•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 98
  • 99
  • 100(current)
  • 101
  • 102
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
nie nazywaj marcinka pajacem :-) ... apropos miałes isc po leki a nie idziesz, miałes nie zyc tym co tutaj sie pisze a zyjesz, jestes niepijacy a chcesz aby sie z kims napic drinka ty wogóle jakis dziwny jestes :-)
(23-01-2009, 19:52)m link napisał(a): nie nazywaj marcinka pajacem :-) ... apropos miałes isc po leki a nie idziesz, miałes nie zyc tym co tutaj sie pisze a zyjesz, jestes niepijacy a chcesz aby sie z kims napic drinka ty wogóle jakis dziwny jestes :-)

pajacem jesteś ty, lizusku cs. Wink
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
hahaahahaaa

Haha troche prawdy i juz przydupasy moderuja.

Pozdro dla kuleczki i jej przyglupa : ))))
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
hmm...

EA, pojechales po bandzie i w dodatku ponizej pasa

Mozna krytykowac, ale jednak zachowujac klase - tak sadze.

Sukienus - Twoj wpis o najszybszym kablu rowniez mi sie nie podoba - kazdy user ma prawo zlozyc skarge, jesli ma takie zyczenie, na usera, ale rowniez na opa.

EA, szkoda, ze nie pojawisz sie na zlocie - naprawde jestem Ciebie ciekawa - z roznych powodow.
Jestes mlodym czlowiekiem, ale przeciez jestes juz dorosly i chyba zdajesz sobie sprawe, ze kultura osobista jest norma - zarowno w realu jak i tu, w necie.

Nie bardzo rozumiem rowniez, czemu deprecjonujesz spolecznosc czatowa, bo tak, to jest rodzaj spolecznosci.
I wierz mi, wiekszosc osob, ktore poznalam dzieki erotowi, stoja mocno w zyciu obiema nogami - Sukienus do nich rowniez nalezy.
I ja rowniez.
A przeciez mam 45 lat i duza nadwage.. czy to mnie w jakiskolwiek sposob dyskwalifikuje czy to do czata, czy tez do realnego zycia?

Jestes duzo, duzo mlodszy ode mnie - fajnie. Ja jestem duzo, duzo starsza od Ciebie - tez dobrze.
Ale czy ten fakt uniemozliwia nam rozmowe? Nie sadze.

Wiec mysle, ze lepiej nie uzywac argumentow typu, a bo ty masz tyle lat, a siedzisz w necie - ergo: nic nie jestes warta/warty; ty wygladasz tak a nie inaczej - znaczy, ze nie jestes w stanie miec przyjaciol, rodziny, zycia realnego.

Tak sobie mysle, ze podkreslanie faktu, ze tak malo wazny jest dla Ciebie net, czat brzmi troche jak mantra Smile Jesli tak jest - ok, ale czemu tak czesto to podkreslasz? Chcesz przekonac innych czy siebie? Wink Dla mnie jest, na ten przyklad Smile Dzieki niemu poznalam wielu fajnych ludzi, zdobylam nawet kilku bardzo serdecznych przyjaciol. I sa to znajomosci i przyjaznie realne, jak najbardziej.

Konkludujac: wiekszosc z nas przychodzi na czat czy forum, bo to dobra zabawa. I tak wlasnie powinno byc. Z tego samego powodu wiekszosc z nas kiedys tam zdecydowala sie przyjsc na zlot, wlasnie po to, aby osoby wirtualne urealnic.

I jesli towarzystwo wzajemnej adoracji oznacza ludzi, ktorych lubie, z ktorymi mi sie fajnie rozmawia, ktorzy po prostu sa interesujacy - to ok, ciesze sie, ze do tego towarzystwa sie zaliczam Smile

Pozdrawiam serdecznie, zalecam uspokojenie nerwow i moze jakies przeprosiny jednak, ale to moje subjektywne odczucie, nie narzucam niczego Smile

Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
Kathi znasz mnie nie od dzisiaj, problem jest ze mna taki ze ja sobie na pewne rzeczy nie bede pozwalal i to co mi sie nie podoba mowie glosno, a czy to jest po bandzie czy nie to juz nie ma znaczenia gdy rozmawia sie / pisze z taka osoba jak CS.

Prowokuje odkad stracila opa wiec niech sie nie dziwi mojej reakcji.
Nie potrafi milczec i dac sobie spokoju to bedzie czytala niemile - prawdziwe - dosadne komentarze na swoj temat.

I przeprosin kuleczka na pewno nie uslyszy.
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
"...powróćmy jak za dawnych lat..."

;D ;D ;D
Po prostu ona sprowokowała całą tą lawinę postów jaka teraz leci w jej stronę, ja nie mam żalu za 2 tygodniowego bana, nie wyzywam Was od kabli, ani nikt inny(czyt. Mars, gajowy) więc nie życzę sobie takich słów pod moim adresem(czy to w żartach, czy nie). Cs nie znasz mnie w życiu realnym, więc nie wyzywaj mnie od kabli, bo nikogo nie sprzedałem, na nikogo nie doniosłem, więc po prostu sobie odpuść. Nie podoba Ci się moje zachowanie?daj mi ignora, mam to gdzieś, to jest net nie życie realne... Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Kathi przepraszam Cie ale nie chce mi sie odpowiadac na kazdy Twoj akapit, mysl co chcesz, ja wiem
swoje i naprawde nie chce mi sie juz pisac. yhhh no ale ... Net jest dla mie wazny, do stron www i pokera w nocy, ale na pewno nie po to by siedziec non stop na chacie poznawacz niego ludzi przyjaciol znajomych itd. Nie kreca mnie takie kontakty i znajomosci kompletnie. Ale kazdy robi co chce, czyz nie ? Jak mam Ci udowodnic ze mi to zwisa i powiewa ? Moge w sumie w jeden sposob, macie moje IP - mam stale IP - dajcie mi stalego sbana na polchat, dobrowalnie sie na to zgadzam - jest mi to obojetne.

P.S.

Zauwaz prosze, ze ja nikogo nie zaczepiam i nie prowokuje, poprostu moje zachowanie jest odpowiedzia na zaczepki kuleczki i jej przydupasa z 19tej literki alfabetu... I tyle :--)
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
dzięki,

to naprawdę ku*** dużo wnosi do wątku o imprezie. :)

polecam kupić sobie
a) wibratory
b) sztuczne pochwy
c) no cokolwiek!

może Wam wszystkim ulży. a poza tym, to informuję, że nie chce mi się Was czytać, nie chce mi się na to w jakikolwiek sposób reagować. nic, zero, null.

co mnie obchodzi, kto kogo nie lubi?
co całą resztę obchodzi, że masz jakiś problem EA?
SQN, do cholery - zastosuj tę samą metodę w stosunku do CS, jaką kazałeś jej zastosować wobec siebie.

BĄDŹCIE KONSEKWENTNI!


kurczę, wszyscy tak bardzo podkreślacie, jaki to chat jest nieważny a jakoś wychodzi na to, że jednak jest ważny i to bardzo... skoro i takie posty. :)


no nic. znudziło mi się.
tym samym zawieszam sobie dostęp do forum. jeśli muszę (no niestety, muszę) czytać takie rzeczy, to mi się odechciewa. bo jest o wiele fajniejszych rzeczy do czytania. :)

bawcie się dobrze, szybkiego dorastania.
f.


edit:
admina sobie też zdejmuję, można skakać z radości. ;)
+ postów nie kasujemy, a przenosimy. ot, subtelna różnica. :)
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
f Smile))))))))))))))))))))))))

Dokladnie tak Smile)))))))
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 98
  • 99
  • 100(current)
  • 101
  • 102
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości