•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 82
  • 83
  • 84(current)
  • 85
  • 86
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
Sqn to pijak, zboczeniec i cały czas prosi o opa na privie!!! ;-P

Ujmę to jednym słowem: skończcie...
cloud a Ty co?  ;D jakie skonczcie, niech nie koncza Big Grin pierwszy raz tu wlazlam i od razu nie bedzie, co czytac, jak Cie nie daj bzoiu posluchaja  Big Grin
(28-10-2008, 20:37)Cloud link napisał(a): Sqn to pijak, zboczeniec i cały czas prosi o opa na privie!!! ;-P

Ujmę to jednym słowem: skończcie...

Muszę to sprostować, jestem alkoholikiem, zbokiem, i marze o zostaniu opem. To tak powinno brzmieć. Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
a tak sie spytam kiedy zniknie ban na moje "pracowe" IP?
Ale Ty masz ciągłego bana na maskę czy shita na bocie?bo jeżeli shita na bocie, to chyba już nie masz bo Erotycznej nie ma. Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
o forum mu raczej chodzi. w panelu jest napisane "ban na ip blablabla wygasa: nigdy".
;>

bez odbioru.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
(06-11-2008, 22:05)f link napisał(a): o forum mu raczej chodzi. w panelu jest napisane "ban na ip blablabla wygasa: nigdy".
;>

bez odbioru.

a moze jednak z odbiorem tak tylko chce wyjasnić dlaczego Ja mam nadal tego bana ...

(06-11-2008, 21:05)Marcin link napisał(a): Ale Ty masz ciągłego bana na maskę czy shita na bocie?bo jeżeli shita na bocie, to chyba już nie masz bo Erotycznej nie ma. Big Grin

Nie Marcinie f słusznie odgadła o jakiego bana mnie chodzi Big Grin ... ciekawe czy zgadnie tez dlaczego wracam do tego tematu ... chociaz w to akurat szczerze watpie
(07-11-2008, 20:52)Iskandir link napisał(a): [quote author=f link=topic=106.msg14284#msg14284 date=1225998343]
o forum mu raczej chodzi. w panelu jest napisane "ban na ip blablabla wygasa: nigdy".
;>

bez odbioru.

a moze jednak z odbiorem tak tylko chce wyjasnić dlaczego Ja mam nadal tego bana ...

(06-11-2008, 21:05)Marcin link napisał(a): Ale Ty masz ciągłego bana na maskę czy shita na bocie?bo jeżeli shita na bocie, to chyba już nie masz bo Erotycznej nie ma. Big Grin

Nie Marcinie f słusznie odgadła o jakiego bana mnie chodzi Big Grin ... ciekawe czy zgadnie tez dlaczego wracam do tego tematu ... chociaz w to akurat szczerze watpie
[/quote]

bo jesteś zły, i w ogóle blee. ;-P
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(06-11-2008, 22:05)f link napisał(a): o forum mu raczej chodzi. w panelu jest napisane "ban na ip blablabla wygasa: nigdy".
;>

bez odbioru.

Wink ;D
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Nie chce mi się szukać właściwego działu.
Skoro mowa o ban'ach, to proponuję przekazać komu trzeba i gdzie trzeba, coby (na serwerze polszmata) edytował plik "polchat.conf" - czy jak tam tera po tych nieudolnych przeróbkach serwera nazywa się - i usunął nałożone przeze mnie kilka lat temu permanentne serwerbany na swego czasu niesfornych użyszkodników.

Aż dziw bierze, ze tylu "fachowców" ma w to wgląd, po wpisaniu w okienku dialogowym czata komendy "/sbans" (to niestety tylko serwerop może) widać kilkanaście wpisów kończących się nawiasem zawierającym skrót "perm.", czyli dożywotnimi (czyt. do czasu kiedy ta parodia polegnie). Część z nich jest bodaj z USA, część należy do ułomnych istot z Tomaszowa Mazowieckiego, dzięki którym była zadyma, bo postanowili w bagażniku, do lasu, wywieźć czatowego, znacznie bardziej ogarniętego kolegę.
Reszty nie pamiętam, ale powinny być obok wpisy, za co, kto i chyba kiedy.

Bany były na maski, zatem uważam że we właściwym miejscu nasmarowałem te bzdety... 

Oby więcej strzałów we własną bramkę Smile Interes złoży się jak mokry namiot na wietrze.


A jak już kogoś wypier*olić z listy serwerop'ów, to najlepiej tak, żeby osoba zainteresowana broń Boże nie dowiedziała sie kto i za co... Wystarczyło  słowo, nawet po fakcie.

_
edit:
permy nie były zdejmowane. MIAŁY być zdjęte, ale NIE ZOSTAŁY zdjęte. najpierw zapytaj, a później sobie używaj.
f.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 82
  • 83
  • 84(current)
  • 85
  • 86
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości