•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 81
  • 82
  • 83(current)
  • 84
  • 85
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
[i][color=maroon]Dort, miałeś nie dochodzić, miałeś się doczołgać Tongue


Ech jak mnie dziś od rana głowa boli Sad
Jak sie odduszac to sie odduszac Smile

Ale do rzeczy wszedlem sobie i oczom nie wierze w skladzie halfow nowa zmiana :Smile) nic tylko pogratulowac ukladow ciekawe czy dostala halfa po znajomosci?? moze po znajomosci z pokoju ktory juz nie istnieje?? Zaraz zaraz fakt ... ja tam nawet bywalcem bylem ... do czasu dostania bana dzieki kłamstwom i oszczerstwom tej osoby no niesamowite co robia znajomosci  :Smile :Smile ... coz mam nadzieje jedna drobna ... jak uslyszalem duzo pozniej gdy juz ta Pani zostala pogoniona z tegoz pokoju ... "rozpie..." pokoj i sie go juz chyba nie da naprawic i niestety sie nie udalo ... naprawde nadzieja mnie pozostaje, że ten pokoj przetrwa.
ps. chciałbym takze się dowiedziec jakiż to staż ma ta osoba?? Bo wg. moich danych ... to bedzie jakies cos od czasu do czasu bywala + może zaznaczam może siedzi 2 tygodnie gdy ja rozkoszowalem się życiem realnym  :Smile :Smile

wow i do tego 4 dni na forum  :Smile :Smile grunt to że opami staja sie jednak stali bywalcy
(17-10-2008, 20:53)Iskandir link napisał(a): Jak sie odduszac to sie odduszac Smile

Ale do rzeczy wszedlem sobie i oczom nie wierze w skladzie halfow nowa zmiana :Smile) nic tylko pogratulowac ukladow ciekawe czy dostala halfa po znajomosci?? moze po znajomosci z pokoju ktory juz nie istnieje?? Zaraz zaraz fakt ... ja tam nawet bywalcem bylem ... do czasu dostania bana dzieki kłamstwom i oszczerstwom tej osoby no niesamowite co robia znajomosci  :Smile :Smile ... coz mam nadzieje jedna drobna ... jak uslyszalem duzo pozniej gdy juz ta Pani zostala pogoniona z tegoz pokoju ... "rozpie..." pokoj i sie go juz chyba nie da naprawic i niestety sie nie udalo ... naprawde nadzieja mnie pozostaje, że ten pokoj przetrwa.
ps. chciałbym takze się dowiedziec jakiż to staż ma ta osoba?? Bo wg. moich danych ... to bedzie jakies cos od czasu do czasu bywala + może zaznaczam może siedzi 2 tygodnie gdy ja rozkoszowalem się życiem realnym  :Smile :Smile

wow i do tego 4 dni na forum  :Smile :Smile grunt to że opami staja sie jednak stali bywalcy

Arha = ~mila_baba = ~ewka4x

A tak odbiegając od tematu, czat to prawdziwa OAZA plotek, ostatnio się dowiedziałem, cytuje "wszyscy wiedzą że masz problem z alkoholem" Po prostu pięknie, gratuluje Pablo2,  rozpuszczaj dalej swoje plotki na mój temat(na tematy innych) bo tylko to Ci wychodzi. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że stwierdza to osoba która na czat wchodzi chyba tylko pijana, zastanów się chłopie, jesteś dorosły, przestań bawić się w plotki.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(17-10-2008, 21:37)Marcin link napisał(a): Arha = ~mila_baba = ~ewka4x

A tak odbiegając od tematu, czat to prawdziwa OAZA plotek, ostatnio się dowiedziałem że cytuje "wszyscy wiedzą że masz problem z alkoholem" Po prostu pięknie, gratuluje temu/tej co rozpuszcza takie plotki, rób to dalej. Bez-Pozdrowień.

O bosz a w ktorym miejscu ona niby mila?? bo ze baba to wiem
(17-10-2008, 21:37)Marcin link napisał(a): A tak odbiegając od tematu, czat to prawdziwa OAZA plotek, ostatnio się dowiedziałem, cytuje "wszyscy wiedzą że masz problem z alkoholem" Po prostu pięknie, gratuluje Pablo2,  rozpuszczaj dalej swoje plotki na mój temat(na tematy innych) bo tylko to Ci wychodzi. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że stwierdza to osoba która na czat wchodzi chyba tylko pijana, zastanów się chłopie, jesteś dorosły, przestań bawić się w plotki.

Proszę tego typu sprawy załatwiać na privie czatu, na PW lub w realu.
To nie jest miejsce na tego typu wypowiedzi.

(17-10-2008, 21:38)Iskandir link napisał(a): O bosz a w ktorym miejscu ona niby mila?? bo ze baba to wiem

Nie jest to stosowna wypowiedź.
Wszelkie prywatne animozje proszę załatwiać osobiście, tzn. w kręgu zainteresowanych osób.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
(17-10-2008, 23:09)zuzanka link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=106.msg14125#msg14125 date=1224268627]
A tak odbiegając od tematu, czat to prawdziwa OAZA plotek, ostatnio się dowiedziałem, cytuje "wszyscy wiedzą że masz problem z alkoholem" Po prostu pięknie, gratuluje Pablo2,  rozpuszczaj dalej swoje plotki na mój temat(na tematy innych) bo tylko to Ci wychodzi. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że stwierdza to osoba która na czat wchodzi chyba tylko pijana, zastanów się chłopie, jesteś dorosły, przestań bawić się w plotki.

Proszę tego typu sprawy załatwiać na privie czatu, na PW lub w realu.
To nie jest miejsce na tego typu wypowiedzi.
[/quote]

Ale powiedz mi z jakiej racji?skoro ktoś stwierdza iż "wszyscy wiemy że masz problem z alkoholem" oczernia mnie na mainie, pisząc "mam ważniejsze sprawy niż domorośli alkoholicy" wyjaśniałbym z nim(wyjaśnił, pewnie olał), gdyby nie użył stwierdzenia wszyscy użył? pisze tutaj. Powiedz mi droga Zuzanko, na jakiej podstawie ktoś ma stwierdzać coś o Tobie/o mnie/o kimkolwiek innym widząc go RAZ w życiu?(albo nawet, i nie)nie rozmawiając z nim?Proszę Was litości...
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(17-10-2008, 23:09)zuzanka link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=106.msg14125#msg14125 date=1224268627]
A tak odbiegając od tematu, czat to prawdziwa OAZA plotek, ostatnio się dowiedziałem, cytuje "wszyscy wiedzą że masz problem z alkoholem" Po prostu pięknie, gratuluje Pablo2,  rozpuszczaj dalej swoje plotki na mój temat(na tematy innych) bo tylko to Ci wychodzi. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że stwierdza to osoba która na czat wchodzi chyba tylko pijana, zastanów się chłopie, jesteś dorosły, przestań bawić się w plotki.

Proszę tego typu sprawy załatwiać na privie czatu, na PW lub w realu.
To nie jest miejsce na tego typu wypowiedzi.

(17-10-2008, 21:38)Iskandir link napisał(a): O bosz a w ktorym miejscu ona niby mila?? bo ze baba to wiem

Nie jest to stosowna wypowiedź.
Wszelkie prywatne animozje proszę załatwiać osobiście, tzn. w kręgu zainteresowanych osób.
[/quote]

Kiedy ucieka Big Grin bidulka a ja Ją przesladuje.
I przepraszam bardzo animozja typu pozyczenie kasy była szeroko omawiana. Czy Kłamstwo i Oszczerstwa nie moga byc?? mimo, że mineło całkiem sporo czasu od tego ... to powątpiewam żeby to się zmieniło bo pewne typy ludzi się niezmieniaja  :Smile :Smile
Marcin alkoholiku niejeden :-)
tzapl00s? tzego kcom te  warany?
poEBauo ih na maxa? plancka? tzy niki sieu im poEBauy?
pytam sieu bikoza ne k00mam?
A kto umarł..ten..nie żyje..
Miałem się tu nie udzielać ale jak czytam te brednie Pabla, których byłem świadkiem to niedobrze mi się robi.
Kim Ty jesteś? Jakimś domorosłym psychologiem? Czy znawcą cudzego życia?
Znam Marcina kilka ładnych lat ale alkoholik z niego zerowy, prędzej ze mnie Big Grin
Tak czy siak swoje opinie i poglądy zachowaj dla siebie, bo są Twoje.
A jeżeli coś Ci się nie podoba pisz na priv a nie upubliczniasz swoje domorosłe wnioski.
Ponoć forum nie czytasz, cóż może kiedyś tu trafisz.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 81
  • 82
  • 83(current)
  • 84
  • 85
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości