•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 77
  • 78
  • 79(current)
  • 80
  • 81
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(15-09-2008, 11:42)__Jules__ link napisał(a): z-a-l-o-s-n-e.

A mialo byc smiesznie i rozrywkowo :-\

więcej takich postów, to jest "śmiesznie", a "rozrywkę" to mamy w TV oglądając TVN24
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
burzam: nie dam sie łatwo Smile zgasić ... a teraz zalecam bieganie to cie dotleni dzieki czemu moze wpadniesz na jakis genialniejszy pomysl

Cytat:[16:54:40] burzam: to ja mam jeszcze jedno pytanie
[16:54:48] burzam: czy iskandir z forum pojawia sie na chacie ?
[16:54:50] kasiulek36: brunia
[16:54:56] kk_: nie widzialam go dawno
[16:55:10] kk_: ale bywal-widywalam ten nick   
[16:55:12] burzam: bo nie rozumiem, dlaczego zabiera glos w sprawach o ktorych nie ma pojecia
[16:55:16] ** wychodzi ~_rozbrykana...
[16:55:17] madmaxwawa: burz, ja tez nie kojarze, a dosc czesto tu siedze
[16:55:24] ** wychodzi ~natalkaaaaaaaa...
[16:55:26] burzam: i to jest jeden argument ktorym mozna go gasic za kazdym razem

i wymyslajcie kim jest Iskandir nadal Big Grin a najlepiej niechudzi spytajcie albo atki bo ja ostatnio uswiadomilem  ;D ;D ;D ewentualnie mnie upsq

Cytat:[17:07:58] burzam: no, jak zdasz mature to moze pogadamy

dwa razy sie nie zdaje ale jest szansa ze jak skonczysz swoja szkolke to zrozumiesz ... chociaz watpie bo ty nietechniczny pewnie tez
Cytat:[17:10:03] _SQN_: Maciek, wiem ze Twoim marzeniem bylo zostac tu opem, ale nie oceniaj wszystkich po sobie. : )

znaczy sie ja mam cos sqnowi przekazac??

ps. i odrazu uprzedze ze porownanie IP nic nie da z czata i forum Big Grin
Nie porównają IP bo to z punktu widzenia "opów" jest niemożliwe, bot stoi na sesji polBNC(konto shell) gdzie nie zapisuje się ip, a zainstalowanie ICeQ to jest ciężka opcja(wiesz, nietechniczni itd.)
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
[i][color=maroon]Iska, Ty mnie uświadomiłeś? Kiedy?Gdzie?Jak? Dziwne trochę bo od dawien dawna wiem kim jesteś, jakie masz nicki na czacie, jak wyglądasz itp.
ŻAŁOSNE jest to wasze maglowanie tematu, nawet nie widzicie że jesteście OLEWANI....
ateczko: i pewnie dlatego takie texta padaja na chacie pod moja "nieobecnosc" Smile

w szczegolnosci ze ja w sumie olalem temat ... a widac kto go ciagnie Big Grin
pierwsza spinka, dobrze jest Big Grin

Olewajcie nas dalej, może lubimy złoty deszczyk? Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Hmmmmm, dziwnym trafem moj post, po poscie atki zniknal pomimo tego ze nie obrazal nikogo, a jedynie wykazywal nieudolnosc moderatorow tudziez opow, ze nie wspomne o userze z ktorego pisalem ktory znow dziwnym trafem zostal usuniety :| magia czy tez inny harry potter???

Skoro tak to niestety, ale znow sie musze naprodukowac powyzej 3 wierszy

Agus, zalosnym jest to co TWA wyprawia na forum, jak widac na zalaczonym obrazku, nie udalo sie na chacie, to usiluja tutaj wykazywac swoja "wyzszosc" Wink ktora jak widac siega mi nieco nizej niz kurz na warszawskich ulicach

Wiecej inwencji TWA, ja tak moge godzinami, trudno mnie zmeczyc Waszymi podchodami, jakos nie straszne mi blokowanie ip, kasowanie postow i uzytkownika

To pisalem ja Jarzabek ;P
[i][color=maroon]A sobie TWAjcie tu czy tam, nie obchodzi mnie to, ale moim nickiem dupy wycierać nie pozwolę, więc proszę mnie nie mieszać do waszych wojenek.
Smile
Naprawde lubie Was czytac Smile
Bro - dobrze, ze znow piszesz, ale czekam na dyskujse w ciekawych naprawde tematach Wink

Co do TWA - zastanawiam sie, czy to TWA sie nie zmienilo zawartosciowo? Wink

Marcinq, slonce.. burzam byl fullem na Erocie juz ladnych pare lat temu - jak ja zaczelam tu przychodzic i wierz mi, trzeba go bylo niezle namawiac, zeby sie ponownie na to zgodzil - i bardzo sie ciesze, ze sie to udalo.

Iskandir, no, musze Cie wziac w obrone - sama rzadko bywam na czacie, ale jednak Cie ostatnimi czasy znow widuje (MadMax, Ty wez wylez z tych krzakow, skoro go nie widzisz, a przesiadujesz faktycznie dluuugo Tongue). Jedna uwaga, Iskandir: burz 'szkolke' jak to lekcewazaco nazwales juz dawno skonczyl i najwyrazniej rzeczywiscie nic o nim nie wiesz, jako ze on akurat JEST techniczny, hyhy

Konkludujac: dostarczacie mi rozrywki, ale tak sobie mysle, ze zanim sie co napisze, to trzeba jednak fakty sprawdzic. No, ale na tym polega dobre dziennikarstwo, a nie dobre pisanie na forum Smile

Milej soboty wszystkim
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
Kathi: to może czas żeby się jeszcze kultury nauczył burzam i odszedł od komputera swiat zobaczył??  ;D ;D ludzi poznał ogłady złapał??

ps. techniczny u mnie w firmie to iega ze sróbokrętem i wie jak zainstalować windowsa ... więcej nie będe rozwijał tematu ... wykształcenia w szczególności akurat inteligencji sie nie mierzy wykształceniem bo cham wykształcony to nadal cham  ;D
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 77
  • 78
  • 79(current)
  • 80
  • 81
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości