•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 91
  • 92
  • 93(current)
  • 94
  • 95
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Iskandir, suonko Smile

Dzieki za te mile slowa - jestes szarmancki, jak zwykle.

Ach, ach, jak Ty to robisz, co?

A to jest oddusznik, wiec chyba tez dobre miejsce na tego typu wypowiedzi Smile

pozdrawiam Cie serdecznie

Wink

Kat

P.S. Swoja droga.. byl chyba kiedys taki temat o ortografii, czy sie myle...?
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
(22-11-2008, 18:46)Kathi link napisał(a): P.S. Swoja droga.. byl chyba kiedys taki temat o ortografii, czy sie myle...?

Jak to się "mówi" po różnych forach ... Nie masz argunentu przyczep się do interpunkcji lub ortografii  :Smile

A bardziej na temat ... To owijanie w bawełne do niczego nie prowadzi ... poza tą 5cio stronicowa rozmową o niczym ... tak naprawde nie było łatwiej napisac
"Nie poczuwamy się w tym roku do organizacji imprezy - w tym roku obchodzimy w gronie własnym i naszych przyjaciół na imprezie zamknietej" koniec kropka zero pytań w tym momencie ucinacie wszelkie dyskusje ;/ no ale ja to tylko facet który mówi wprost co mysli nie jakis tam ach och ech ... człowiek miastowy  :Smile
No przecież tak właśnie było napisane, iskandir...
A jeśli chodzi o sensowne argumenty, to owszem - trzeba je mieć, ale tylko wtedy, kiedy dyskusja ma sens i cel... Wink
A jeśli to jest odbijanie sobie piłeczki - to po co? Wystarczy pierdu pierdu Tongue
(23-11-2008, 11:26)zofija link napisał(a): No przecież tak właśnie było napisane, iskandir...

po ilu stronach "pitu pitu" zostalo to napisane?? I to czekanie na Kathi ... bezsens - ktos zauwazyl ze byla/jest chora/przeziebiona to co ciezko innej Kasi napisac to co Ona z sensem napisala??
Absolutnie sie z Toba zgadzam, Iskandir.
Dlatego szkoda, ze piszesz, zanim sprawdzisz Smile
Odsylam Cie do tematu Katarzynki 2008, gdzie 15.11. Vectra wlasnie to napisala.

Niestety, nie wszystkim taka informacja wystarczyla, stad ta dyskusja w odduszniku.

Zawsze sprawdz, zanim napiszesz bzdeta, moj Drogi Big Grin

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
(06-10-2007, 00:25)blinker link napisał(a): Zycie wlasnie dowiodlo, ze ten watek jest uniwersalnie potrzebny niezaleznie od forum na ktorym jestesmy zainstalowani.

Czyli: nie moge wytrzymac, chce napisac glupote, obrazic, nawrzucac, jatrzyc, udzielic glupiej odpowiedzi na glupie pytanie, karczemnie sie poklocic - tak, ten watek jest wlasnie dla Ciebie

tak czy siak temat stracił swoje pierwotne założenie, no chyba że można to zakwalifikować jako "udzielic glupiej odpowiedzi na glupie pytanie"?Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(23-11-2008, 13:51)Kathi link napisał(a): Absolutnie sie z Toba zgadzam, Iskandir.
Dlatego szkoda, ze piszesz, zanim sprawdzisz Smile
Odsylam Cie do tematu Katarzynki 2008, gdzie 15.11. Vectra wlasnie to napisala.

Niestety, nie wszystkim taka informacja wystarczyla, stad ta dyskusja w odduszniku.

Zawsze sprawdz, zanim napiszesz bzdeta, moj Drogi Big Grin

pozdrawiam
Kat
Kathi: no comment ... chociaz ... przeczytaj uwaznie co wczesniej napisalem sumujaco ... moze sie wtedy zrozumiemy
po moim 5 minutowym pobycie na czacie ero.
po pierwsze .
jakas tam cindy na tyldzie to nie ja i nie ponosze konsekwencji za to co robi , z kim sie bzyka i takie tam... Wink
po drugie.
z powodu tejze tyldy zalogowalam sie na stalke i poprosilam o jej usuniecie , spotkalam sie z bardzo "milym " odzewem.
Nie znacie mnie , ja tez nigdy nie mialam okazji was blizej poznac . Nigdy nikogo nie obrazilam , zawsze staralam sie siedziec w miare cicho , jezeli ktos cos ma do mnie to jest mi przykro , nie wiem o co chodzi.
Po takim czyms , wydaje mi sie , ze sliwka ma troche racji co do Was.
Nie chce bic piany i dyskutowac na ten temat , ale jakos tez nie mam ochoty siedziec cicho.
Ja z pewnoscia szybko na erotycznym sie nie pokaze<wiem , oklaski>.


i czym ty sie przejmujesz dziewczyno:-) tym ze na czacie ktos sobie nicka zapodał podobnego do twojego?, tym ze dziecko bawiace sie klockami nie zauwazyło twej obecnosci nalezcie?:-) mamy nowy rok usmiechnij sie
(07-01-2009, 17:27)Cindy_ link napisał(a): po moim 5 minutowym pobycie na czacie ero.
po pierwsze .
jakas tam cindy na tyldzie to nie ja i nie ponosze konsekwencji za to co robi , z kim sie bzyka i takie tam... Wink
po drugie.
z powodu tejze tyldy zalogowalam sie na stalke i poprosilam o jej usuniecie , spotkalam sie z bardzo "milym " odzewem.
Nie znacie mnie , ja tez nigdy nie mialam okazji was blizej poznac . Nigdy nikogo nie obrazilam , zawsze staralam sie siedziec w miare cicho , jezeli ktos cos ma do mnie to jest mi przykro , nie wiem o co chodzi.
Po takim czyms , wydaje mi sie , ze sliwka ma troche racji co do Was.
Nie chce bic piany i dyskutowac na ten temat , ale jakos tez nie mam ochoty siedziec cicho.
Ja z pewnoscia szybko na erotycznym sie nie pokaze<wiem , oklaski>.


Cindka, nie masz wiekszych zmartwien w zyciu? Jesli nie-szczerze zazdroszcze.

Ok., wykorzystalas swoje 5 minut na czacie i tym samym roczny limit wyczerpany? ;-) To troche za malo, by sie poznac na ludziach i stwierdzic, kto jest be, a kto cacy.
Masz pelne prawo do swojego nicka, STALEGO nicka, wiec powinnas machnac reka na tylde tak na dobra sprawe. Ale dobrze: oznajmilas swiatu, ze ktos perfidnie Cie podrabia i poprosilas o usuniecie. Jesli masz rzeczywiscie watpliwosci co do reakcji opa (zapewne), to poslij logi na maila master-erot@o2.pl, by fulle mogli sie zapoznac z cala sytuacja.
Piany juz nabilas tym postem, ale mysle, ze na tym koniec. I zapraszam czesciej na czat, poznasz sie troche bardziej na ludziach przesiadujacych tam na co dzien.

Pozdrawiam,
LA/Cloud.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 91
  • 92
  • 93(current)
  • 94
  • 95
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości