wrazliwosci" tych ktorzy po prostu nie widza w nich "kogos lepszego" - w sumie to bardzo zakompleksione typy.

Po namysle jeszcze cos mi przyszlo do glowy - jaka jest roznica miedzy zawyzonym poczuciem wartosci a swiadomym kreowaniem sie. Jak myslicie?

A ja mnie przyszlo do glowy czy osoba inteligentna moze wysmiewac sie z niedoskonalosci innych
jak bylo widac na czacie srbka wraz z mafia potrafia ze slabszych niewinnych istot i brakuje na koncu slowa przepraszam?? do czego to zaliczyc?? do wywyzszania sie czy do glupoty

mialem sie nie wypowiadac ale to co sie stalo na czacie mnie przeroslo - mozna wiele ale sa rzeczy ktorych sie nie robi

zniesmaczniony jestem juz calkiem pewna osoba
a i zeby nie bylo ze insynuuje ta osoba jest srubencja
#22
no niestety, przykra sprawa....

niestety, ale ludzie, ktorych uwazamy za normalnych, czesto okazuja sie zwyklymi potworami bez serca
dzisiejsza "dyskusja" na czacie mnie rozwaliła...nawet nie sadzilam, ze mozna sobie pozwolic na cos takiego i w ten sposob z kims rozmawiac, co wiecej....szydzić z czyichs dzieci...

bardzo przykre.
offtop chyba troche, ale pasuje....

d.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#23
[i][color=maroon]Hmmm. to ja się może jednak wypowiem...
Moja córka chodzi do klasy integracyjnej, dla tych, którzy tego nie wiedzą, to klasa w szkole masowej gdzie uczniami są dzieci chore i zdrowe... W takiej klasie nie może być więcej niż 18-tka dzieci ogółem, w tym 5-cioro chorych.
W Sary klasie 5 dzieci jest specjalnej troski, z różnymi dysfunkcjami, w tym moje dziecko. Wierzcie mi... Przez te wszystkie lata dzieci zdrowe nie szydziły z tych chorych, wręcz przeciwnie, pomagają im, opiekują się mini, pilnują...
To są 13-sto lenie dzieci. DZIECI, a jakie dorosłe...
Dziś na czacie zobaczyliśmy, że można mieć ponad dwadzieścia lat a nie dorastać tym 13-sto latkom do pięt.

I tu w tym miejscu chciałabym przeprosić opów przebywających w pokoju (innych userów również, prócz wiadomej dwójki) za moje zachowanie i wyzwiska.
Ale niestety, obojętnie obok wyśmiewania DZIECI SPECJALNEJ TROSKI  nie przejdę.

matka Dziecka Specjalnej Troski
Agnieszka

#24
Wypowiedziałam się już na ten temat na main czata ale powtórzę raz jeszcze...
Takiej osobie(z chorych dzieci szydził Mafia) można tylko życzyć aby sam miał kiedyś takie dziecko...tylko,że szkoda by było tego dziecka,bo na moje pytanie "a gdybyś sam miał takie dziecko to też byś się z niego śmiał?" Mafia odpowiedział,że "TAK"...nic dadać,nic ująć...
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#25
[b]Ja powiem tylko to ze kazdy ma swoje poczucie wartosci  i to koniec mojej wypowiedzi , moze glupi ale czym jest poczucie wartosci dla kazdego znaczy to cos innego ,a w zaburzenia to ja nie w nikam
Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
#26
Nie widziałam dzisiejszej dyskusji na temat dziec na czacie ,za późno weszłam ,a szkoda.Nie wyobrażam sobie jednak innej reakcji ,jak moich przedmówców(ale wielkie słowa) Także jestem zdania ,że taką klasę,jak dziś zedemonstrował nam Mafia uważam za karygodną i absolutnie niedopuszczalną.Zresztą.... co tu gadać....
#27
Iskandir... osoba inteligentna może wyśmiać ,mądra tego nie zrobi.
Nie wiem o co poszło na czacie nie było mnie ,ale wątpię w to by Szrbk śmiała się z dzieci niepełnosprawnych ,bo chyba o tym piszesz.Iskandir?
#28
[i][color=maroon] A mnie eski uwierzysz?
Tak, sruba śmiała się z Dzieci Specjalnej Troski na czacie...
Porównywała kogoś tam do Dzieci Specjalnej Troski....
"komizm"...

Co komu zrobiły Te Dzieci???

Tekstów Mafii nie przytoczę bo szkoda słów...
#29
No dobra to ja sie wtrące w ten temat i powiem prosto z mostu ze nikomu nie wolno smiac sie z  zadnego czlowieka bo to tylko swiadczy o kulturze osobistej i wychowaniu .Mowie tak dlatego ze kazdy czlowiek zdrowy moze miec wypadek albo chorobe i bedzie taki sam jak ci z ktorych sie smial i ciekawe jak on to bedzie przyjmowal te drwiny i smiechy z niego i jesli ktos sie wysmiewa z czyjejs ułomnosci to jest to karygodne zachowanie albo ten czlowiek jest glupi i nieczuly na czyjąś krzywde
Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
#30
to smutne, fakt..

Przypomniała mi się scena na studiach, gdy wówczas nawet dobra kumpela porównała czyjąś wypowiedź do "tego downa". W oburzeniu wygarnęłam jej to i owo w moim stylu, a że miałyśmy jechać jej samochodem robić projekt wspólny postanowiłam, że chyba jednak wolę tramwaj... i na tym w zasadzie znajomość się skończyła. koleżanka nie potrafiła mnie zrozumieć. Uwaga: koleżanka studiuje (wciąż) psychologię - uroczo, ah?

Po co o tym opowiadam?

By uświadomić jak bardzo ułomni są ludzie i nieważne jakie ich doświadczenie/wykształcenie... Czasami nie wystarczy wiedza książkowa.. dopóki się nie odczuje badź nie ma wykształconego zmysłu emocjonalnego (? nie wiem jak to nazwać) reakcje są takie jak przedstawione przez was powyżej.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości