•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 72
  • 73
  • 74(current)
  • 75
  • 76
  • ...
  • 105
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oddusznik
(30-08-2008, 01:11)Kathi link napisał(a): Marcinq, skarbie drogi...
Ja Tobie nic nie obiecuje - nie musze, nie mam takiej potrzeby i nic takiego nie napisalam Smile

Takze samo nigdzie nie napisalam, ze wiszenie nickiem jest zakazane. Po prostu.. skoro wisiales, to mnie i nie widziales i tak naprawde nie uczestniczyles w rozmowach na czacie - taki byl sens mojej wypowiedzi.

pozdrawiam
Kat

Źle sformułowałem zdanie, wybacz.Oczywiście chodziło mi, o wasze obietnice między sobą również nie czuje potrzeby żebyś mi coś obiecywała.  ;D (takie trochę czepianie się na siłę)

To że się nie odzywałem, nie oznacza że mnie nie było przy komputerze, ale idąc trochę wstecz, chyba też źle zrozumiałaś moją wypowiedź, o czym świadczy "poczekaj jeszcze troszke i spelni sie Twoje marzenie, poniewaz z fulla rowniez niebawem zamierzam zrezygnowac - dotrzymam tylko obietnicy danej  Smile", w żadnym z postów nie napisałem że jesteś złym fullem(to już Twoja interpretacja, więc Smile) chodziło mi bardziej o to, że jeżeli nie mam czasu na opowanie, oddaje opa(dla mnie wydawało się to logiczne). No ale nic, zrobisz co zechcesz. Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
(30-08-2008, 00:06)Kathi link napisał(a): hyhy Smile jak ja lubie jednak czytac ten oddusznik, slowo daje Smile

Uwazam, ze wysmienicie spelnia swoje zadanie - blink mial swietny pomysl jednak.

Pierwsza ten temat zalozyla Nefelim ... pozniej jak padlo forum, nastapily przenosiny  blink reaktywowal temat... Ach ach ... az mi sie lezka w oku zakrecila:-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Rzeczywiście, przy tym wątku dobrze się pije kawę  ;D
Mam nadzieję, że szybko nie zrezygnujecie Tongue


Do niedawna te wpisy mnie denerwowały, teraz bawię się naprawdę setnie ;D
(mimo że niektóre wypowiedzi są faktycznie żenujące ;P)


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
(30-08-2008, 01:11)Kathi link napisał(a): Takze samo nigdzie nie napisalam, ze wiszenie nickiem jest zakazane. Po prostu.. skoro wisiales, to mnie i nie widziales i tak naprawde nie uczestniczyles w rozmowach na czacie - taki byl sens mojej wypowiedzi.

nigdzie nie napisałaś że jest zakazane ... ale wiesz jak do tego podchodziłaś  ;D o ja tez wiem jak ;D

i dodam moze ze jak byłem na erocie to nie wisiałem i widywałem ;D rzadko bo rzadko ale zawsze to częściej jak teraz opa złapać ;D

ps. czy mnie pamięć myli czy kiedyś opy miały "dyżury" w dosyć newralgicznych godzinach?
A mnie zastanawia jedno, skoro większość z Was uważa że wpisy są żałosne, żenujące itd. etc. to po co się wypowiadacie?po co dalej uczestniczycie w tym temacie skoro taki żenujący, i w ogóle ble? Smile
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Zeby jakikolwiek płonąl ogień,trza czasem drew podrzucic Wink Przynajmniej patyczek ,szczapine Smile
Niekoniecznie oliwy Smile
(30-08-2008, 15:48)kk link napisał(a): Zeby jakikolwiek płonąl ogień,trza czasem drew podrzucic Wink Przynajmniej patyczek ,szczapine Smile
Niekoniecznie oliwy Smile

to zdejmijcie bana Marsikowi cale drzewo dostaniecie z syberyjskimi pokladami ropy naftowej  ;D ;D ;D

a Marcinie pewnie dlatego zagladaja bo to najpopularniejszy temat Big Grin
Doskonaly pomysl - dorzucic.
Najciekawiej byloby zmienic podmiot utyskiwan, bo nic nowego na obecne nie da sie powiedziec....

A przeciez ma byc rozrywkowo.
Od jakiegos czasu zaczynam ziewac.
Moze tez powinnam pisac melodramatyczne pozegnania i przyjsc za tydzien??
Milego weekendu, ufam, ze w poniedzialek bedzie co czytac:-))

I wakacje zleciały ;D
Czy nie lepiej było korzystać ze słońca? Teraz już po ptokach,deszcz,deszcz,deszcz...i jeszcze wieje.
No ale tu jak zwykle gorąco,aż wypieków na twarzy dostaję jak Was czytam ;D
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
dusicie Oddusznik, cała moja praca idzie na marne! Tongue

(30-08-2008, 15:49)Iskandir link napisał(a): [quote author=kk link=topic=106.msg13056#msg13056 date=1220100485]
Zeby jakikolwiek płonąl ogień,trza czasem drew podrzucic Wink Przynajmniej patyczek ,szczapine Smile
Niekoniecznie oliwy Smile

to zdejmijcie bana Marsikowi cale drzewo dostaniecie z syberyjskimi pokladami ropy naftowej  ;D ;D ;D

a Marcinie pewnie dlatego zagladaja bo to najpopularniejszy temat Big Grin
[/quote]

myślę że nie powinniśmy tego zmieniać.Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 72
  • 73
  • 74(current)
  • 75
  • 76
  • ...
  • 105
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
9 gości