•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 94
  • 95
  • 96(current)
  • 97
  • 98
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
poszło info na priv. Polecam się na przyszłość Wink
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
raczej nikogo nie zaskoczyłes:-)
Możesz te żałosne komentarze zachować dla siebie?mnie one serio nie interesują, więc sobie daruj.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
próbuję sobie wyobrazić, że jesteś taki miły również na żywo.

i że powiedziałbyś to Mariuszowi w twarz.

próbuję, próbuję...

i nie mogę.

.
a czemu miałbym nie powiedzieć?Smile
i próbuje sobie wyobrazić to że on adwokata nie potrzebuje. Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Kiczowate są te Wasze przepychanki...
A czy ja sie z kims przepycham ? Zofijka chyba dobrze wiesz ze ja mam chat i wiekszosc ludzi z chata gdzieś, stad z kim ja mam sie przepychac, litosci. Mam swoje realne zycie i tylko ono sie dla mnie liczy
a nie... nie bede konczyl bo obraze zbyt wiele osob.

Co nie zmienia faktu ,ze z garstka ludzi z mila checia sie spotkam i napije piwka Smile

[ P.S. ... f sorry ze szczerosc ale wiesz jak jest Smile ]

Pozdrawiam.
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
(15-01-2009, 20:47)Marcin link napisał(a): Możesz te żałosne komentarze zachować dla siebie?mnie one serio nie interesują, więc sobie daruj.

lubie wkur.. zakompleksionych marcinkow:-)
a już siedzisz czerwony nabuzowany przed komputerem czy jeszcze nie?Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
wieczorkiem sie gorzałeczka poleje:-) wiec niewykluczone ... tez walniesz lufe? Wink
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 94
  • 95
  • 96(current)
  • 97
  • 98
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
50 gości